Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

Нищо нередно не виждам в произношението? 

Нормално. Ти си съблазнена и не реагираш рационално.

Много як тренд

https://vm.tiktok.com/ZSuda9VW/

 

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

С разликата че Преслава е била много пъти на върха, а Лидия едва ли някога ще помирише и топ 3.

А коя ще види? Единствените от младите имена, които имат шанс да са като Галена и Преслава в момента са Данна, Лидия и Десита донякъде. Всички други няма да издържат много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

А коя ще види? Единствените от младите имена, които имат шанс да са като Галена и Преслава в момента са Данна, Лидия и Десита донякъде. Всички други няма да издържат много.

Никой. Само Теофиков им стигна нивото, но нещо сам не му се получава. 

Иначе за мен дори Малката е по-успешна от Лидка. 

11М. САМА!

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gabbati каза:

А коя ще види? Единствените от младите имена, които имат шанс да са като Галена и Преслава в момента са Данна, Лидия и Десита донякъде. Всички други няма да издържат много.

Повечето от новите не само имат шанс, ами вече са си като Преслава и Галена при основния таргет на въпросните от последните 10 години- клубовете. Имаме достатъчно клипчета с истерия по песните и персоната им.

Същите тези вече са много повече от Галена и Преслава при таргетите под 18. Никой не може да ме убеди, че днешните деца и тийнейджъри полудяват повече по лели на 35-40, отколкото по връстниците си.

И остава само таргетът 30+, сред който Преслава и Галена са по-разпознаваеми само защото са имали шанса да се развиват в по-добри години за жанра, а и защото в предното десетилетие им липсваше нова конкуренция. Но откъм съвременни успехи масата от този таргет не знае новите песни на никой чалгар, освен изключения като Хабиби, Мотел, Шушана, Проблем и т.н. Тоест само със стари лаври няма как да ги водим колко са по-актуални тук.

Извод- новата генерация по традиция е подценявана в Рамания ама вече си мачка доволно здраво.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Vancho каза:

Нормално. Ти си съблазнена и не реагираш рационално.

Много як тренд

https://vm.tiktok.com/ZSuda9VW/

 

Ти си хейтър!

На 17 е имал добро произношение, но на 20 го е изгубил?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

Щом Хит Микс се задържа, защо да не стане същото и с Алфите. 

Със сигурност първата, която ще напусне кокошарника ще е Диона, но следващата ще е Лидия. Адам го виждам като отказал се/тръгнал в друга немузикална посока в живота. Десита беше първа и последна ще си отиде, но не очаквам сериозни успехи за нея.

Със Хит микс ли ще се сравняваме? На теория Ара/Диапазон и Съни още съществуват, ма някой брои ли ги за живи? Някой от там да е ходил да протестира как му се работело, а шмъркотеките затворени? 

преди 20 минути, Willy каза:

Никой. Само Теофиков им стигна нивото, но нещо сам не му се получава. 

Иначе за мен дори Малката е по-успешна от Лидка. 

11М. САМА!

Тя дори Коя? 34 е по успешна от Либия, въпреки смеха който предизвиква поставянето на тия две думи в едно и също изречение. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Тя дори Коя? 34 е по успешна от Либия, въпреки смеха който предизвиква поставянето на тия две думи в едно и също изречение. 

Това не мисля, че някой го оспорва. Джулия имаше самостоятелни хитове, Лидия няма все още такива. Но Джулия имаше продуцент, Лидия има сводник...

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

2 милиона за този хит! @Kriminal 

Не поствай от плейлисти! Знам, че искаше Аман да бей, но се е постнала новата на Анелия, която 2 милиона може да стигне догодина евентуално. Ако купят един.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Не поствай от плейлисти! Знам, че искаше Аман да бей, но се е постнала новата на Анелия, която 2 милиона може да стигне догодина евентуално. Ако купят един.

Тряя да има интрига. Пък ти си пусни и новата на Анелия, лошо няма :) Специално ще ти я пусна даже, докато измисля кво ми се пие неска. И кво има из нас. 

