Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, NazzkO каза:

То хейтът по джеси идваше от вас със сг основно хахах, аз си знаех, че всичко е на емоционална почеа след раждането имотново ще блести. Тя просто има талант, който въпреки че не пази особено, просължава да ѝ служи вярно. Да се поздравим с едно от най-гледаните живи изпълнения и една от най-яките ѝ визии на концерт по мое мнение:

 

 

 

Уникално представяне, но любимото ми остава това:

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ако не е Мецана ще си заровя главата в Земята от срам🤣🤣🤣

Рано е да се говори за финал. Съмнява ме да спечели. А и знаем, че винаги остава втора, но ако говорим за пеене, няма конкуренция Макарона. 

ТОП 4  на финал виждам Булката, Ангелът, Хищницата и Макаронът

Link to comment
Сподели в други сайтове

То реално си имаше сумати причини за критика към нея след раждането. Съвсем различен човек на много по-ниско ниво. Мен лично ме дразнеше, бях на крачка да се откажа от нея. Ама след 15 години фенство няма как толкова лесно. Може би защото си я знам, че кариерата й винаги е била на адекватни и неадекватни етапи, и точно това пречи на някои хора да я видят като звездата, която е.

Тя си е Макаронът. Дали ще я сменят в последствие е друг въпрос. Миналата година със сигурност имаше такива случаи. А дали ще спечели не е важно ако накрая пак завърши като най-хвалената.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

То реално си имаше сумати причини за критика към нея след раждането й. Съвсем различен човек на много по-ниско ниво. Мен лично ме дразнеше, бях на крачка да се откажа от нея. Ама след 15 години фенство няма как толкова лесно. Може би защото си я знам, че кариерата й винаги е била на адекватни и неадекватни етапи, и точно това пречи на някои хора да я видят като звездата, която е.

Тя си е Макаронът. Дали ще я сменят в последствие е друг въпрос. Миналата година със сигурност имаше такива случаи. А дали ще спечели не е важно ако накрая пак завърши като най-хвалената.

Абе не вярвам, че ги сменят. Несериозно е... 

 

Иначе Деса сериозно трябва да се замисли за поприще, в което да освобождава таланта си. Дали да прави некомерс песно, иши някакво турне по пиано барпве с отбрана публика. Просто е грехота на тези години и с този глас всичко да опира до чалготеката и хит еднодневка... Покрай периода в Пайнер малко се сля с масата. Иска ми се да се разграничи някак си. 

Всеки в България знае каква звезда е ДесиСлава и колко години е на сцена. Нямам нужда от признанието на 5 забили чалгарчета от рамания. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Абе не вярвам, че ги сменят. Несериозно е... 

 

Иначе Деса сериозно трябва да се замисли за поприще, в което да освобождава таланта си. Дали да прави некомерс песно, иши някакво турне по пиано барпве с отбрана публика. Просто е грехота на тези години и с този глас всичко да опира до чалготеката и хит еднодневка... Покрай периода в Пайнер малко се сля с масата. Иска ми се да се разграничи някак си. 

Всеки в България знае каква звезда е ДесиСлава и колко години е на сцена. Нямам нужда от признанието на 5 забили чалгарчета от рамания. 

В предния сезон съм убеден, че имаше някаква шашма с Розата. В някои лайфове си беше баш Роберта. И по телосложение нямаше общо с Жана. А и това е Бг риалити, всичко биха направили да са интересни и неочаквани.

Не я виждам да мине към музикантско творчество скоро. Имаше албум като Славатроника и западни имена искаха да направят нещо от нея, а тя и един клип не направи и се върна към комерса. А на този етап ми се струва съвсем лишена от амбиция за нещо по-различно от чалга и поп. Макар че този етап от кариерата й е идеален за такъв завой. След четвърт век на сцена е видяла какво ли не и е имала спорни периоди. Трябва да открие вече себе си и да държи на това. Само така ще може да се задържи още десетилетия и евентуално наистина да се издигне повече в очите на хората. Защото, макар и призната от доста, е и доста подценявана, не само в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

В предния сезон съм убеден, че имаше някаква шашма с Розата. В някои лайфове си беше баш Роберта. И по телосложение нямаше общо с Жана. А и това е Бг риалити, всичко биха направили да са интересни и неочаквани.

