Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

Нека все пак да разкажа за въпросната покана. Понеже организирахме партито на една от най - големите IT фирми в България - SBTech. Казвам историята, защото не е off-topic, а и показва мнението на обществото. Ta те бяха решили да си правят парти декември. Идеята беше да е малко по широко скроено, искаше се да е насочено към дискриминацията, хомофобството и т.н. Искаха да поканят певица и се бяха спряли на Галена. Освен това тя наистина не поиска кой знае какви пари, а беше декември, празничен месец. Стигна се дори до предварителен договор и ау. 

Тогава си пишех с потребителя от Рамания и го поканих, той й е почитател, чисто човешки. Уви, главният HR каза, че не иска чалгарка да пее на партито, защото "чалгата" не била музика и щяло да им се смеят. Та в този ред на мисли поканиха друга звезда, пак от форума, която въплати идеята, макар и със lip sync:

https://www.instagram.com/p/B6DxWGpDamU/?utm_source=ig_web_copy_link

Омг това Светльо ли е? хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Vancho каза:

Какво е това може би ... ? Или я смяташ за един от най-големите й хитове, или не... за мен не влиза в топ 6. Гръмна като излезе, но в годините някак не се разви така както очаквах.

Интересно ми е... изброй топ 6...

Хавана Тропикана е просто един сезонен летен хит. Песен, която не е за фолк пазара и може би направена с някоя балканска звезда за друг пазар, щелше да има далеч по дълъг живот. Тук в рама и се приписва твърде голяма важност, а доста хора дори не знаят, че е излизала такава песен. МСМ е много по доказана през годините и това побърква някои галенови. Не случайно Галена не пее и не напомня за таизи песен. Самата тя си знае, че е сезонна. Поне 10 по големи хита бих изброил на Галена. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , dan!el каза:

За повечето от нещата съм напълно съгласен. Но много по-грозно от поведението на Емануела, е това, което се случва тук. Знаят му песните на изуст, знаят му кътните зъби, с кой яде, с кой си, зодиите им следят, обаче видиш ли... един-какъв си бил Галин. Той няма право на мнение! Той е отрепка! Той е педерас! А тук 90% са много по-голямо дъно от него.

Относно това дали е топа или не, в крайна сметка, излизайки да протестира Емануела и постигайки искания от нея резултат, той е валиден за всичките й колеги - дори за тези, които не са "топа" като нея. Те, ако са толкова против, що не си отложат участията?

Шегуваме се, че Галин няма право на мнение, защото го изразява по изключително глупав, ограничен и нелеп начин и оставя впечатлението, че си е изградил въпросното мнение единствено от егоистични подбуди и без достатъчна информираност. На прост език казано бъзикаме го, защото е тъп.

Право на мнение има. И ние имаме право да му се присмиваме, когато се излага публично.

Кътните му зъби лично аз ги знам, защото близо 7 години ми беше най-любимият изпълнител и от март насам ме разочарова тотално, даже вече и старите му песни не слушам. Не ги знам на Анелия и Кали примерно, които не харесвам, мисля, че и при другите е така. Ти още малко ще ни изкараш като Весо Фена, който им се подмазва, а като откажат снимка ги оплюва. :bye2:

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

На всяко участие я пее, нещо не си запознат ;) 

Плюс това я изпя на цели три концерта, и на трите гръмна с прием. 

На концерти сякаш минава по-вяло, на участия откачат хората. Много си се помни. Сега се сетих и за оная песен за Диджея, която мразя - ми и тя се помни. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Галина (Кали) сериозно мръдна след като мъжа и я заеба....тая изобщо не е в час.

 

Било препълнено...ама не заради теб...теб не те кани никой....нито с оркестър, нито никой.

Не успя в ARA, не успя в Пайнер, не успя и преди това (при Слави май беше в БМК). 

Ти просто имаш един глас и до там...това не стига да си някоя бе мацка...ти си проста!!!

Кали във времето успя да отблъсне всеки един харесал някоя нейна песен или станал неин фен с интервютата си и дори с участието си в брадъра, където беше живата тоалетна полиция.

Тази ги надминава всичките по тъпи изказвания! И винаги си противоречи, преди години говереше, че била метълка, а чалга пеела за пари, после смени курса и се извини, сега плюе дискотеките, които я храниха и хората, които са и ходили по неадекватните участия!

Не се спря да говори за можещи и неможещи.

Е ТИ НЕ СИ МОЖЕЩА! Ти имаш един глас и до там! Глас, попаднал в тялото на една абсолютна селянка проста!

