Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Olay каза:

За сравнение:
Константин: 7000 - 42500 лв.
Емилия: 7000 - 45 000 лв;
Преслава: 11 000 - 65 000 лв;
Камелия: 22 500 - 134 500 лв;
Алфа: 24 500 - 147 500 лв;
Рико Бенд: 33 000 - 200 000 лв;
Андреа: 49 500 - 300 000 лв;
Аднан Бийтс: 58 000 - 348 000 лв;
Оцко: 100 000 - 600 000 лв;
Кокошарник: 3 милиона - 17 милиона;

*На Роксана и Ивана каналите изобщо не излизат в статистките.

Фен тв ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Здравейте. Снощи на излизане от вила "Чинка" видях Янка Рупкина. Страшна гъзарка, сигурно снима нов клип.

Надявам се с Радка Куршума да съживят една уникална песен - Огнеборецо мой.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Това твое ревю ли е? 

Готов си за админ на социалните и мрежи

Звучи като от сайта на Планета! 

Съгласен съм само с това, че е похвално, че Преса се е отделила от тъпия им канал. Не подобава на уж звезда да се вре сред цялото паплач там. "Творчеството" й не ща да коментирам, ама нека радва феновете си там.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Olay каза:

За сравнение:
Константин: 7000 - 42500 лв.
Емилия: 7000 - 45 000 лв;
Преслава: 11 000 - 65 000 лв;
Камелия: 22 500 - 134 500 лв;
Алфа: 24 500 - 147 500 лв;
Рико Бенд: 33 000 - 200 000 лв;
Андреа: 49 500 - 300 000 лв;
Аднан Бийтс: 58 000 - 348 000 лв;
Оцко: 100 000 - 600 000 лв;
Кокошарник: 3 милиона - 17 милиона;

*На Роксана и Ивана каналите изобщо не излизат в статистките.

А на Деса? Ако изобщо е монетизиран той... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Преслава на втори ден и 200ка с клизма ще направи.... 

Май не и е година... 

В спотифай дебютира доста добре - на 8 позиция. Дали ще се изкачи или това ще е peak, предстои да разберем, но през 2020 само ''Сто живота'' е била с по-висока позиция. Тя достигна първо място, но не помня дали беше директен дебют или го постигна ден-два след премиерата, но към днешна дата е единствената чалга песен, която е успяла да е на върха. После е ''Пиян'' с трето място и ''Така ни се пада'' (второ или трето, не помня). 

Но за пореден път повтарям, че собствения канал донякъде изигра лоша шега, както и на Алисия и Стораро примерно. За справка техния дует има 23к лайка и 1,3 милиона, на Преслава 21,5к и е с 500к. За коментарите няма смисъл да говорим - 330к а на Преслава реалните не знам колко са, но да кажем, че минимум 900. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

В спотифай дебютира доста добре - на 8 позиция. Дали ще се изкачи или това ще е peak, предстои да разберем, но през 2020 само ''Сто живота'' е била с по-висока позиция. Тя достигна първо място, но не помня дали беше директен дебют или го постигна ден-два след премиерата, но към днешна дата е единствената чалга песен, която е успяла да е на върха. После е ''Пиян'' с трето място и ''Така ни се пада'' (второ или трето, не помня). 

Но за пореден път повтарям, че собствения канал донякъде изигра лоша шега, както и на Алисия и Стораро примерно. За справка техния дует има 23к лайка и 1,3 милиона, на Преслава 21,5к и е с 500к. За коментарите няма смисъл да говорим - 330к а на Преслава реалните не знам колко са, но да кажем, че минимум 900. 

Е все пак генерира първоначален интерес. Аз все още си мисля, че тепърва ще се развива, но доколкото познавам Преси, не е особено доволна от досегашните резултати. 

Коментарите са си реални. Няма и 100 от едни и същи профили. Но в интерес на истината Лидия и Десита, както и други по млади имена в жанра дори и с по малко гледания, вървят по добре като коментари и от големите звезди. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът няма абсолютно нищо общо, достатъчно доказателства ви дадоха хората вчера с песни в по-малки канали с много по-голям интерес. Освен това вече е първа в Трендинга. Оттам би трябвало да генерира много гледания, но уви. Песента е адски слаба и незапеваема, за противния до болка изтъркан отсвир да не говорим. Още след първото слушане ви казах, че това ще е голям флоп. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Каналът няма абсолютно нищо общо, достатъчно доказателства ви дадоха хората вчера с песни в по-малки канали с много по-голям интерес. Освен това вече е първа в Трендинга. Оттам би трябвало да генерира много гледания, но уви. Песента е адски слаба и незапеваема, за противния до болка изтъркан отсвир да не говорим. Още след първото слушане ви казах, че това ще е голям флоп. 

