Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 33 минути, Slavi каза:

Вижте и скапания фейс тук:

 Какъв чар и харизма. Като дъщерята наГаргамел и  бостанското плашило е. И този дзвер ви липсвал... 

Сега макар и обезличена ми е далеч по привлекателна и женствена, но това не са и първите и корекции де. През годините май също е пипала леко, тъй като разликата от този период и преди джексъновите операции са огромни

 

Screenshot_20200621_132103_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20200621_132029_com.google.android.youtube.jpg

Тоя клип е ужасен, навремето се чудех как изобщо са го пуснали да види бял свят. Тя не изглеждаше така, осветлението и грима тук са под всякаква критика.

Носът й беше доста по-широк 2005, отколкото е примерно през 2010. Не знам дали се дължи на отслабването, но е видно.

За мен зъбите правят най-голямата разлика, както беше при Камелия. С тая разлика, че на Камелия захапката беше твърде перфектна и затова разликата се видя веднага, докато при Преслава според мен са се опитвали да я правят естествена и се е получило ужасно. Прилича на Бъгс Бъни. Нослето не е зле. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, -A. каза:

Съжалявам, но говориш пълни глупости. По-младите я мачкали. Кой по точно освен Емилия и Галена са я смазали ?

Удобно забравяме, че в края на годината Преслава пусна албум. ''Не те забравям'' има над 7,5 милиона в youtube и близо 400к в спотифай. Песни като ''Ангела'', ''Параноя'', ''Твоето ферари'', ''Къде си'' и много други са с по-малко стрийминг в тази платформа. ''Не идвай'' благодарение на Гласа изживя втори живот и също гони над 5,5 милиона. Същевременно ''Пиян'' продължава да прави 20 хиляди и се задържа ужасно много във времето. За справка - един от топ хитовете на годината ''И това ще отмине'' вече има дни в които е на 30к. 

Това, че Данна в момента пусна един успешен сингъл не означава, че е смазала Преслава. Нека се докаже с още няколко песни и тогава ще говорим за мачкане. Видяхме Лидия самостоятелно кво прави - ''Да мога да обичам'' има подобни гледания на ''А бях ти казала'' на Райна, която никой не е нарекъл успешна. 

На последно място искам да кажа, че песента на Преслава е на два дни и е много рано да се правят някакви заключения. Нека да мине една седмица и тогава ще видим как се развива. Също така много други топ изпълнителки (Анелия, Емилия, Джена и други) самостоятелно могат само да си мечтаят към днешна дата за два дни за имат 500к. Същото се отнася и за новите ''лидерки'' които се бутат тук ежедневно, а нямат 5 истински фена. 

Не съм съгласен с 2 неща. 

1. Албума на Пресли не е от края на годината, а от края на лятото, началото на есента. 

2. Реално една Лидия и Диона към момента са малко по силни от Преслава като броя усепха и на Излъжи ме естедтвено, която излезе декември, разви се 2020 и продължава да изненадва с добри гледания. А и кой е казал, че трябва да мачкаш със самостоятелни неща. Всеки се спасява както може. 2/3 от гилдията разчитат на дуети. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не съм съгласен с 2 неща. 

1. Албума на Пресли не е от края на годината, а от края на лятото, началото на есента. 

2. Реално една Лидия и Диона към момента са малко по силни от Преслава като броя усепха и на Излъжи ме естедтвено, която излезе декември, разви се 2020 и продължава да изненадва с добри гледания. А и кой е казал, че трябва да мачкаш със самостоятелни неща. Всеки се спасява както може. 2/3 от гилдията разчитат на дуети. 

Обърках ''Да се запали от любов'' с ''Как ти стои'' дето излезе края на годината. Съответно за някой неща наистина трябва да се съглася, но това бутане на Данна и Лидия ми идва напълно излишно.