Нито ми пука за тая, нито ми липсва. За толкова години кариера тая не успя да ми запише нито една песен в сърцето! Аха да харесаш някоя песен, и я чуеш какви ги дрънка на интервю....и после не ти се слуша, че се сещаш за тая селянка...

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Ма то може да ти кажа. Имат нужда! Ще пропуснем, че слушаш чалга. Нали знаеш, Ивана и Преслава са си за домашно ползване. 

Toва е онзи фен на Малина. Момчето си прави шоу, хората бяха много доволни. Феновете на бабати са скопени като нея, при тях единствено да сложат една рокля като нея и да се вдървят на сцената пеейки 100% жена. Абе гола вода е Глория. 

Как му беше ника?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Сашо каза:

Омг това Светльо ли е? хаха

Не вярвам това да е Ивъла. Имам го в приятел във фб и изглежда нормално момче. 

Той май завърши нещо за монтаж в Натфиз. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, alisali1234 каза:

Леля Галина (Кали) сериозно мръдна след като мъжа и я заеба....тая изобщо не е в час.

 

Било препълнено...ама не заради теб...теб не те кани никой....нито с оркестър, нито никой.

Не успя в ARA, не успя в Пайнер, не успя и преди това (при Слави май беше в БМК). 

Ти просто имаш един глас и до там...това не стига да си някоя бе мацка...ти си проста!!!

Кали във времето успя да отблъсне всеки един харесал някоя нейна песен или станал неин фен с интервютата си и дори с участието си в брадъра, където беше живата тоалетна полиция.

Тази ги надминава всичките по тъпи изказвания! И винаги си противоречи, преди години говереше, че била метълка, а чалга пеела за пари, после смени курса и се извини, сега плюе дискотеките, които я храниха и хората, които са и ходили по неадекватните участия!

Не се спря да говори за можещи и неможещи.

Е ТИ НЕ СИ МОЖЕЩА! Ти имаш един глас и до там! Глас, попаднал в тялото на една абсолютна селянка проста!

Нито ми пука за тая, нито ми липсва. За толкова години кариера тая не успя да ми запише нито една песен в сърцето! Аха да харесаш някоя песен, и я чуеш какви ги дрънка на интервю....и после не ти се слуша, че се сещаш за тая селянка...

 

Беше и в Съни. Реално във всичките компании е имала по някой хит, но е хаотична, непостоянна и откачена, гарнирано с високо самочувствие. 

Не бих казал, че има някакъв глас. Пее вярно и дотам. Кръчмарско ниво. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не вярвам това да е Ивъла. Имам го в приятел във фб и изглежда нормално момче. 

Той май завърши нещо за монтаж в Натфиз. 

 

 

Ама е Янков, и драгът е Yank.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е абсолютна смешка. Все коментира кифленските прояви и се прави на морален стожер, а аз лично съм виждал няколко пъти пред СУ поведението ѝ към продавачки на кафе и закуски на точно тъпа недоклатена кифла.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

На всяко участие я пее, нещо не си запознат ;) 

Плюс това я изпя на цели три концерта, и на трите гръмна с прием. 

Няма смисъл да спорим. За теб всяка година Галена е най големия хит, а реалнистта е доста по различна. Прекалено си заслепен, за да можеш да прецениш обективно и адекватно. И Моро му някога налагаше за хит на годината. Всяка година се опитваш да пробуташ най силното на Галена като най най. Ако не се лъжа и в Спотифай МСМ води убедително ХТ. А за приеми от кинцерти да не говорим. Феновете рецитират по добре МСМ от Ботев в 8 клас! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Беше и в Съни. Реално във всичките компании е имала по някой хит, но е хаотична, непостоянна и откачена, гарнирано с високо самочувствие. 

Не бих казал, че има някакъв глас. Пее вярно и дотам. Кръчмарско ниво. 

И на мен гласът ми е противен. Беше се изцепила преди години, че гласът и не бил фотогеничен😁🤣

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

7B74BADD-CB2C-4943-B639-2F3BD4618E3F.png

Кой е това? 

преди 4 минути, Slavi каза:

И на мен гласът ми е противен. Беше се изцепила преди години, че гласът и не бил фотогеничен😁🤣

Да, доста супер мелодии е съсипала с гласа си. Спомням си едно време сравняваха Кали с Бони и се чудех на какво основание, след като Бони е доста по-талантлива и надарена. Може би понеже са прости циганки. 

