Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Blueberry каза:

И Цветелина, и Ванеса са 91 набор. Цветелина участваше в Гласът на България от края на 2011 и Слави я взе след това. Абсолютно равностойни са с Ванеса откъм кариера.

Грахич цяла България я знае, другата е пълна анонимница в буквален и в преносен смисъл. Сравнението е смешно. И го казвам без първата да ми е никаква любимка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Токчетата не са толкова високи, разликата е поне 15 см. Ще си говорим пак на финала, защото Макарона абсурд да отпадне по-рано. 

Би ме изкефило накрая да се окаже не Деса или Петя, а Клея!

  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Би ме изкефило накрая да се окаже не Деса или Петя, а Клея!

Явно е напуснала бар Рио, за да не дели хонорара от шоуто!

 

  • Like 3
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Нищо. Ще се прехвърли на в(полов)контакте.

Тя ще се прехвърли, ма кой и ша рекламира памперси във в(полов)контакте? А докато се намерят нови спонсори, малката как ще я кара? 

преди 12 минути, DarkChild каза:

Би ме изкефило накрая да се окаже не Деса или Петя, а Клея!

Да ме, Магърдич ще се изръси за истинската певицата на 2019 и всякакви бъдещи десетилетия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , gabbati каза:

И това е така. Дори ги канят в чалготеките и събират наистина много хора, предимно деца, но много деца!

Децата са инвестиция в бъдещето. Да речем Глория и Ивана в момента ги храни моето поколение, което израстна с техните песни, не вярвам 19-20 годишните да ги броят за живи. Мисълта ми е че не бих пропуснал участие на някоя от двете, но не защото харесвам новите им неща, а защото имам много спомени на техни песни, дори такива, които не са останали във времето. И в най-голямата дупка да изпаднат пак ще ги слушам и пак ще отида на тяхна изява. Същото ще се случи и с Преслава, Анелия и още няколко в даден момент. Няма да се случи обаче с Галин, Теди Александрова или Емануела, но не защото не са успешни, а защото никога не са били любимци на тинейджърите. Не обръщането внимание на тази група в дългосрочен план ще обрече на глад много от днешните звезди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Искам да обявя, че вече официално си представям, че вместо Либия дуетът е между Адам и Галин. Много по-добре си напасва текстът така.

Важното е, че я слушаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, fearless` каза:

Децата са инвестиция в бъдещето. Да речем Глория и Ивана в момента ги храни моето поколение, което израстна с техните песни, не вярвам 19-20 годишните да ги броят за живи. Мисълта ми е че не бих пропуснал участие на някоя от двете, но не защото харесвам новите им неща, а защото имам много спомени на техни песни, дори такива, които не са останали във времето. И в най-голямата дупка да изпаднат пак ще ги слушам и пак ще отида на тяхна изява. Същото ще се случи и с Преслава, Анелия и още няколко в даден момент. Няма да се случи обаче с Галин, Теди Александрова или Емануела, но не защото не са успешни, а защото никога не са били любимци на тинейджърите. Не обръщането внимание на тази група в дългосрочен план ще обрече на глад много от днешните звезди. 

Но пък кои са точно любимците на тийновете? Аз не виждам някакви масови такива. Има някои с по 1-2 хита и край. Това важи за всички стилове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

13 милиарда гледания във най-голямата световна платформа wBox8 за този хит! @Kriminal 