Аз самия ще призная Лидия като смаже с един самостоятелен хит, но към днешна дата за мен си остава една фючъринг или дуетна изпълнителка. Пусне ли хит като ''Къде си'' тогава вече може да се бори за нещо. От друга страна тук идва момента да се каже, че Лидия за годината има три песни а Преслава една (повтарям на ДВА дни). Малко е трудно да се правят съпоставки между двете. 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

То пък при другите да не цари някакво страшно разнообразие. Дори и големите хитове от тази година като 100 живота, И това ще отмине, новите на алфите и Той на Данна са дъвкани и плюти поне 20тина пъти. Но при Галена поне последните и 5 песни са доста различни една от друга, но и те с изключение на Паника, не са нещо ново за попфолка. Не знам защо от Преслава все се очаква различно като самите композитори им дават предъвкани неща и никоя нищо не казва. Дори си ги харесват. Имаше период, в който Преса се опита с по различни за нея неща и някак не и се получи. Примери са Скоро, Без теб, Аматьорка. Нормално е да си седи в успешната ниша. 

Ясно е, че вече всичко е пято и трудно може да има някаква баш оригиналност (макар че и в световен мащаб уж беше така, а една Били Айлиш изведнъж смачка всички със стил, който много хора наричат 'нов'). И все пак, при някои изпълнители самото усещане от едно инак слушано парче идва различно и свежо, трудно ми е да го обясня. GPSа например бие на типична песен на Александрова, на която рядко бих дал шанс, но двечките така са я направили и толкова ти е кеф да ги гледаш и слушаш, че няма как, грабват те. Докато при Преслава усещането дори и при по-приятните песни вече сериозно ми идва някакво съвсем зациклило и нафталинено, като парчетата на Глория.

преди 1 минута, -A. каза:

Съжалявам, но говориш пълни глупости. По-младите я мачкали. Кой по точно освен Емилия и Галена са я смазали ?

Удобно забравяме, че в края на годината Преслава пусна албум. ''Не те забравям'' има над 7,5 милиона в youtube и близо 400к в спотифай. Песни като ''Ангела'', ''Параноя'', ''Твоето ферари'', ''Къде си'' и много други са с по-малко стрийминг в тази платформа. ''Не идвай'' благодарение на Гласа изживя втори живот и също гони над 5,5 милиона. Същевременно ''Пиян'' продължава да прави 20 хиляди и се задържа ужасно много във времето. За справка - един от топ хитовете на годината ''И това ще отмине'' вече има дни в които е на 30к. 

Това, че Данна в момента пусна един успешен сингъл не означава, че е смазала Преслава. Нека се докаже с още няколко песни и тогава ще говорим за мачкане. Видяхме Лидия самостоятелно кво прави - ''Да мога да обичам'' има подобни гледания на ''А бях ти казала'' на Райна, която никой не е нарекъл успешна. 

На последно място искам да кажа, че песента на Преслава е на два дни и е много рано да се правят някакви заключения. Нека да мине една седмица и тогава ще видим как се развива. Също така много други топ изпълнителки (Анелия, Емилия, Джена и други) самостоятелно могат само да си мечтаят към днешна дата за два дни за имат 500к. Същото се отнася и за новите ''лидерки'' които се бутат тук ежедневно, а нямат 5 истински фена. 

Нека да не посочваме успехи от края на миналата година, защото в такъв случай трите Алфи мачкат дори още по-убедително Преслава.

Като теглим чертата за 2020 до сега какво виждаме? Лидия, Десита, Данна със средно успешни засилки от началото на годината, последвани от тотален хит и при трите. Диона с приличен соло хит от началото и още един нов хит от сега. Меди със сезонен тотален хит. Малката и Теофиков с единия от двата най-големи хита до момента, отразен даже и по националните медии.

Само в Рамания може все още да я има тази изкривена логика, че към 2020 е достатъчно Преслава просто да пусне среден вече слушан хит и да се води над другите, които имат половин година преднина. Навън малките стават много по-интересни от нея, а тя е по-известна от тях само като име, заради предишни успехи.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Това че няколко човека твърдите, че "Да гори" и "Пиян" са някакви зверски и нечувани хитове, не ги прави такива. И през 2018, и през 2019 има поне по 5-6 песни, които са много над тях. А ако започнем да гледаме колко се задържат във времето песните на Преса нещата стават съвсем трагични. "Да гори в любов" не съм я чувал в дискотека сигурно от миналото лято. 

