Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 51 минути, Gerganafen каза:

Не, на Борис Дали брат му. :D 

О, представих си как обезумял от страст изтрива от ума си жена си и новороденото, за да се отдаде на плътски удоволствия с леля ти Зайка.

 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Сашо каза:

Щом Алисия и Ганев не я спасиха - пишете я неуспешна! 

И Ваня правеше какви ли не опити - дует с Преслава, фийчъринги с Фики, Джена, Азис, но не й се получаваше..изведнъж се появи "Богиня" и дръпна много, така че е рано все още според мен за толкова крайни заключения. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gadinata каза:

И Ваня правеше какви ли не опити - дует с Преслава, фийчъринги с Фики, Джена, Азис, но не й се получаваше..изведнъж се появи "Богиня" и дръпна много, така че е рано все още според мен за толкова крайни заключения. 

Колко да е дръпнала...Иначе такива недоразумения като Диариа не заслужат успех.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, NazzkO каза:

Хахахахахахаха напомни ми на епичното...

 

коя Емилия, счетоводителката ли хахахах

Което подобно на кретенията с айфона, отново е само рамания-нска легенда ...

  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dan!el каза:

Което подобно на кретенията с айфона, отново е само рамания-нска легенда ...

Цитираме Глория на интервю в Сигнал +

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PHILIPP PLEIN каза:

giphy.gif?cid=82a1493btjr6kd6gx4f02lom7o

Аз,след като чух Мария на живо.

ОМГ,Мара

Ако не бяха песни на Софка, нямаше да е толкова зле. Галена ако запее Софка няма да е по различно. Дори Деса няма такива височини. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Тия двамата си правят пишки с тебе, а ти се кефиш.. Нямам думи.. 

Нема да го разбере, поне е весело за всички. Свиркай си. Иначе Коцака и тва сигурно после още толко се смеят.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък намеренията на Коцето и компания са сериозни. Понякога не е нужно една жена да е като от списание, за да предизвика сексуален апетит у един мъж. Не, че казвам, че прекрасната @zai4eto82 не изглежда като от списание, даже бих я нарекъл Бургаската Джей Ло, но просто искам да кажа, както и самата тя е признавала, че е неустоима за мъжете и колко му е на Коцака да му се приисква като й види погледчето мръсно. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Нема да го разбере, поне е весело за всички. Свиркай си. Иначе Коцака и тва сигурно после още толко се смеят.

Аз пък си мисля, че пияни и надрусани биха опънали и много по обикновени момичета в хард генг бенг. Още повече като се сетя в моята младост кви сме ги вършили с по достъпните общачки... 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То кой ли не емигрира от Пайнер... дори новите им изпълнители на практика не са техни, накрая ще си остане само Преслава и като има награди ще си ги печели служебно. 

  • Like 2
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

То кой ли не емигрира от Пайнер... дори новите им изпълнители на практика не са техни, накрая ще си остане само Преслава и като има награди ще си ги печели служебно. 

Абе наша лисана Пепа май надуши, че скоро Пайнера ще рита камбаната и лека-полека се отделя. Галена да му мисли навреме и да си създава свой канал!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Аз пък си мисля, че пияни и надрусани биха опънали и много по обикновени момичета в хард генг бенг. Още повече като се сетя в моята младост кви сме ги вършили с по достъпните общачки... 

Принципно те търсят момченца, но! Знаем поговорките: грозно, куцо, сакато, щом има дупка значи е злато. Както и кой подбира, маструбира. Та ако приемем, че са друсани и пияни може да опрашат някоя. Но наша Таня е рисков капитал, първо ще се разплямпа и второ, ако даде на късо и ги дрънне в съда лошо ще им стане.

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счети да емигирира и от планетата Земя, а и ще се впише с тая визия.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...