Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , GSA каза:

Ето я нашата убосница с народните песни на плейбек и то на концерт. Абсолютна срамота! Уж задимените кръчми са и оправдание, а тук защо се е явила на ревю? Ми изпей си песните на живо бе жена, нали си със 100 октави глас и най-голямата в държатава? Айде сектир! 

Яд ме е, защото Деса е започнала като народна певица, а това тук е пълен потрес. 

"Две сърца", "Птица скитница", "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой" - поредните рецитали, без пеене и минимална реакция от публиката.

Анонс за "И на всички като тебе": Ако сте сигурни, че поне веднъж сте казвали "Майната ти" на тоя котлон тука нещо или на тенджерата, тогава бих могла да я изпея. 😀

Тази жена си е направо за сатирата. Какво е дошла да пее на празника на града? Нали едно време беше гъста с Комицита, да се преориентира моментално. Тя повече се опитва да се майтапи отколкото да пее. 😀

За новата песен: "Ама то едно маане" и взе да туърква. Убива ме тая жена! 46.30 😀

Ищар на живо я изпя брилянтно. Личи си, когато и е кеф да пее стойностна песен. За какво въобще се занимава с тези комерси, като и е явно неприятно да ги пее? 43.00

Яд ме е за масовия плейбек обаче.

ПС Още един бисер:

"Ще ви кажа честно, че малко огладнях. И се чудя, обикновено когато има празник на града, навсякъде мирише на кюфтета и кебапчета. Тука защо не мирише? Е, от една страна е по-добре, обаче има ли там скара, бира нещо? Ако ме чувате, там хората с кебабчетата - тройка кебабчета с картофи и малко лютеничка и една бира. Т'ва беше уж на майтап, ама не съвсем." 😀😀😀😀😀

И още:

- Хората крещяха да им изпее някаква песен.

- Деса: "Ама тая е тъпа, аз имам и тъпи песни, верно е това". 

 

Накрая организира някакъв конкурс и изкара някакви циганета да въртят кюбеци до нея на сцената. 😀

Еми съвсем права е жената - мое ли да пееш разнасяш микрофона час и половина и да не ти донесат дори тройка кебабчета с гарнитури? 

Междудругото, най-големия виц по темата за Деса и Костинброд обаче е от сайта на Елзето. 

Цитат

Представител на лекия жанр ще е само Десислава, която вече набляга на джаз музиката. Откакто напусна Пайнер, блондинката сама решава къде и за какъв хонорар да се изявява.

Мисля си дали да не и пратя да ми каже дека и е джаза и дека са и на биричката и кебабчетата. Ся ясно че статията не е конкретно за Деса, щото иначе даже и в редакцията и няма да прочетат "новината", но все пак. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

 

 

Леле, колко й е плачевно поло жението, хората са дошли щото няма какво да си правят по къщите, а не на концерт. Отново нелепи импровизации на най-емблематичните й песни, жалка картинка. Няма да коментариаме плейбека на народните песни, по-добре звучи така...

Защо ходи по тази сцена като в небрано лозе и все едно е напълнила гащите, колко стаж има като певица, че не се е научила, отново жалка картинка..

ДесиСлава - поредния пример за самопровалил се изпълнител с хубав глас, който няма никаква хигиена да го пази.. Приключи се с нея след отцепването от Пайнер този път, ако си мисли, че ще е като преди 10+ години, то се е заблудила..  

  • Like 3
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Идвааа,  идва днес.  На обяд съм на фризьор,  вчера ходих на гел-лак.  Въй,  ще откача.  

Screenshot_20200918-083845_Instagram.jpg

Интересно в какви отношения е Константин с Пайнер, след като го канят в "Планета Пайнер".

Точно в същата дискотека са питали защо не канят Алисия и отговорът бил, че не е в каталогът на Пайнер 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, stereoto_ каза:

Леле, колко й е плачевно поло жението, хората са дошли щото няма какво да си правят по къщите, а не на концерт. Отново нелепи импровизации на най-емблематичните й песни, жалка картинка. Няма да коментариаме плейбека на народните песни, по-добре звучи така...

Защо ходи по тази сцена като в небрано лозе и все едно е напълнила гащите, колко стаж има като певица, че не се е научила, отново жалка картинка..

ДесиСлава - поредния пример за самопровалил се изпълнител с хубав глас, който няма никаква хигиена да го пази.. Приключи се с нея след отцепването от Пайнер този път, ако си мисли, че ще е като преди 10+ години, то се е заблудила..  

Абе концерта къф пълен провал е няма да споря, но да твърдиш че се е закопала сама с отлитането от курника хич не си прав. На нея участията и въртяха така и с Пайнер, а сега даже май е по-оборотна щом сама определя цената и не снася на продуцент, който нищо не прави за нея. 