А за новата твоите прогнози какви са, щом имаш претенции към моите?

Смешно е да се отрича успеха на Пиян и Да гори. Айде при Изтрезняваш ли и Не се изтриваш, въпреки  милионите гледания, как да е да ги омаловажим като по малки хитове, но при Пиян и Да гори е просто нелепо. Просто не ти се отдава да бъдеш обективен стане ли въпрос за Преслава и Галена. За Преса само жупел бълваш, а за Галена всеки път палец надолу за коментар, който е насочен към ужасното и пеене и неадекватното и поведение по интервюта и на голяма сцена или каквато и да в критика към нея. При Преслава пък зад всяко решение, снимка или каквото и да е свързано с нея изливаш по 5 кофи с помия... Самия ти обясняваше, че вече е време да се отпуснат мерките и да си върнем стария начин на живот, а щом запопнаха участията на Преслава, я обвини в лицемерие. Ами и тя подобно на теб иска да си върне активния начин на живот в даден момент. 

Да гори аз последно я чух декември в Плаза. Не се изтриваш я чух септември на Слънчака. При положение, че 4 месеца нямаше клубове е несериозно да се коментира какво е било пускано. Още по несериозно е да си мислиш, че твоите излизания са най меродавни. Да кажем, че 2 пъти на седмицата се пускаш някъде. Има поне още 200 чалга дупки, които в същия момент бачкат и няма как да знаеш къде какво пускат по всяко време от седмицата. Освен това масова е практиката в клубовете да спрат да ти въртят предната песен, в момента в който пуснеш нова. И при Галя и при Преса е така. Въртят по 3 пъти новите им, а така за фон пускат и някоя по стара. Песните просто нямат дълъг живот. А и какви безумни неща чувам понякога по клубовете от преди 5 години и повече, които и тогава не са били кой знае какви хитове. И щото ги пуснали в Плаза веднъж дваж, това вечни ли ги прави... Последно ти напомням, че по клубовете масова практика е да ти приберат 20левката,за да ти пуснат нещо, което съвсем размива кое колко вечно е. Срещу 20 лева ще ти пуснат и Моро му, и Не се изтриваш и всичко, което поръчаш с малки изклюпение. И щото някой луд е дал 20 лева за песен, трябва да го приемаме като баси вечния хит ли. 

 

И кои са тези 5-6 по големи хита от Пиян? Аз се сещам само за дуетите на Денис и Ема. Да приемем и Жено бягай, която тук омаловажаваме... Виж дори в дневните попнейбъли как върви Пиян и как вървят пвсни, излезли преди и след нея. Когато и се е получило, да се чудиш от кой ръкав да вадиш аргументи, че нв била кой знае какъв хит, говори че омразата ти към Преса говори, а не самия ти. 

 

Моите прогнози са, че новата ще я пръскат по дискотеките не, защото е нещо кой знае какво, а защото няма голям избор и щото е на Преса. Песента не ме кефи. Като гледания очаквам в един момент да задържи стабилно 80-100ка. Пиян половин година държеше 60ка например. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Помним ли надеждите, които възлагахме на Арти, когато се появи. Горкия... Мина в групата на Ани Хоанг и Магда... 

Иначе изненада е, че е с Кристина от Гласът. Все си мислех, че е от левия бряг. Дали Кристина ще влезе в Пайнер? 

 

 

Той в Пайнер ли е още изобщо? Миналогодишната му песен не беше с тях, тя беше нещо като хит и я въртяха по радиата (говоря за Бебо с Чоко).

Те са с Кристина от мнооого време, не знам дали са on&off, но още като беше в X-factor, тя беше с него зад кулисите (тя беше във Фактора 2014, той 2015). Тогава ми изглеждаше, че тя го харесва, а той си я има само за приятелка, възможно е и така да е било, защото когато Кристина беше на 16-17, Арти беше на 22.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Измежду снимките на новата хитачка с Криско, Галс ви поздравява за началото на лятото и флопа на Прес.

Снимка на Галена.

