Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Гледанията от България за последните 7 дни. Меди купува! #exposed

received-3357080517715970.jpg

Интересно ми е печенко какво ще каже по въпроса... Таман ми ставаше симпатичен и се изложи. 

преди 51 минути, asylum каза:

А не те е срам, че половината ти любимки са на същото дереже... 

 

@Dominatora, обожавам Виктория и Моля се! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на нашата мила съфорумка @Blueberry, че възроди хита 'Филми бол и сърца на сол', а сега е мой ред да избера втория хит на 2020, а той е именно същия от предходната, мисля, че заслужава втори живот ...

 

  • Like 1
  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела винаги съм я харесвал, но с напредването на годините започва да изкуфява. До 3-4 години ще е като мис Тигрова и Атанаска Тушева събрани в едно. Сега все още има и някакви позиции, ами като съвсем изпадне от борда? 
Горката. Бързо да прави трети дует с Ари докато хората не са се усетили, че е в Б група.

  • Like 2
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Баси бълването от тая некадърница. 

 

Да, но тук ако четеш, ще я помислиш за Ариана гранде поне. А да е тооооолкова безлична и без илъчване (освен на поредната свлска пръчка забърсала някой гаден чичи)

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Да, но тук ако четеш, ще я помислиш за Ариана гранде поне. А да е тооооолкова безлична и без илъчване (освен на поредната свлска пръчка забърсала някой гаден чичи)

Че е яка, яка е. Ама до там. Не става за нищо. Хубава е, ама дето викаш - нито харизма, нито нещо отличително.

Дори клиповете й са едно нищо, колкото и прехвалени да са те. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...