Пък и в крайна сметка като певица е тотал щета, но жената правилно се ориентирала - докато я канят да "пее" ще си разработва стендъп-а, а  като спрат - комедийните клубове и без друго са на мода, ша обикаля да разсмива хората по същите терени. Лично на мен от целия "концерт" най-интересна ми беше докато не пееше. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Абе концерта къф пълен провал е няма да споря, но да твърдиш че се е закопала сама с отлитането от курника хич не си прав. На нея участията и въртяха така и с Пайнер, а сега даже май е по-оборотна щом сама определя цената и не снася на продуцент, който нищо не прави за нея

Пък и в крайна сметка като певица е тотал щета, но жената правилно се ориентирала - докато я канят да "пее" ще си разработва стендъп-а, а  като спрат - комедийните клубове и без друго са на мода, ша обикаля да разсмива хората по същите терени. Лично на мен от целия "концерт" най-интересна ми беше докато не пееше. 

 

Е, разбира се, че ще е по-оборотна сега - свалила е цената си и бройката се увеличава. :D 
Честно казано и 1 000 лв не бих дал за тази ако бях на мястото на кмета. По-добре да е някоя курволетина тип Ария, Емануела и сие, така или иначе ще е плейбек поне да има да се гледа.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

По глас не, но по сингли, продажби, класации бие всичките жени от нейното поколение. А за Глория, казах пее си жената нейните песни и естрада. Но очевидно не е достатъчно това :) Сега ще ме изядете с парцалите, но критерият по това колко си добър за мен се измерва в това колко хората искат да те купят. Всички са там за да се продават - къде с таланта си, къде с умения, къде с визията си. И човек иска най - доброто за себе си, следователно спрямо възможностите си ще вземе най - доброто.

Глория е голямо име, аз нямам проблем с нея. Нито с това, че не е универсална певица. Имам проблем с това, че е посредствена като човек, има куп претенции, а на нищо отгоре. Но мен ме зарежи, явно всички имат проблем с нея освен почитателите й. Не се заяждам, но тя наистина е зле - откъм участия, песни, гледаемост, интерес, дори откъм изпяване, текстове, мелодии, клипове. 

Ами не знам как така се получава, но обикновената Глория явно си е доста купувана ... винаги е в топа по продажби на албуми например. 

Да не говорим, че явно и заради тъпите песни можем да видим подобни концертни снимки от обикновена чалгарка, с каквито другите "величия" не могат да се похвалят. Да попитаме ли защо?  :)

Дайте малко по-адекватно де ... ц ц ц :)

 

snimka (1).jpg

 

snimkaA.jpg

SnimkaB.jpg

maxresdefault.jpg

15493586_1218646568189021_5377273371664948893_o.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, gotiniq каза:

Ами не знам как така се получава, но обикновената Глория явно си е доста купувана ... винаги е в топа по продажби на албуми например. 

Да не говорим, че явно и заради тъпите песни можем да видим подобни концертни снимки от обикновена чалгарка, с каквито другите "величия" не могат да се похвалят. Да попитаме ли защо?  :)

Дайте малко по-адекватно де ... ц ц ц :)

 

snimka (1).jpg

 

snimkaA.jpg

SnimkaB.jpg

 

 

Интересни са два факта - За добро или зло се продава все още? Ретираж?

Екстра Нина е във всички класации! :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, gotiniq каза:

Ами не знам как така се получава, но обикновената Глория явно си е доста купувана ... винаги е в топа по продажби на албуми например. 

Да не говорим, че явно и заради тъпите песни можем да видим подобни концертни снимки от обикновена чалгарка, с каквито другите "величия" не могат да се похвалят. Да попитаме ли защо?  :)

Дайте малко по-адекватно де ... ц ц ц :)

 

snimka (1).jpg

 

snimkaA.jpg

SnimkaB.jpg

maxresdefault.jpg

15493586_1218646568189021_5377273371664948893_o.jpg

Ето това вече е добра защита на Глория. Поздравления! Тук тя е най - силна откъм концертна дейност и наистина може да служи за пример. Тва е щото другите ги мързи, но пак си е нейн актив. А продажбите, продала е 2 албума, другите по 1. Нека гледаме малко по - сериозно :D 

Иначе искам да се коригирам, защото вчера не се изразих правилно: парите и колко те купуват са най - важното нещо след таланта. Но ние него го приемаме по дефоулт. 

Иначе отново - браво, ето тук няма какво да кажа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Леле, колко й е плачевно поло жението, хората са дошли щото няма какво да си правят по къщите, а не на концерт. Отново нелепи импровизации на най-емблематичните й песни, жалка картинка. Няма да коментариаме плейбека на народните песни, по-добре звучи така...

Защо ходи по тази сцена като в небрано лозе и все едно е напълнила гащите, колко стаж има като певица, че не се е научила, отново жалка картинка..

ДесиСлава - поредния пример за самопровалил се изпълнител с хубав глас, който няма никаква хигиена да го пази.. Приключи се с нея след отцепването от Пайнер този път, ако си мисли, че ще е като преди 10+ години, то се е заблудила..  

