Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лидия след пипането на нослето ме кефи много повече, честно казано. Особено в този клип е брутална – в края на клипа с ягодата е сякаш една истинска дама и изкусителка, готова да се разкрепости на секундата.. жестока! А Десита не е секси, въпреки опитите си, някак да ти стане неловко докато я гледаш, нали по-добре е от клипа на 'Излъжи ме', където беше истински криндж, но има още хляб да яде.

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита е много готина, но си личи, че този стил не й е по мерак. Всеки път когато я гледам в клип имам чувството, че родителите й са отвлечени и условието да ги види отново е да се прави на чалгарка. Просто всичко сякаш е насила, докато в “Мусала” си беше на място и това си личи. Трябваше да си запази амплоато на модерна тийн-идолка тип Дара. 
Лидия от друга страна обаче все едно е създадена за обеми, садо-мазо визии и високи токове под звуците на синтезатори, много й ходи евтинията!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, pechenko каза:

Не си по обективен и няма да бъдеш. Доказа го в годините. На Преслава също е флоп, но не е лоша песен. ;) 

Не, не е направила 5 милиона за месец. Все още се мъчи. И да флоп е за име като Преслава. 

Хейта към Преса е единствено заради  теб и няколко нейни фенове и ще продължа да я хейтя, ей така за кеф. 

Първо ти ми лепна етикети: 'А ти не си ли ясен на всички... Жлъчен, необективен, самодоволен.'. Сега ревеш когато ти казах, че не си това, за което се представяш, а именно обективен и че си манипулираш нещата в твоя полза и се нагаждаш според ситуацията. Пак си помисли преди да се правиш на жертва, че съм ти "лепвал етикети". 

Да не говорим, че от няколко дни ме споменаваш и търсиш вниманието ми, а сега когато ти отговарям да нямам контакт с теб...  Последно? Сам виждаш, че не се занимавам много с теб, но когато си го търсиш, ще си го получиш.

Само недей да ме заплашваш. Без заплахи. 

 

 

Дискусията се превърна от попфолк такава в лични взаимни нападки. За твое нещастие всяка години фигурирам в категорията за най обективен потребител, така че мнението ти е като глас в пустиня. Самия факт, че не можеш да разбереш ситуацията, в която не харесваш изпълнител, но пък харесваш песните му и наричаш това лицемерие говори достатъчно за 'обективността' ти. И ако аз те обвиних, че не си обективен, то в твоята тирада ме нарече лицемер, лъжец, манипулатор и още как ли не. И разбира се, че не си обективен. Та ти имаше дързостта не веднъж да се опитваш да изманипулираш форума, че Пиян не била хит, нямала приеми и какво ли още не, но хубаво те затапиха по тези параграфи. И не съм аз причината да не харесваш Преслава. Тук се е коментирало достатъчно каква е и всички е знаЕМ (тук малко в твой стил) 

Търся ти мнението по 2 конкретни въпроса, свързани с чалга:

Как ще коментираш, че уж флопа на Преслава вече около 40 дни продължава да прави 80-90ка и не мислиш ли да излезеш достойно от тази ситуация и да се покаеш. 

Как ще коментираш, че Десита, която уж нямаше да направи милион на Мусала, в даден момент направи по добра и силна песен от бившата си изгора. То пук щото Милион е върха на новаторството. Всичко ново се е събрало в този проект... Песните на Денис си приличат много повепе една с друга от тези на Десита. Това, което пишеш за Десита, отговаря по скоро за Денис. Песента за пандемията е Акула 2. Катастрофа е Тръгвай си 2.не се отказват е микс между всичките му. При Десита засега не виждам прилика между някои от песните и. Да, продукцията и не е скъпа, но това не зависи от нея, а от продуцента и на този етап. Няма как да е Янева или Емилия или Галена. Всяка жаба според гьола си се разполага. 

Относно заплахата, сам се заплашваш. За една седмица вече си имал конфликт с 5 потребителя. Опичай си акъла, щото предстоят нови мандати, а не всеки може да е Уили, Старбой или Фаст. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Десита е много готина, но си личи, че този стил не й е по мерак. Всеки път когато я гледам в клип имам чувството, че родителите й са отвлечени и условието да ги види отново е да се прави на чалгарка. Просто всичко сякаш е насила, докато в “Мусала” си беше на място и това си личи. Трябваше да си запази амплоато на модерна тийн-идолка тип Дара. 
Лидия от друга страна обаче все едно е създадена за обеми, садо-мазо визии и високи токове под звуците на синтезатори, много й ходи евтинията!