 

А Хайл Либия ... силно ме съмнява някой насила да я е карал да ходи в тоя курник? Или да си реже носа пък и цели два пъти? Още малко ша кажеш как и сама не си измислила нацисткия клип, и след като видя как никой не го отрази тоя факт доброволно, самичка го е разпратила до медиите само и само да си прочете някъде името. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Не поствай от плейлисти! Знам, че искаше Аман да бей, но се е постнала новата на Анелия, която 2 милиона може да стигне догодина евентуално. Ако купят един.

Още по-забавно е на единия ден да видиш asylum да хвали дуета на Адам и Лидия, а на следващия- Lelqtian. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бутате грешните дебюти. От тези с по сериозна заявка Д.Т е на върха, а друга (Лидка) почти на дъното за 2020.

1.Денис Теофиков - 27.3М - 3 песни

2.Малката - 24.0М - 3 песни

3.Диона - 20.2М - 5 песни

4.Емрах - 16.4М - 2 песни

5.Десита - 16.3М - 3 песни

6.Лидия - 16.3М - 4 песни

7.Данна - 12.2М - 3 песни

 

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.09.2020 г. от 11:28, omline каза:

Онзи ден Камелия казала при Воденичаров, че през годините е имала и неуспешни неща. Горката - не е чела Фокса скоро да знае, че такъв вариант няма.

Горкият ти, с комплексите които съм ти набил в този форум за 3 живота напред. Лицемерието и позьорството така и не го махна от инструментариума си. Но те разбирам. Чакаш момент да ме няма тук и да се опиташ да впечатлиш някого. Ама не става пич, няма и да стане, поне докато аз съм тук. И двамата го знаем прекрасно....

А иначе е добре, че така ревностно следваш Камелия във всяка нейна изява. Все пак става въпрос за най-влиятелната особа в нашата българска чалга за всички времена без шансове за видима и невидима конкуренция.

:3:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Бутате грешните дебюти. От тези с по сериозна заявка Д.Т е на върха, а друга (Лидка) почти на дъното за 2020.

1.Денис Теофиков - 27.3М - 3 песни

2.Малката - 24.0М - 3 песни

3.Диона - 20.2М - 5 песни

4.Емрах - 16.4М - 2 песни

5.Десита - 16.3М - 3 песни

6.Лидия - 16.3М - 4 песни

7.Данна - 12.2М - 3 песни

 

Никой не оспорва Денис, той е над всички.

Но колкото и да харесвам Малката, тези цифри няма да ме накарат да повярвам, че е по-вървежна от Лидия. Гледанията на Малката за 2020 са такива, защото всяка песен е с Теофиков, без самостоятелната, докато Лидия има 2 самостоятелни и един дует, който е от последните дни. За 2019 Малката с 4 песни има 27,5М, а Лидия с 5 песни има 50М. Сам си прави сметката кой е по-вървежен  :D 

Отделно, Малката има 108К последователи, а Лидия почти 250К, същото се отнася и за Десита.. Лидия и Десита събират по повече харесвания от Галена и Преслава по снимки, какво да говорим за Малката.

 

Обшо взето, не виждам нищо в плюс на Малката от дебютите им до сега, освен, че Малката тази година има повече гледания и има Пашев, а не Галин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gabbati каза:

Никой не оспорва Денис, той е над всички.

Но колкото и да харесвам Малката, тези цифри няма да ме накарат да повярвам, че е по-вървежна от Лидия. Гледанията на Малката за 2020 са такива, защото всяка песен е с Теофиков, без самостоятелната, докато Лидия има 2 самостоятелни и един дует, който е от последните дни. За 2019 Малката с 4 песни има 27,5М, а Лидия с 5 песни има 50М. Сам си прави сметката кой е по-вървежен  :D 

Отделно, Малката има 108К последователи, а Лидия почти 250К, същото се отнася и за Десита.. Лидия и Десита събират по повече харесвания от Галена и Преслава по снимки, какво да говорим за Малката.

 

Обшо взето, не виждам нищо в плюс на Малката от дебютите им до сега, освен, че Малката тази година има повече гледания и има Пашев, а не Галин.

Подкрепям напълно! И какъв дебют е Малката, която пее от 2012 година. Тук се правят нелепи сравнения само за да се дразнят определени потребители.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Не знам дали знаете,но извън Рамания малките са луди по МБТ и Мърда бойз.

За жалост, това е факт. За още по-голямо съжаление... и по-големи от 15-16 годишни са им фенове.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...