Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Да,мангалите може, но то предимно й е мангалска аудиторията, тя не е по-различна от гледна точка на корените си. 

Софка да вземе да се мотивира да прави онлайн смях, ще помете конкуренцията с авторски бисери! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , dan!el каза:

Ебаси логиката! Като взимала 200 000 лева за година и нямала право да протестира? Ти в какъв свят живееш, човече? За демокрация дали си чувал? Само тези с минимална заплата ли имат право да протестират? Другите по презумпция трябва да са доволни от живота, защото видиш ли има и по-зле от тях ... да си затварят очите и да се кланят на малумните решения на едно още по-малоумно правителство, което се подиграва години наред с народа си. Жената в крайна сметка има позиция и излиза да я защитава.

Ти ли й плащай на нея сметките, че вече й смяташ печалбата и разходите? Още малко ще поискаш и на теб да ти даде от тия пари, защото сигурно печелиш по-малко от нея и не е честно?!

Седнали тука 10 човека и вече седмица се подиграват и хулят хора, които в крайна сметка наистина излизат и протестират, за да могат да упражняват свободно професията си. Ебаси злобното племе! Тръгнали да смятат кой колко взима и да му правят разчет на парите. Като сте толкова пък отворени, защо не стоите вие 5 месеца без доходи? Тогава щяхте да оревете света и сигурно пак Галин или Емануела щяха да са ви виновни, че те имат повече.

Ама иначе не спирате от март да повтаряте да пускали нови песни и да питате за къде си пазели проектите. 

Висша форма на себичност е да мрънкат за отваряне на заведенията, в които две от колежките им заболяха от COVID-19, най-нагло превземайки платформата на антикорупционни протести, където също твърдят, че не са против никоя партия, само и само да не изтърват поканите за предизборни концерти. За тях музиката на първо място е работа, а не изкуство, което е тъжно и жалко. Не заслужават подкрепа и фенове.

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Висша форма на себичност е да мрънкат за отваряне на заведенията, в които две от колежките им заболяха от COVID-19, най-нагло превземайки платформата на антикорупционни протести, където също твърдят, че не са против никоя партия, само и само да не изтърват поканите за предизборни концерти. За тях музиката на първо място е работа, а не изкуство, което е тъжно и жалко. Не заслужават подкрепа и фенове.

Те не знаят на какъв протест са отишли. По детски и просташко-селски настояваха за своето, без да се интересуват за какво се борят другите. Затова и никой не трябва да се интересува от тях. Алчни егоисти. Отделно, те самите са корумпирани и нямат място на такъв протест. Ще се изкефя следващото правителностно да забрани чалгата. 

  • Like 7
  • Haha 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам повечето хора да останат разумни и да не ходят по барове. Иначе някой ходи ли тия дни, или от познати да е чул дали се спазват новите мерки. Съмнявам се, че ще ограничат броя на допуснатите хора, но все пак да попитам. И за да разведрим обстановката ще ви споделя един хит с невероятен сюжетен клип от близкото минало ххухуху

 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Аз се надявам повечето хора да останат разумни и да не ходят по барове. Иначе някой ходи ли тия дни, или от познати да е чул дали се спазват новите мерки. Съмнявам се, че ще ограничат броя на допуснатите хора, но все пак да попитам. И за да разведрим обстановката ще ви споделя един хит с невероятен сюжетен клип от близкото минало ххухуху

 

 

Специално изгледах заради сюжета, хахаххаа

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Специално изгледах заради сюжета, хахаххаа

Хахахаха брутално и креативно налии. Човек не бива да се отчайва, ако му се развали колата, винаги има начин хахахаха а забеляза ли малкия детайл, че силвето е по-едра/ висока от колата и като танцува пред нея е много сладка хахаха

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

6 години от премиерата на хита, клипа и проекта на 2014!

Слагаш ли Хаваната в топ 6 най-големи хитове в кариерата на Галена? И въобще към всички Галенови - ако трябва да подредите топ 6 на нейните хитове, кои ще са? 

Поздрав с хита на 2014. Категорично годината мина под звуците на това. И няма омръзване.

 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Хахахаха брутално и креативно налии. Човек не бива да се отчайва, ако му се развали колата, винаги има начин хахахаха а забеляза ли малкия детайл, че силвето е по-едра/ висока от колата и като танцува пред нея е много сладка хахаха

Аз забелязах, че накрая колата се клати и се зачудих дали правят джиджи-биджи вътре. Предпочетох да приема, че да. Нямаше повече кадри с колата, така че... :D Happy end! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият чалгар, демонстрирал здрав разум в сегашната ситуация - Ави!:1000(33):

Но при него отсъства Бай Ганьо генът, нормално. Видя се БГ "певците" каква паплач са.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vancho каза:

Слагаш ли Хаваната в топ 6 най-големи хитове в кариерата на Галена? И въобще към всички Галенови - ако трябва да подредите топ 6 на нейните хитове, кои ще са? 

Поздрав с хита на 2014. Категорично годината мина под звуците на това. И няма омръзване.

 

Неличен топ:

1. Утешителна награда

2. Знам диагнозата

3. Кой, с Фики

4. Пак ли

5. Чупката

6. Хавана Тропикана или Тихо ми пази, или Стара каравана, или В твоите очи - но вече отиват към забрава, както Дай ми. 

В моя личен топ е и На две големи, но се забрави вече. Феноменален е твърде нова, ще се забрави и тя. Вземи си дъх не беше голям хит :(

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

Първият чалгар, демонстрирал здрав разум в сегашната ситуация - Ави!:1000(33):

Но при него отсъства Бай Ганьо генът, нормално. Видя се БГ "певците" каква паплач са.

Първата беше Кали
https://www.varna24.bg/novini/Bylgaria/Chalga-furiya-V-diskotekite-e-koshmar-982357%3f

  • Like 2
  • Wow 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Сега хората имат възможност да докажат, че не са идиоти и сами да не ходят на дискотеки...

Споко, чалгарките ще го извъртят като по време на финансовата криза - "разорихте народа, сега вече никой не излиза"

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Може би, да! 

Какво е това може би ... ? Или я смяташ за един от най-големите й хитове, или не... за мен не влиза в топ 6. Гръмна като излезе, но в годините някак не се разви така както очаквах.

Интересно ми е... изброй топ 6...

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето какво определи Рамания-беге в Топ 5 Галена преди около два месеца!

Галена участва с 53 песни.

Любимата Ви е Спри ме

Топ 5:

1. Спри ме - 45 точки

2. Феноменален - 44 точки

3. Пак ли - 34 точки

4. След раздялата - 21 точки

5. Хавана Тропикана и Точно никога - с по 17 точки

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Какво е това може би ... ? Или я смяташ за един от най-големите й хитове, или не... за мен не влиза в топ 6. Гръмна като излезе, но в годините някак не се разви така както очаквах.

Интересно ми е... изброй топ 6...

Знам диагнозата, Кой, Тихо ми пази, Пей, сърце, Утешителна награда. За 6-то място са ми равни Хаваната/В твоите очи/Пак ли. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Знам диагнозата, Кой, Тихо ми пази, Пей, сърце, Утешителна награда. За 6-то място са ми равни Хаваната/В твоите очи/Пак ли. 

Пълен съвпад с моя неличен топ, като единствено заменяш Чупката с Пейсърце-то. :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...