Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз не мисля, че Меди купува гледания, просто песента му се слуша много повече от хора, които дори нямат регистрации в ютуб. Десита е тийн-идол, нормално фенчетата й да цъкнат на клипа и да харесат, а дали повторно си пускат песента е друг въпрос. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Аз не мисля, че Меди купува гледания, просто песента му се слуша много повече от хора, които дори нямат регистрации в ютуб. Десита е тийн-идол, нормално фенчетата й да цъкнат на клипа и да харесат, а дали повторно си пускат песента е друг въпрос. 

Доказано е, че купува. От този милион и половина едва 400ка са от България според ютуб чартс. По принцип 3/4 са от БГ и 1/4 от чужбина. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Доказано е, че купува. От този милион и половина едва 400ка са от България според ютуб чартс. По принцип 3/4 са от БГ и 1/4 от чужбина. 

Жалко тогава защото песента е много яка и без купувания ще си стане популярна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Който не вярва от снощи в Приморско и Велислав ни снима вътре и вън.  Тази е пред колата

20200728_041333.jpg

20200728_051247.jpg

С този комбилизон никой няма да може да ти устои. Коце вече ти е приготвил пръстчета

 

 

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Който не вярва от снощи в Приморско и Велислав ни снима вътре и вън.  Тази е пред колата

20200728_041333.jpg

20200728_051247.jpg

Днес те снима вътре и вън, утре ще правите вътре и вън, и тъй. :D 

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

''Поредната цигара'' е влезнала в топ 10 на Spotify 50 Bulgaria. Много се радвам за успеха на това талантливо момиче.

Което е супер впредвид, че освен Галена и Преслава, другите влизат много трудно преди 10 позиция. 

Двете с Данна заслужават да са бъдещи лидерки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Което е супер впредвид, че освен Галена и Преслава, другите влизат много трудно преди 10 позиция. 

Двете с Данна заслужават да са бъдещи лидерки. 

Може ли да провериш колко гледания от бг има Майната ти Св. Валентин? Гръмн ударно и после леко заби.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Може ли да провериш колко гледания от бг има Майната ти Св. Валентин? Гръмн ударно и после леко заби.

Има опция за 7,28,90 дни или 12 месеца... Ако имаше на 6 месеца щяхне да разберем. Не влиза в класацията за 90 дни, нито в тази за 12 месеца. 

@Fastобаче следи сайта и може и да има данни...

 

Имаше някакъв сайт, който СГ беше споделял пак за гледания от конкретни държави, но трябва да го питам. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Което е супер впредвид, че освен Галена и Преслава, другите влизат много трудно преди 10 позиция. 

Двете с Данна заслужават да са бъдещи лидерки. 

Наистина е така. Ако не се лъжа само Галена, Преслава, Анелия и Теофиков и Десита са стигнали до топ 10. Клетата Данна, Гпса и Проблем за чисто малко не успяха. Това е много голямо постижение. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Което е супер впредвид, че освен Галена и Преслава, другите влизат много трудно преди 10 позиция. 

Двете с Данна заслужават да са бъдещи лидерки. 

Какви лидерки? Току що навършила пълнолетие и вече "Поредната цигара пак, пак паля" - пууу, егати фуклата! Нищо не става от това поколение. @Kitty @zai4eto82 подкрепете ме! 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Какви лидерки? Току що навършила пълнолетие и вече "Поредната цигара пак, пак паля" - пууу, егати фуклата! Нищо не става от това поколение. @Kitty @zai4eto82 подкрепете ме! 

Днес ще лапват цигари, утре кожени бухалки. Това е пътя на една бъдрща лидерка. Преса и Галош могат да им дадат уроци

  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Днес ще лапват цигари, утре кожени бухалки. Това е пътя на една бъдрща лидерка. Преса и Галош могат да им дадат уроци

Днес гледах стори на Преса, горката Палома искаше да скача при патките в езерото - писна й да я ползват за ПР!

  • Haha 8
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро също е днес в Приморско, но в механа.  Преди малко тука в Приморско пуснаха Коце с Проблем в една от дискотеките.  Аз съм в къща близо до тях и се чува.  Преслава ми е много близко днес в Афтъроргазъм,  но няма да отида. Не искам да се плаша.  

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Е, да отложи с един ден! Тук отварят летището на 1-ви! Но ще дойда на всички следващи! Заклех се!

Колкото до Счети, тя и предната международна песен я въртя по Балканика и Фен Тв. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

 Преслава ми е много близко днес в Афтъроргазъм,  но няма да отида. Не искам да се плаша.  

Ти за какви неща имаш кураж, та от една Преслава би страхувала. :ph34r:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DarkChild каза:

Аз пък си мисля, че всичко е плод на въображението й. И изобщо това да се изкарва за някаква хиперсексуална за мен не е нормално. Не можела 3 дни без  секс, някакъв готин непознат я оправил на плажа, Ники, Мики и какви ли не глупости. Момичето е болно и в двата случая. Имам съмнения за диагноза, но ще ги спестя.

Що бре, сам каза хиперсуксуалност. Някои хора имат много мощно либидо и просто не могат да се контролират, което също може да е диагностично. Това няма общо с външен вид, социален статус и пр. Ето виждаш каква невротичка е Емануела - тя от друго страда. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Ти за какви неща имаш кураж, та от една Преслава би страхувала. :ph34r:

 

Не ми е интересна.  Обаче заради пандемията ли в Габаната и в Кавали,  Приморско снощи Коце пя на бара на едно като подиум.  Никой не можеше да се качва освен танцьорките.  Преди не беше тъй.  Иначе Коце се прегръща,  целува,  здрависва с хората без проблем.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...