Не я виждам да мине към музикантско творчество скоро. Имаше албум като Славатроника и западни имена искаха да направят нещо от нея, а тя и един клип не направи и се върна към комерса. А на този етап ми се струва съвсем лишена от амбиция за нещо по-различно от чалга и поп. Макар че този етап от кариерата й е идеален за такъв завой. След четвърт век на сцена е видяла какво ли не и е имала спорни периоди. Трябва да открие вече себе си и да държи на това. Само така ще може да се задържи още десетилетия и евентуално наистина да се издигне повече в очите на хората. Защото, макар и призната от доста, е и доста подценявана, не само в Рамания.

А ти помниш ли, че като пусна I like, беше казала, че има 10ина записани песни в този стил и ще пуска през месец по едно парче🤣🤣. Представям си колко записани неща има през годините, които не са видели бял свят. Дано някой ден ги пусне ей така за феновете си. Особено много искам да чуя Поискай от мен. Но няма да се учудя ако просто я е пуснал с друг текст... 

Каже ли Деса, че ще е активна, очаквам точно обратноро. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия се превръщата в първата попфолк изпълнителка с над 100.000 monthly listeners в Spotify. Двете версии на ''Джале'' са минали милион. ''Адреналина'' се нуждае от няколко дни (980к). Съответно съвсем скоро ще е и първата чалгарка с три песни с над милион.

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Емилия се превръщата в първата попфолк изпълнителка с над 100.000 monthly listeners в Spotify. Двете версии на ''Джале'' са минали милион. ''Адреналина'' се нуждае от няколко дни (980к). Съответно съвсем скоро ще е и първата чалгарка с три песни с над милион.

Защо го броиш като чалга успех, при все че не става дума за фолк проектите и. 

Иначе браво ма нея, но ако е обострила отношенията с Кости е ясно, че не я чака нищи добро. С Фики флопна, а сама съвсем флопва... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Сашо каза:

Каквото и да си горовим Камелия си е Камелия! ❤️ 

Вижте следващите сторита, когато й спре тока какво се случва, чест и правя на Камелия, че съпреки пайнерската пропаганда тя оцели и си прави кефа и парите!

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Защо го броиш като чалга успех, при все че не става дума за фолк проектите и. 

Иначе браво ма нея, но ако е обострила отношенията с Кости е ясно, че не я чака нищи добро. С Фики флопна, а сама съвсем флопва... 

Защото Емилия е чалгарка. Години наред брояхме и успехите на Андреа нищо, че нямаха нищо общо с чалгата. През годините и други пробваха с подобни проекти (топ звезди като Галена и Преслава), но видяхме, че не се получи. Емилия се постара и заслужава да бъде споменато. Да не говорим, че като се замисля дори и поп изпълнителите не са постигали това със 100к. Само Азис или представителите ни на Евровизия, може би. Съответно да си един от първите изпълнители (или първия) с подобен успех трябва да бъде споменат и запомнен. 

Трака с Фики определено флопна защото никой не очакваше точно това от тях. Емилия вече има достатъчно пари да експериментира и да си позволи провали. Сигурно ако ги нямаше, щяха да заложат на песен в стила на ''Кой'', може би (дори най-вероятно) щеше да е голям хит както всичко друго на Емилия със семейство Стораро, но ето - заложиха на различно и да, наистина се провалиха, но поне опитаха. Надявам се и други изпълнители да следят тази насока и да опитват с нови автори, саунд и т.н. защото както виждаме напоследък в чалгата е абсолютно мъртвило и интереса към проектите спада. Повтаря се това с Оцко преди години.