Имаше малък тайпо и то го поправих. Радвам се заради факта!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия песента поkaзва ли ви се изобщо? Пети ден не може да събере 400k гледания, тотален флоп, а песента изобщо не го заслужaва, наистина много, ама много тъпо.... Въпреки че едни приятели я нарекоха балада, не разбирам трябва ли всичко да е мазно, за да буди интерес и да го броят за дискотечно парче. Жал ми е, применро на Емилия дуета с Фики съм доволен, че се провали, може да е различен проект, но за мен си е дъно, при Анелия обаче и видео, и текст, и музика са на ниво. Не схващам какво се случва. Вече ми се струва, че наблюдаваме смяна на генерацията. Реално Адам и Лидия с приятна песен, която повече бих оприличил на лирично парче ще ударят милиона за същото време, а това е по-скоро негов дебют и пак не броя за wow реакция, то за Анелия, която личи, че е вложила много повече и след голямо затишие, изключая "Проблем" си е провал. Нещо супер странно се случва с изпълнителите, които само преди няколко години чупеха рекорди и с Youtube като цяло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Децата са инвестиция в бъдещето. Да речем Глория и Ивана в момента ги храни моето поколение, което израстна с техните песни, не вярвам 19-20 годишните да ги броят за живи. Мисълта ми е че не бих пропуснал участие на някоя от двете, но не защото харесвам новите им неща, а защото имам много спомени на техни песни, дори такива, които не са останали във времето. И в най-голямата дупка да изпаднат пак ще ги слушам и пак ще отида на тяхна изява. Същото ще се случи и с Преслава, Анелия и още няколко в даден момент. Няма да се случи обаче с Галин, Теди Александрова или Емануела, но не защото не са успешни, а защото никога не са били любимци на тинейджърите. Не обръщането внимание на тази група в дългосрочен план ще обрече на глад много от днешните звезди. 

Не смятам така. За всеки влак си има пътници, след като си успешен, значи някой ти е фен, харесва продукцията ти. Ако ще и Татяна да си, пак може да събереш хора, които идват заради музиката ти, а не защото си име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Born to Die каза:

На Анелия песента поkaзва ли ви се изобщо? Пети ден не може да събере 400k гледания, тотален флоп, а песента изобщо не го заслужaва, наистина много, ама много тъпо.... Въпреки че едни приятели я нарекоха балада, не разбирам трябва ли всичко да е мазно, за да буди интерес и да го броят за дискотечно парче. Жал ми е, применро на Емилия дуета с Фики съм доволен, че се провали, може да е различен проект, но за мен си е дъно, при Анелия обаче и видео, и текст, и музика са на ниво. Не схващам какво се случва. Вече ми се струва, че наблюдаваме смяна на генерацията. Реално Адам и Лидия с приятна песен, която повече бих оприличил на лирично парче ще ударят милиона за същото време, а това е по-скоро негов дебют и пак не броя за wow реакция, то за Анелия, която личи, че е вложила много повече и след голямо затишие, изключая "Проблем" си е провал. Нещо супер странно се случва с изпълнителите, които само преди няколко години чупеха рекорди и с Youtube като цяло...

Абсолютно същото е и при бруталните 2 проекта на Райна. Не се оцениха като хората, а са 10/10. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Искам да обявя, че вече официално си представям, че вместо Либия дуетът е между Адам и Галин. Много по-добре си напасва текстът така.

Благо Солов не харесва това.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

Децата са инвестиция в бъдещето. Да речем Глория и Ивана в момента ги храни моето поколение, което израстна с техните песни, не вярвам 19-20 годишните да ги броят за живи. Мисълта ми е че не бих пропуснал участие на някоя от двете, но не защото харесвам новите им неща, а защото имам много спомени на техни песни, дори такива, които не са останали във времето. И в най-голямата дупка да изпаднат пак ще ги слушам и пак ще отида на тяхна изява. Същото ще се случи и с Преслава, Анелия и още няколко в даден момент. Няма да се случи обаче с Галин, Теди Александрова или Емануела, но не защото не са успешни, а защото никога не са били любимци на тинейджърите. Не обръщането внимание на тази група в дългосрочен план ще обрече на глад много от днешните звезди. 

Твоето поколение май не си върши много добре работата, защото точно тези две са и от бога забравени и дори Малина, която никога не е имала лидерски години, прави по-яки участия, има хитове и висока продукция изминалото десетилетие.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Това е една от най-добрите ѝ песни, но вие още не сте готови за този разговор
 

 

Аман от тия плейлисти, ама виждам Пие ми се и одобрявам ;)   

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, gabbati каза:

Наистина, хората на снимката са все едно от времето на динозаврите, толкова остарели.

Това са хората, които са основали фолка. Хората, които са пълнили зали, стадиони.. а не като сегашните да знаят само Планета Пайнер клъб. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...