Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, retr0 каза:

Ами като толкова й знае устата на Емилия... ето, каквото не искаш това ти се случва. Като се подиграваше на Андреа, сега има ли и тя международен хит? Има! Малко й е. 

Емата c Башура направо процветя.

Архив:

andrea11.png

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

@DarkChild,  това,  че ти водиш скучен живот,  други не сме така.  От снощи към 2:00 пристигнахме с Ники в Приморско след работа.  Кято пристигнахме,  засякох Велислав излизаше отхколата на Коце и вземаше нещо.  Пристигнали сме по едно и също време.  Даже и ми каза здрасти като ме видя.  Какво чудно има да се познаваш с известните хора при положение,  че ходя на участия.  Няма как да не се познаваме и поздравяваме.  Велислав и той толкова земен.  Разговаряме с него пред колата на Коце все едно сме си приятели.  Това,  че ти не можеш да го разбереш си е твой проблем.  В момента съм в къща в Приморско,  Ники спи,  прибрала съм се в 6:00 сутринта от Коце,  спахме с Ники до 111:00, бяхме на плаж,  хапнахме,  сега си почиваме.  И други неща правихме,  ама това са подробности.  Тъй че диагнози си поставяй на себе си и полека с тази отрицателна енергия.  Забелязала съм,  че си много негативен човек.  

111 часа сън са си много. Съвета ми е наистина да помислите за здравето си щом спите толкова. 
Иначе страхотен разказ! 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

111 часа сън са си много. Съвета ми е наистина да помислите за здравето си щом спите толкова. 
Иначе страхотен разказ! 

До 11':00. 5 часа съм спала само.  Ама пиша от телефона,  защото съм в Приморско.  Каква музика се чува само.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Днес от Приморско  и снощи с Коце в Кавали на неговата маса в Кавали, Приморско.  Велислав ни снима

20200728_133742.jpg

20200728_035446.jpg

Ръката ти е почти на чатала му. Ах, каква си палава. 

Ама и Велислав си е симпатяга. Хвърлил ти е мерника

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dan!el каза:

Емилия си се излъчва по "Фен" още с "Отиваш си" и "Джале". Защо да не въртят и новата й?

Освен това Галена и Криско също ги излъчват там. 

Проекта на Криско и Галена няма общо с Пайнер. Отиваш си е дует със Стораро.  Фики и Емилия по Фен е повече от странно. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Ръката ти е почти на чатала му. Ах, каква си палава. 

Ама и Велислав си е симпатяга. Хвърлил ти е мерника

Той и Борис Дали се закача с мен-същия като брат си.  

Ама как сме в тон с Коце- в Габаната той в бяло и аз.  Снощи в Приморско и двамата в черно. 

  • Wow 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Той и Борис Дали се закача с мен-същия като брат си.  

За Борис Дали слуховете са, че между чатала е празно, така както е в погледа му. Така че, не вярвам да задържи интереса в теб. Виж, Велислав е друга работа. Мръсник е. А и кво като има жена. Да не ти е сестра? 

  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За Борис Дали слуховете са, че между чатала е празно, така както е в погледа му. Виж, Велислав е друга работа. Мръсник е. А и кво като има жена. Да не ти е сестра? 

Снощи в 5:20 сутринта пред Коце и колата му,  Велислав ме гледа и ми вика ох,  Танчеее и така ме огледа.  Коце му вика да не си посмял да я пожелаеш и Велко вика няма няма и ме гледа и ми се усмихва,  ужас.  

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Снощи в 5:20 сутринта пред Коце и колата му,  Велислав ме гледа и ми вика ох,  Танчеее и така ме огледа.  Коце му вика да не си посмял да я пожелаеш и Велко вика няма няма и ме гледа и ми се усмихва,  ужас.  

На твое място щях да прибера Велислав в стаята и без много да се церемоня с Ники:

194.gif

А коя ти е любимата песен в момента? 

 

 

  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

На твое място щях да прибера Велислав в стаята и без много да се церемоня с Ники:

194.gif

А коя ти е любимата песен в момента? 

Как ще го прибера Велислав,  той има дете вече,  аз даже му честитих.  Ама да,  той е по- готин от Борето.  Иначе за песни- не е една.  Харесват ми новата на Ариа- Живее ми се,  Данна- Той,  Коцето,  Борис Дали- Лошите момчета,  на Галена новата.  

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...