Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Willy каза:

Сега има бум от нови имена които привличат интереса, а Джена си позволява твърде голяма пауза след три поредни флопа. Трябва да пусне истински мега хит за да се завърне. В момента е най-зле от всички топ имена.

Джена надживя и временни сензации като Фики,имаше голям хит точно в пика на Криско,Гери Никол и тн,така че не мисля,че някакви дебютанти със съмнителни фен бази може да са й конкуренция ако песента й е силна.

 

преди 6 минути, Blueberry каза:

Аз на 6 пред огледалото с дезодоранта. Ама май звучах по-зряло.

Аз пък по друг начин ги виждам нещата: Джена е на дъното от 2015 кажи-речи (след "Спри да ми досаждаш", просто изплува чат-пат за един сезон с "Коя", "Тук жена му пази", "Хулиган", "Яко ми е". 4 песни за 4 години. По-скоро Анелия е на периоди.

Никой не оспорва факта,че 2014 е единствената година,в която Джена може да се нарече някакъв лидер. Отдавна съм казал,че тя подобно на Анелия и Емилия е в златната среда-няма големи очаквания към тях,но когато пуснат силна песен или поредица от песни са голяма конкуренция на Преслава и Смядово и като цяло си поддържат едно добро ниво,но определено за 2018 Джена си е в топ 5 на чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джена мога да я сравня със скумрия, злобна лелка или заядлива респектираща селска учителка. Такова излъчване има + самочувствие на велика музикантка, което не е печелившо в бранш, в който се харесват курветини или недотам взимащи се насериозно. Затова според мен омръзна на дъртите, а децата няма как да я харесат. 

  • Like 2
  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса не е нормална да пуска дует. Като знам какъв потрес са й,нищо чудно верно годината да е на Галя. Трябваше наистина да пуснат нещо общо с Гери Никол,че горката и тя е яко зациклила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

И какво? Малките пикли се мазнят на Преслава цяла година, а накрая тя ще направи с конкуренцията им - Малката?

Страхотно от нейна страна! Така се прави! :D

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Джена надживя и временни сензации като Фики,имаше голям хит точно в пика на Криско,Гери Никол и тн,така че не мисля,че някакви дебютанти със съмнителни фен бази може да са й конкуренция ако песента й е силна.

 

Никой не оспорва факта,че 2014 е единствената година,в която Джена може да се нарече някакъв лидер. Отдавна съм казал,че тя подобно на Анелия и Емилия е в златната среда-няма големи очаквания към тях,но когато пуснат силна песен или поредица от песни са голяма конкуренция на Преслава и Смядово и като цяло си поддържат едно добро ниво,но определено за 2018 Джена си е в топ 5 на чалгата.

Джена не е лидер и 2014. Двете приятелки пак са над нея като цяло, а Галена с двете песни над 20м и неклипираните дето гонят 10М си е далеч безспорен лидер.

Нека видим за 2018. Галена, Преслава, Анелия, Емануела са над нея и е на едно ниво с Цветелина Янева, която има Грешка беше като по-голям хит от всичко на Джена и Маракеш и Честито, които също са силни. Ами да, влиза в топ 5 за 2018. Интересното е, че модерните й песни се получиха, а флопна с двете чалги.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Джена мога да я сравня със скумрия, злобна лелка или заядлива респектираща селска учителка. Такова излъчване има + самочувствие на велика музикантка, което не е печелившо в бранш, в който се харесват курветини или недотам взимащи се насериозно. Затова според мен омръзна на дъртите, а децата няма как да я харесат. 

Съгласен съм. Дай да й пишем и да я наречем Десислава, за да й скапем деня. Тя това го намира за по-обидно от всичко лошо, с което може да бъде наречен човек. :D 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Съгласен съм. Дай да й пишем и да я наречем Десислава, за да й скапем деня. Тя това го намира за по-обидно от всичко лошо, с което може да бъде наречен човек. :D 

Не е достатъчно. Нека я попитаме и как са техните!

"Деси, как са вашите, имам предвид майка ти и баща ти, т.е. родителите ти?"

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Пашев като продуцент удря в земята и Хит микс, и Алфите. Супер последователна работа, хубави клипове, винаги намира подходящи дуетни половинки и според мен сега още повече ще се наложат.

При него съм забелязал, че не тъпче на едно място, има голяма промяна в стилът му от 2014 до сега и за тези 3 месеца почивка съм сигурен, че е написал страшни песни.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Ми ако я питаме как е сестра и? 😯

Това като следващо съобщение, малко преди да бъдем блокирани, защото няма да ни бъде отговорено и на първото, но поне ще й вдигнем кръвното още малко. 

  • Haha 4
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

"Кога ще направиш пак песен по текст на сестра ти? Бяхте чудесен тандем!"

Айде и тримата да й пишем различни въпроси по едно и също време! Ще й направим деня!

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На вдно стори гледах, че диджея обяснява за нова "мега тупалка" от Джена, която се очаква скоро. Тя по принцип не е от любимките им, така че дано и Нова Десислава пусне нещо яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Айде и тримата да й пишем различни въпроси по едно и също време! Ще й направим деня!

Ще и направим деня... черен. 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Джена не е лидер и 2014. Двете приятелки пак са над нея като цяло, а Галена с двете песни над 20м и неклипираните дето гонят 10М си е далеч безспорен лидер.

 

Това е абсурдно. 

Джена има "Моли се да не почна" като мегахит за 2014,която дълго време беше най-гледаната самостоятелна песен в канала на Планета. На двете приятелки ще им отнеме поне още 1-2 години за да я надминат с "Да гори.." и "Феноменелаен".Отделно има и "Неверници" като по-малък хит и "Да ти се доказвам" като голям хит. Нито Преса,нито Галя могат да се похвалят с такава поредица от хитове през 2014. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Айде и тримата да й пишем различни въпроси по едно и също време! Ще й направим деня!

Моник, какво стана с онзи лъскав Мерцедес? Къде изчезна?

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Моник, какво стана с онзи лъскав Мерцедес? Къде изчезна?

Това някаква кола от Джино ли е? Преди години я бях засякла с един бял мерцедес и вътре имаше една много грозна жена освен нея. Ама наистина ужасно грозна и гадно натруфена, от тия тип евтинджоски с вафли, грозен грим, гаден хиалурон и леопард съчетан със зеброво. Джена до нея беше като момина сълза.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...