Толкова е красива с тези руси кичури.😍

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, SG каза:

Не знам дали тук е моментът 'хейтърите' й да се замислим дали кармата най-накрая не й го връща за Ивана. През 2019 пак се качи на нещо като връх (10 пъти по-слаб от Иваниния), за да може към средата на следващата година вече да не е нищо особено, а много по-младите да я мачкат. Чакай й се надявай, казал е Александър Дюма.

Чакай и се надявай са казали от Рамания през 2008-ма, но Преслава ...

giphy.gif

Потърпи още малко и се надявай са казали от Рамания през 2010-та, но Преслава...

giphy.gif

Надявай се, че кармата най-накрая й го връща - мислят си днес в Рамания, а Преслава...

giphy.gif

giphy.gif

  • Haha 8
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Петя Радева е качила снимка на Анелия и Денис Теофиков и е написала “🔜🔜🔜

Не стига Анелия, ми и Петя Радева... ако това в крайна сметка ми хареса, ще призная Теофиков за магьосник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, plambata каза:

Измежду снимките на новата хитачка с Криско, Галс ви поздравява за началото на лятото и флопа на Прес.

Снимка на Галена.

Много е яка в главата тука. 

преди 27 минути, Blueberry каза:

Тоя клип е ужасен, навремето се чудех как изобщо са го пуснали да види бял свят. Тя не изглеждаше така, осветлението и грима тук са под всякаква критика.

Носът й беше доста по-широк 2005, отколкото е примерно през 2010. Не знам дали се дължи на отслабването, но е видно.

За мен зъбите правят най-голямата разлика, както беше при Камелия. С тая разлика, че на Камелия захапката беше твърде перфектна и затова разликата се видя веднага, докато при Преслава според мен са се опитвали да я правят естествена и се е получило ужасно. Прилича на Бъгс Бъни. Нослето не е зле. 

Мяза на Исмералда, но Исма е малко по-убава. 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, -A. каза:

Обърках ''Да се запали от любов'' с ''Как ти стои'' дето излезе края на годината. Съответно за някой неща наистина трябва да се съглася, но това бутане на Данна и Лидия ми идва напълно излишно.

Аз самия ще призная Лидия като смаже с един самостоятелен хит, но към днешна дата за мен си остава една фючъринг или дуетна изпълнителка. Пусне ли хит като ''Къде си'' тогава вече може да се бори за нещо. От друга страна тук идва момента да се каже, че Лидия за годината има три песни а Преслава една (повтарям на ДВА дни). Малко е трудно да се правят съпоставки между двете. 

Естествено, че многото продукция на Лидия и Диона и липсата на таксва при Прес са основната причина да изглеждат по оборотни към този момент. Това може да се промени още след месец според зависи как се развие Беден в сърцето и какво и кога ще предложат с Малката. 

 

Иначе 5 милиона не са малко за пробиващи тепърва имена затова не бих нарекъл Много луд и Твоите игри флопове. Дори големи диско хитове послвдната година зациклят на 5-7 милиона. А последната самостоятелна на Лидия е доста слаба. Не е ясно балада ли е трябвало да бъде или какво. Като цяло песента като не е силна и дует с Десита пак да беше, нямаше да е успешна според мен. Дори една Алисия само с дуети едва стига 6 милиона в момента. От 5 дуета само този с Лорена и този с Емрах бих натекъл и то с много уговорки...

При Лидия специално се вижда, че има интерес. Медиите гърмят за нея. Последователите и в инста за година конкурират големите имена в жанра, прави повече коментари в тубата от топ имената, топ прием на концерта. Успеха и не е подплатен само с дуетите с Дессита. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте подценявали Джена,моля ви. Получавам дежа вю от 2016 когато пак имаше подобни коментари какво дъно е Джанка. Истината е,че редовно има периоди,в които реди флоп до флоп,но когато намери успешна линия мачка с мегахитове. През 2018 смаза и Преса и Галя с 2 самостоятелни песни с по 15 милиона.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Не стига Анелия, ми и Петя Радева... ако това в крайна сметка ми хареса, ще призная Теофиков за магьосник.

