Jump to content



Малката - Тарантула


Препоръчани коментари

Едва ли е възможно, но представете си близък на някой загинал на 11 септември да попадне на участие на Малката и тя да се кълчи пеейки "падат като двете кули".... Отвратително! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Dominatora каза:

Някой ще обясни ли защо свалиха клипа, че аз съм малко български реотан и не загрявам бързо?:D

Заради "двете кули" - препратка към случилото се на 11-ти Септември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Ами защо да е невъзможно? Канят Малката на турне в Америка, тя отива, група американци решават да отидат да погледат, Малката запява “падат като двете кули” и единия американец пита приятел-българин това какво означава. Българина превежда, а Американеца възкликва: “О, значи е фенка на властелина на пръстените” 

56D0F677-66D8-4E9C-A5CC-E6635B7842EE.jpeg

Поздравления за бързата мисъл, въпреки че съм фен на властелина, не ми беше минало през ума. Ако някой има контакт с Ванеса, бързо да й предложи да се оправдае, че друго е имала в предвид. 

Ясно е обаче каква е асоциацията, която е направена в текста и е много грозна, не можеш да го отречеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Може ли толкова бързо да са я редактирали? Качи ли са демо или е търсен PR ефект?

Не мисля, че е PR stunt, защото видеото не е променяно, а само песента, и на заменената фраза и се разминава устата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Може ли толкова бързо да са я редактирали? Качи ли са демо или е търсен PR ефект?

Търсен ефект 100%. Кога го записа наново, кога го смесиха. Имала е 2 версии поначало. Доста низко. Не, че за няколко часа кой знае колко са я отразили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме изкефи, много прилича на предните й, не можаха ли нещо малко по-лирично и по-различно да й направят, за Денис текстовете са съвсем други, също много ми напомня на "Бръм". И къде е визията с кончето? Слабо след висчки очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата не съм я чул, но ако е пяла за двете кули - мъка. На Ваня й отиват съвсем друг тип песни, може да пее и е време Пашев да й направи по-нормална песен. Но все пак браво за бързата реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

lol, простата наистина ли е изпяла "падат като двете кули", тези хора поне в момент като този нямат ли страх от нещо и че не с всичко става майтап, това, който го е написал защо директно не се застреля, пфф, да ти писне от безмозъчни самозабравили се парашути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, devotioner каза:

Първата не съм я чул, но ако е пяла за двете кули - мъка. На Ваня й отиват съвсем друг тип песни, може да пее и е време Пашев да й направи по-нормална песен. Но все пак браво за бързата реакция.

Най-слабо представилата й се песен е "Последната такава", която е що-годе с нормален текст. Докато се следят само ютуб гледанията, нормална музика няма да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен! Рап и цигански вокали много ми напомня на стила на Теди Александрова, който страшно харесвам. Брутален ход с това с "двете кули", за да се открои песента. Скандално е, лично аз си изтеглих първата версия и ще си слушам нея. Успех на Малката и парчето, определено има хитов потенциал,поне според моите виждания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия PR ходове сме ги гледали още от времената на Азис и перата. 

Песента е живо копие на "Гръм" дори и в текст - "Отляво, отдясно..." го пееше и там. Почти същата музика, но с по-малко ориенталски отсвири. Ама пък с цигански вокал.

Пашев от кога почна с циганските вокали? Точно вчера слушах "Късай" на Ария и си викам "ето, че Оцко може да направи приятна песен без циганско или арабско" и на ти днес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

А за песента в частност какво ще кажеш?

Напомня ми на ХОП на Азис. Текстът е доста слаб... опитали са се да повторят ГРЪМ, а с тия циганските вокали пък се целят знаеш към кой таргет. 

Сигурно ще чукне 3 милиона поне. Ще се наложи заради името и щото е правена за дискотека, но е далеч по-слаба от всичките песни на Ванеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Сигурно ще чукне 3 милиона поне. Ще се наложи заради името и щото е правена за дискотека, но е далеч по-слаба от всичките песни на Ванеса.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...