Ти така каза и за Пиян, а и за Да гори, но вероятно пак ще подминеш поста ми удобно. Като цяло прогнозите не са ти силна страна. 

Че канала е от някакво значение, е. Изтрезняваш ли беше далеч по банална, но помним какъв фурор направи първата седмица от към гледания. Но не само канала е фактор. Смешно е да се твърди, че няма значение, както е и смешни да се твърди, че само това е причината за малкото гледания. 

Иначе за мен гледанията на Меди и Коце не са и много реални. Не съм я чул от никъде тази песен, нито някой около мен е проявил желние да я слуша. От същия период на Ломска и Емрах си мисля, че е далеч по успешна, но там лоша шега изигра, че гледанията се разводниха в 3-4клипа....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

А на Деса? Ако изобщо е монетизиран той... 

Според статистиките: 50 000 лв - 300 000 лв; Но там клиповете са доста стари, преди партньорството на Youtube с България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Според статистиките: 50 000 лв - 300 000 лв; Но там клиповете са доста стари, преди партньорството на Youtube с България.

Но пика в гледанията е след заяръщането и в Пайнер. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, penakavalli каза:

Надявам се с Радка Куршума да съживят една уникална песен - Огнеборецо мой.

 Тази песен със закон трябва да забранят да и се прави римей. Това е злато.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 18 минути, Slavi каза:

Иначе за мен гледанията на Меди и Коце не са и много реални. Не съм я чул от никъде тази песен, нито някой около мен е проявил желние да я слуша.

Песента на Меди и Константин първите дни гръмна много силно, имаха жестоки приеми в дискотеките, но бързо отшумя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

Песента на Меди и Константин първите дни гръмна много силно, имаха жестоки приеми в дискотеките, но бързо отшумя.

Ама дискотеките не са всичко. И успеха там не е равен с масов интерес. Примерно дуетите на Ема и Денис далеч не гърмяха само по дискотеките, а буквално от всяка кола и детски телефон. Защото нещо е успешно по дискотеките, не трябва да му се придава прекалено голямо значение. Стотици примери има за дискотечни хитове, а непознати за масата. Таргета на клубовете макар и най важен за гилдията, е и доста малък и ограничен. Небе тайна, че има изпълнители, които с всичко ги въртят по клубовете, а песните им нямат много милиони и не са масово популярни. 

Тематична песен за Свети Валентин... Ми нормално да гръмне първия месец... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Преса освен на старите си песни, трупа адски много гледания и в разни фенски канали. Направо тази жена почти няма песен, която да няма минимум милион два... 

Това за година ги е направило

 

 

 

 

Има тотални хитове в планетиния канал на др изпълнители, които нямат и 500ка.

 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

 

Че канала е от някакво значение, е. Изтрезняваш ли беше далеч по банална, но помним какъв фурор направи първата седмица от към гледания.

Една песен в този еднакъв стил - добре, две песни, пак е окей, ама започнеш ли да се повтаряш, много ясно че леко ще флопнеш. Пример: Емануела

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Една песен в този еднакъв стил - добре, две песни, пак е окей, ама започнеш ли да се повтаряш, много ясно че леко ще флопнеш. Пример: Емануела

По принцип, да, но песента е различна от Пиян, Да гори или Не се изтриваш например. Банална е като за Ганев, но като за Преслава не е нещо, което сме слушали кой знае колко от нея. В този ред на мисли, можеш ли да ми изброиш три подобни песни на Преса. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте и скапания фейс тук:

 Какъв чар и харизма. Като дъщерята наГаргамел и  бостанското плашило е. И този дзвер ви липсвал... 

Сега макар и обезличена ми е далеч по привлекателна и женствена, но това не са и първите и корекции де. През годините май също е пипала леко, тъй като разликата от този период и преди джексъновите операции са огромни

 

Screenshot_20200621_132103_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20200621_132029_com.google.android.youtube.jpg

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво разнообразие може да очаква Рамания от Преслава при положение, че тя от години е някаква такава на средно и понякога евтино ниво и това се подкрепя от привържениците й, докато междувременно се търсят критики и оправдания за 100 пъти по-добрата продукция на такива като Галена.

Не знам дали тук е моментът 'хейтърите' й да се замислим дали кармата най-накрая не й го връща за Ивана. През 2019 пак се качи на нещо като връх (10 пъти по-слаб от Иваниния), за да може към средата на следващата година вече да не е нищо особено, а много по-младите да я мачкат. Чакай й се надявай, казал е Александър Дюма.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не знам какво разнообразие може да очаква Рамания от Преслава при положение, че тя от години е някаква такава на средно и понякога евтино ниво и това се подкрепя от привържениците й, докато междувременно се търсят критики и оправдания за 100 пъти по-добрата продукция на такива като Галена.