Дано поне музиката е на Пашев, а не Ганев. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Стига сте подценявали Джена,моля ви. Получавам дежа вю от 2016 когато пак имаше подобни коментари какво дъно е Джанка. Истината е,че редовно има периоди,в които реди флоп до флоп,но когато намери успешна линия мачка с мегахитове. През 2018 смаза и Преса и Галя с 2 самостоятелни песни с по 15 милиона.

Сега има бум от нови имена които привличат интереса, а Джена си позволява твърде голяма пауза след три поредни флопа. Трябва да пусне истински мега хит за да се завърне. В момента е най-зле от всички топ имена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

 

Аз на 6 пред огледалото с дезодоранта. Ама май звучах по-зряло.

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Стига сте подценявали Джена,моля ви. Получавам дежа вю от 2016 когато пак имаше подобни коментари какво дъно е Джанка. Истината е,че редовно има периоди,в които реди флоп до флоп,но когато намери успешна линия мачка с мегахитове. През 2018 смаза и Преса и Галя с 2 самостоятелни песни с по 15 милиона.

Аз пък по друг начин ги виждам нещата: Джена е на дъното от 2015 кажи-речи (след "Спри да ми досаждаш", просто изплува чат-пат за един сезон с "Коя", "Тук жена му пази", "Хулиган", "Яко ми е". 4 песни за 4 години. По-скоро Анелия е на периоди.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Ясно е, че вече всичко е пято и трудно може да има някаква баш оригиналност (макар че и в световен мащаб уж беше така, а една Били Айлиш изведнъж смачка всички със стил, който много хора наричат 'нов'). И все пак, при някои изпълнители самото усещане от едно инак слушано парче идва различно и свежо, трудно ми е да го обясня. GPSа например бие на типична песен на Александрова, на която рядко бих дал шанс, но двечките така са я направили и толкова ти е кеф да ги гледаш и слушаш, че няма как, грабват те. Докато при Преслава усещането дори и при по-приятните песни вече сериозно ми идва някакво съвсем зациклило и нафталинено, като парчетата на Глория.

 

Аз имам чувството, че ако Преслава беше изпяла Добре ли си и Сърце тук щеше да се коментира пак, че залага на еднакво и сигурно, а съответно Галена беше направила Пиян - тук щеше да се превъзнася колко различна е от предните и. Просто Галена някак повече блесва с клиповете и цялостната завършена концепция на проектите си. Но реално погледнато никоя в момента не прави нещо различно, с което да се отлипи и да качи жанта на друго ниво. Нима Галена не се опита да яхне вълната на Гери Никол с няколко проекта под ред... Нима музиката и не е предимно на Ганев? Но да, контраста между парчета като Ламбо, Паника и 100 живота някак я правят тала, че да не изглежда банална. Но и тя не е Галената от периода 2013-2015. Въпреки, че може би 2020 ще и е точно такава. Отдавна не е работила на тези обороти и няма как да си изкривя душата, че доминира и каъо успех и като начин на работа. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mr. Greshen каза:

Дано поне музиката е на Пашев, а не Ганев. :D

Съмнява ме Пашев да си пусне златното петле на Ганев в скоро време :D Отделно, че и с Анелия са много добър тандем. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Той в Пайнер ли е още изобщо? Миналогодишната му песен не беше с тях, тя беше нещо като хит и я въртяха по радиата (говоря за Бебо с Чоко).

Те са с Кристина от мнооого време, не знам дали са on&off, но още като беше в X-factor, тя беше с него зад кулисите (тя беше във Фактора 2014, той 2015). Тогава ми изглеждаше, че тя го харесва, а той си я има само за приятелка, възможно е и така да е било, защото когато Кристина беше на 16-17, Арти беше на 22.

 

Може да се е отказал и от  муз. кариерата си. Гледам се изживява като фитнес инструктор

 

Иначе вероятно е пуснал песента с Чоко извън канала на Планета, за да влезне с радиостанциите и поп каналите. Така преди 2 год имаше проект и с Типично. Заслужаваше някакъв успех момъка, но някак не попадна на хит и всяко последващо предложение му беше по тъпо и досадно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...