Твърде много си се притеснил за кариерата на Деса за човек, който не и симпатизира. На твое място повече бих се тревожил за Джена, която и в Пайнер вече едва крета и е на командни дишане в чалгата. Последните песни на Деса в Пайнер са направили по 4-5 милиона, а Дженс едва минава 2...

Изобщо виждам нещо съвсем различно на въпросното клипче. ДесиСлава е доста по добре от концерта в Козлодуй. Изглежда в сравнително добра форма. Хората на концерта знаят и пеят песните и и то и ретро хитовете и и хитовете от последната и петолетка с Пайнер. Пее брутално на живо. Единствено Птица скитница ме дразни как пее. Останалите ги пее чудесно и хората, които имат музикална грамотност се наслаждсват на лайва и. Не знам кой ги е излъгал някои, че Деса непременно трябва да пее песните си, както го е правила преди години. Ще пее кактп тя го усеща в крайна сметка. В крайна сметка тя освен да пее е отишла инда забавлява. Поведението и е запазен стил. Сладко неадекватно е, опитва се да се майтапи. Не знам защо се изкарва като някакъв минус дори. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

И бтв, не е нужно да си Селин Дион за да си успешен. Мадона е номер 1 по всички критерий, а няма глас. 

Ариана Гранде е номер 1 по всички критерии, а пее брутално. 

За мен най-важното в един изпълнител е гласът и не толкова колко октави е, колкото да ми въздейства. Но непеещи изпълнители почти не съм харесвала в живота си - май само Галена.

Десислава определено е един от най-универсалните гласове в чалгата, колко е пяла по всякакви предавания най-различни песни. Това, че не си е съхранила гласа е съвсем друга тема. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Ариана Гранде е номер 1 по всички критерии, а пее брутално. 

За мен най-важното в един изпълнител е гласът и не толкова колко октави е, колкото да ми въздейства. Но непеещи изпълнители почти не съм харесвала в живота си - май само Галена.

Десислава определено е един от най-универсалните гласове в чалгата, колко е пяла по всякакви предавания най-различни песни. Това, че не си е съхранила гласа е съвсем друга тема. 

Значи да приемаме Андреа за пееща?😏

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Screenshot-20200918-123704-Instagram.jpg

Screenshot-20200918-123821-You-Tube.jpg

Когато си поръчаш Галена от алиекспрес.

Миличък защо си мислиш ,че смядовската циганка е открила топлата вода? Почвате да дразните с това, че всеки копира Галош

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

С руса коса е като по-грозна версия на Кристиана.

А, Преслава след операцията на носа прилича на Майкъл Джексън или жертва на турската пластична хирургия. 

  • Haha 2
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, stereoto_ каза:

А, Преслава след операцията на носа прилича на Майкъл Джексън или жертва на турската пластична хирургия. 

Ти си гледай антиваксърката там.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Ариана Гранде е номер 1 по всички критерии, а пее брутално. 

За мен най-важното в един изпълнител е гласът и не толкова колко октави е, колкото да ми въздейства. Но непеещи изпълнители почти не съм харесвала в живота си - май само Галена.

Десислава определено е един от най-универсалните гласове в чалгата, колко е пяла по всякакви предавания най-различни песни. Това, че не си е съхранила гласа е съвсем друга тема. 

Koга ?

Иначе най - универсалните гласове в чалгата е, но ти имаш й други критерии. Там Теофика и т.н. Бтв, АдЪм го взима един чичак с мерцедес от фитнеса. Отделно и кака Галинка беше дошла да го вземе. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, stereoto_ каза:

Поне не е гербаджийка и десепарка в едно. 

Откога да пееш за ПП е по-лошо от това умишлено да поставиш себе си и детето си под риск от едно най-свирепите пневмологични вирусни заболявания? На мен една обикновена пневмония прекарана в ранното детство ми докара дихателни проблеми до живот. Всички публични личности, които омаловажат COVID-19 с разпространение на фалшиви новини, или отказ от ваксинация нямат право на кариери.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Откога да пееш за ПП е по-лошо от това умишлено да поставиш себе си и детето си под риск от едно най-свирепите пневмологични заболявания? На мен една обикновена пневмония прекарана в ранното детство ми докара дихателни проблеми до живот. Всички публични личности, които омаловажат COVID-19 с разпространение на фалшиви новини, или отказ от ваксинация нямат право на кариери.

Ами това е защото са те ваксинирали, ако не бяха щеше да е друго предполагам. 

Това да пееш за ПП и то за оня свинчуга е равно на предателство. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, stereoto_ каза:

Ами това е защото са те ваксинирали, ако не бяха щеше да е друго предполагам. 

Това да пееш за ПП и то за оня свинчуга е равно на предателство. 

Факт, но те всички са пели :) Самият факт, че той им правеше концертите, турнетата, отделно куп други неща - участия, предизборни кампании. И бързаха да лапат, да се избият за да са там. Морална чалгарка е като виц, малко звучи от 20 години съм чалга певица и съм девствена. Всички са изроди, всички карат скъпите коли с крадените пари, всички се чукат с мутряги. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...