Докато Галин и е продуцент това няма как да се случи. И аз мисля, че Десита композира добре чалга песни, но това не е нейния стил. Гласа и не пасва на този тип музика. Много повече ще и ходят проекти тип ''Дарби'', но Галин освен Деян Асенов нищо друго не приема. Не от всеки човек става продуцент. Дори Станислава (пр на Галин или нещо подобно) в някакви чатове беше говорила глупости за Десита и че едва ли не от нея нищо няма да стане. :D 

Да къса договора с Алфа и да почва самостоятелно с поп и някоя друга чалгия.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Starboy каза:

Лидия след пипането на нослето ме кефи много повече, честно казано. Особено в този клип е брутална – в края на клипа с ягодата е сякаш една истинска дама и изкусителка, готова да се разкрепости на секундата.. жестока! А Десита не е секси, въпреки опитите си, някак да ти стане неловко докато я гледаш, нали по-добре е от клипа на 'Излъжи ме', където беше истински криндж, но има още хляб да яде.

 

Лидия е секси. Десита е красива. Има разлика.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Галена работи с Добри, не всички дрехи са нейни и остават за нея. Пък и си има интерес жената и това е висшата мода, да го наречем хоби. Не е казано, че носи тези тоалети с цел възвръщаемост. 

Галена е рекламно лице на най-големият сайт за висша мода, всички дрехи са си нейни, на нея й плащат да ги носи 

 

  • Wow 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигарите- те са странна човешка страст… всеки е готов да ги откаже, да отхвърли цигарите - всички тях, но… но не и последната! Последната цигара- тя… тя е истинската! Защото другото са илюзии… другото са просто изпушени спомени от миналото, които носят натрапчивия аромат на изгорял тютюн… но не и последната - нея… нея не мога да изпуша… тя е в съзнанието ми… устните ми я притискат страстно всеки път щом дори си помисля, че последната цигара ще е наистина последна… и така, до мига, в който пламъка я докосне… сетне пожар… страст… онази страст, която затваря очите ти… онзи оргазъм на сетивата, щом знам, че си до мен… с мен… в мен… поемам те… така парещ цигарен дим… без филтър… без лъжи- просто- живот, въздух и последната цигара! Всичко жизнено необходимо за мен- слънцето и водата за розата….И така, докато огънчето просто не угасне… докато не видя, как и последната прашинка от изгорелия тютюн не бъде изпепелена от жадните ми устни… а те дърпат… сякаш… сякаш това е последната цигара… сякаш ти ще си отидеш… сетне миг… спокойствие… странен шум… емоция… и в мига, в който последната цигара добави със сивата си пъстрота още един шарен спомен в замъгленото ми вече от цигарите съзнание… то паля отново отварям кутията с цигари… онази, която носи твоето име… и с едва сдържани сълзи паля отново… цигара… поредната последна цигара… поредната доза нездравословен копнеж по страстта на всяка изживяна с теб секунда…

 

и така ..Поредната цигара пак, пак паля, за да те забравя не ми помага.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що стигнах до заключението, че ако цял живот ядеш лайна, ще имаш лайнян вкус.

Та така и с предпочитанията на публиката за песни и външен вид. Така са възпитани, това харесват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ICEberg каза:

Галена е рекламно лице на най-големият сайт за висша мода, всички дрехи са си нейни, на нея й плащат да ги носи 

 

Да нямаш и фактурите, с които са и ги дарили? 
Междудругото, Полина още през 2008 май носеше такава зелена рокля. Абсолютна новаторка! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Откъде могат да се гледат харесванията с точност?

Задръж курсора на мишката върху лайковете, без да кликаш

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

KRISKO & GALENA - KRASIVI LAJI / КРАСИВИ ЛЪЖИ
293 509 показвания

18 495 харесвания
916 нехаресвания

1164 коментара


Беден в сърцето :D 

24ч. 
309 835 гледания

17 939 лайка

602 дислайка

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

В чест на флопа на Галена и като отговор на коментарите, че Галена не е залагала на песента с Криско, да се поздравим с тази, песен която Преслава гласеше за Евровизия

 

Къде е обявявала, че я гласи за Евровизия? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...