Фики е дал интервю и е казал, че вече няма да прави само чалга парчета. Заради това и собствения канал. Иска да опита с поп автори, джаз и т.н. 

  • Like 4
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е пял "В ръцете на друг" снощи. Излишно е да казвам, че песента звучи брутално добре така. От една страна е добре, че не я е запазил за себе си в дует с Лидия, защото щеше да прилича на "Няма да ми мине", но от друга ужасно ме е яд, че я е дал на това измислено момченце Адам... 

https://www.instagram.com/stories/galin_music/2407080122417823837/ 

Звучи ми като запис, а не на живо, така че ако изтече тази версия на песента бих била много щастлива. Кой има връзки? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Галин е пял "В ръцете на друг" снощи. Излишно е да казвам, че песента звучи брутално добре така. От една страна е добре, че не я е запазил за себе си в дует с Лидия, защото щеше да прилича на "Няма да ми мине", но от друга ужасно ме е яд, че я е дал на това измислено момченце Адам... 

https://www.instagram.com/stories/galin_music/2407080122417823837/ 

Какъв продуцент е това щом пее песните на протежетата си, това е недопустимо. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

А ти помниш ли, че като пусна I like, беше казала, че има 10ина записани песни в този стил и ще пуска през месец по едно парче🤣🤣. Представям си колко записани неща има през годините, които не са видели бял свят. Дано някой ден ги пусне ей така за феновете си. Особено много искам да чуя Поискай от мен. Но няма да се учудя ако просто я е пуснал с друг текст... 

Може да не ги е платила всичките, затова да не са излезли. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Защо не? Придава им популярност. 

Защото хората ще я захаресват в негово изпълнение и Адам отново трябва да го е*бе, за да му направи прилична песен, което не е окей. :)

  • Haha 5

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Галин е пял "В ръцете на друг" снощи. Излишно е да казвам, че песента звучи брутално добре така. От една страна е добре, че не я е запазил за себе си в дует с Лидия, защото щеше да прилича на "Няма да ми мине", но от друга ужасно ме е яд, че я е дал на това измислено момченце Адам... 

https://www.instagram.com/stories/galin_music/2407080122417823837/ 

Звучи ми като запис, а не на живо, така че ако изтече тази версия на песента бих била много щастлива. Кой има връзки? :D 

Боже, тоя е мега зле. Защо си държи микрофона до чатала, докато тече плейбека? Може би го е взел за играчка и иска да си го завре някъде? 
Дори си качил сторитата. Дори Мара с микрофона до пъпа беше по-добре. Смешко! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Да бе, ама след капките и по конкретно след като роди наистина ме притесни. На Българската Коледа 2018 изпя Кой уши байрака и бях потресвн как отвратително звучеше и наистина се самонавих, че вече е изпята песен... После и почна с плейбека по концертите в Арена. И все едно се пънеше като запее... 

Иначе няма какво да се лъжем. Участията не са концерти, че някой да очаква концертни изпълнения от нея. Още по малко, че тези, които очакват някакви неземни лайфове от нея са фенове на най бездарните индивиди в чалгата... 

 

Много се кефя как панела я коментира сякаш е българската Селин. То такива комплименти и сравнения с най големите певици евър се леят, че злобарите, които се опитват да внушат, че Деса не можела да си изпее песните, сега си гризкат ноктите под масата и подминават с наведена глава дискусиите за възможностите и

 

@pechenko, страдаш ли, миличко. Искаш ли носна кърпа😁

Печенко получава нови и нови удари под кръста от съдбата. Сумати време твърдя че "Беден в сърцето" била "флоп като за Преслава",а Галена и Криско пуснаха "Красиви лъжи",което ако не е флоп за 2 от топ имената в българската музика не знам. Андреа отново размаза гнусната счетоводителка-пореден удар. Само Ариа не го е разочаровала ама то от нея кой очаква нещо.🤷‍♀️

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...