П.С. Помня изцепката за фотогеничността ;d 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Хавана Тропикана е просто един сезонен летен хит. Песен, която не е за фолк пазара и може би направена с някоя балканска звезда за друг пазар, щелше да има далеч по дълъг живот. Тук в рама и се приписва твърде голяма важност, а доста хора дори не знаят, че е излизала такава песен. МСМ е много по доказана през годините и това побърква някои галенови. Не случайно Галена не пее и не напомня за таизи песен. Самата тя си знае, че е сезонна. Поне 10 по големи хита бих изброил на Галена. 

На мен ми е трудно да определя най-големите хитове на Галена. Не знам защо ... може би, защото пикът в кариерата й съвпадна с този на поп музиката. И към днешна дата от онези години първо в главата ми изникват наистина огромните поп хитове и на фона на тях тези на Галена някак ми се размиват. Да, гръмвали са в годините, в които са се появили, но можеш ли към днешна дата да ги сравниш примерно с Видимо доволни, Ела и си вземи, Аз съм 6 и т.н...? Или пък с големите чалга хитове от времето на Ивана и Преслава? 

Виж, че дори на @Danger. , който сигурно й е най-големия фен, му е трудно да определи най-големите хитове на Галена. 

С Преслава нямам този проблем. Без въобще да се замислям мога да изброя песните, с които според мен е масово разпознаваема. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Кали е абсолютна смешка. Все коментира кифленските прояви и се прави на морален стожер, а аз лично съм виждал няколко пъти пред СУ поведението ѝ към продавачки на кафе и закуски на точно тъпа недоклатена кифла.

Самия аз преди 12 години съм в обслужвал в КФС. Няма такова парадиращо, начумерено и гнусно изчадие. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Самия аз преди 12 години съм в обслужвал в КФС. Няма такова парадиращо, начумерено и гнусно изчадие. 

Ще ги замеряме с кисело мляко - нея и Стораро. 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Кали отказа да изпее Sex на едно участие ми попадна в черния списък😁. Иначе има хубави песни, просто е гаден човек, на когото все другите са му виновни.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

На мен ми е трудно да определя най-големите хитове на Галена. Не знам защо ... може би, защото пикът в кариерата й съвпадна с този на поп музиката. И към днешна дата от онези години първо в главата ми изникват наистина огромните поп хитове и на фона на тях тези на Галена някак ми се размиват. Да, гръмвали са в годините, в които са се появили, но можеш ли към днешна дата да ги сравниш примерно с Видимо доволни, Ела и си вземи, Аз съм 6 и т.н...? Или пък с големите чалга хитове от времето на Ивана и Преслава? 

Виж, че дори на @Danger. , който сигурно й е най-големия фен, му е трудно да определи най-големите хитове на Галена. 

С Преслава нямам този проблем. Без въобще да се замислям мога да изброя песните, с които според мен е масово разпознаваема. 

 

На същото мнение съм. Галена хвана ерата в чалгата, в която нищо не остава вечно и трайно. Но по принцип отбягвам да коментирам тази тема, защото накрая излизам 'злобен'. Освен Кой не съм сигурен дали Галена има нещо за златния фонд на чалгата. Иска ми се и В твоите очи да кажа, но нещо малко не достига въпреки гледанията, които и до днес растат. Дори участието и в Шефката е много по силно и трайно от повечето и самостоятелни неща, но и Шефката не бих казал, че от миналата год вълнува някой. Някак си не мога да сложа Диагнозата или  Пей сърце до Луда по тебе, Ти си, Две сърца, Птица скитница, Шапмпанско и сълзи, Нещо нетипично, Дявослко желание, Нямаш сърце, Обичам те, Никой не може, Милиони звезди, Отиваш си и т. Н. Изглеждат нелепо до тях. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това са все песни преди 2010, когато чалгата беше на съвсем друго ниво, тогава се слушаше много по-масово. Сега почти няма песен на това ниво, освен може би Шушана, Хабиби и Мотел, все кючеци.

Пей сърце си е ежегоден химн на лятото, В твоите очи е еталон за стойностна чалга песен. Знам диагнозата може би е най-близо до гореспоменатите песни, но пак излезе късно и не хвана огромния чалга бум 1998-2007. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Аз се надявам повечето хора да останат разумни и да не ходят по барове. Иначе някой ходи ли тия дни, или от познати да е чул дали се спазват новите мерки. Съмнявам се, че ще ограничат броя на допуснатите хора, но все пак да попитам. И за да разведрим обстановката ще ви споделя един хит с невероятен сюжетен клип от близкото минало ххухуху

 

 

Тъкмо се сетих тия дни какво става със Сиса. Последното, което знам, е че беше леко превъртяла. Сега не знам как е.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...