Не знам дали тук е моментът 'хейтърите' й да се замислим дали кармата най-накрая не й го връща за Ивана. През 2019 пак се качи на нещо като връх (10 пъти по-слаб от Иваниния), за да може към средата на следващата година вече да не е нищо особено, а много по-младите да я мачкат. Чакай й се надявай, казал е Александър Дюма.

То пък при другите да не цари някакво страшно разнообразие. Дори и големите хитове от тази година като 100 живота, И това ще отмине, новите на алфите и Той на Данна са дъвкани и плюти поне 20тина пъти. Но при Галена поне последните и 5 песни са доста различни една от друга, но и те с изключение на Паника, не са нещо ново за попфолка. Не знам защо от Преслава все се очаква различно като самите композитори им дават предъвкани неща и никоя нищо не казва. Дори си ги харесват. Имаше период, в който Преса се опита с по различни за нея неща и някак не и се получи. Примери са Скоро, Без теб, Аматьорка. Нормално е да си седи в успешната ниша. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Не знам какво разнообразие може да очаква Рамания от Преслава при положение, че тя от години е някаква такава на средно и понякога евтино ниво и това се подкрепя от привържениците й, докато междувременно се търсят критики и оправдания за 100 пъти по-добрата продукция на такива като Галена.

Не знам дали тук е моментът 'хейтърите' й да се замислим дали кармата най-накрая не й го връща за Ивана. През 2019 пак се качи на нещо като връх (10 пъти по-слаб от Иваниния), за да може към средата на следващата година вече да не е нищо особено, а много по-младите да я мачкат. Чакай й се надявай, казал е Александър Дюма.

Съжалявам, но говориш пълни глупости. По-младите я мачкали. Кой по точно освен Емилия и Галена са я смазали ?

Удобно забравяме, че в края на годината Преслава пусна албум. ''Не те забравям'' има над 7,5 милиона в youtube и близо 400к в спотифай. Песни като ''Ангела'', ''Параноя'', ''Твоето ферари'', ''Къде си'' и много други са с по-малко стрийминг в тази платформа. ''Не идвай'' благодарение на Гласа изживя втори живот и също гони над 5,5 милиона. Същевременно ''Пиян'' продължава да прави 20 хиляди и се задържа ужасно много във времето. За справка - един от топ хитовете на годината ''И това ще отмине'' вече има дни в които е на 30к. 

Това, че Данна в момента пусна един успешен сингъл не означава, че е смазала Преслава. Нека се докаже с още няколко песни и тогава ще говорим за мачкане. Видяхме Лидия самостоятелно кво прави - ''Да мога да обичам'' има подобни гледания на ''А бях ти казала'' на Райна, която никой не е нарекъл успешна. 

На последно място искам да кажа, че песента на Преслава е на два дни и е много рано да се правят някакви заключения. Нека да мине една седмица и тогава ще видим как се развива. Също така много други топ изпълнителки (Анелия, Емилия, Джена и други) самостоятелно могат само да си мечтаят към днешна дата за два дни за имат 500к. Същото се отнася и за новите ''лидерки'' които се бутат тук ежедневно, а нямат 5 истински фена. 

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Ти така каза и за Пиян, а и за Да гори, но вероятно пак ще подминеш поста ми удобно. Като цяло прогнозите не са ти силна страна. 

Че канала е от някакво значение, е. Изтрезняваш ли беше далеч по банална, но помним какъв фурор направи първата седмица от към гледания. Но не само канала е фактор. Смешно е да се твърди, че няма значение, както е и смешни да се твърди, че само това е причината за малкото гледания. 

Иначе за мен гледанията на Меди и Коце не са и много реални. Не съм я чул от никъде тази песен, нито някой около мен е проявил желние да я слуша. От същия период на Ломска и Емрах си мисля, че е далеч по успешна, но там лоша шега изигра, че гледанията се разводниха в 3-4клипа....

Това че няколко човека твърдите, че "Да гори" и "Пиян" са някакви зверски и нечувани хитове, не ги прави такива. И през 2018, и през 2019 има поне по 5-6 песни, които са много над тях. А ако започнем да гледаме колко се задържат във времето песните на Преса нещата стават съвсем трагични. "Да гори в любов" не съм я чувал в дискотека сигурно от миналото лято. 

А за новата твоите прогнози какви са, щом имаш претенции към моите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...