Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ах, това с черната коса, ако го видя, ще го пребия с метални прътове. Прилича на майка на Стояна-бозукарката.

Чудех се на кого ми напомня, но не издържах да гледам повече от 3 секунди :(

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 часа , Danger. каза:

И Диона излезе голям боклук - качила си е стори как “избухва” на новата на Преслава, даже после е отишла на нейно участие и си я тагва.

Забрави как се мъкнеше след всяко второ участие на Галена, за да види 5 минути слава на сцената, противнячка гадна. 

Мило, защо се ядосваш. Не съм изчел още всичко и слушах Преслава само веднъж. Положението е критично, както всичко при нея в последно време. Даже вече няма и голяма тръпка да я плюем. Тя сама се плюе като невидяла.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

Теди ще е с Галин, те сега показват някакво голямо приятелство :D А Малката сигурно с Теофиков, те станаха като Лидия и Десита 

Айде Малката да сложи един изкуствен член да се кръсти Малкия. Какво ще кажете? Аз съм ЗА. 🤣

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава направи смелата стъпка да се отдели от PlanetaOfficial, с разчупено и накъсано парче, което е своеобразен химн против самозабравилите се нарциси, с тематичен и добре режисиран клип. Много й отива имиджа на лошо момиче. Критиката към проекта тук е прекомерна и незаслужена. На много по високо ниво е от сексисткия лайнак на Емрах, или безличния, скучен кавър на Емануела и Джия.

  • Like 2
  • Haha 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви разкрия една тайна за лека нощ. Емилия ми стана любимка, когато научих, че си слагаме хиалурон в устните в една и съща клиника. Да отбележа, че моите са по-хубави. Целувки и сладки сънища.

  • Haha 6
  • Wow 2
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя Popnable не бях влизал отдавна, но виждам, че вече не става за нищо. Днес половината песни ги няма, вкл.. най-големия хит за последните 2 месеца. Шефе, дай малко по-сериозно.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Освен че не е хубава песента, Ренито супер фалшивее.

 

А докога ще си с този "подпис"?

Ти пък много разбираш от музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Преслава направи смелата стъпка да се отдели от PlanetaOfficial, с разчупено и накъсано парче, което е своеобразен химн против самозабравилите се нарциси, с тематичен и добре режисиран клип. Много й отива имиджа на лошо момиче. Критиката към проекта тук е прекомерна и незаслужена. На много по високо ниво е от сексисткия лайнак на Емрах, или безличния, скучен кавър на Емануела и Джия.

Това твое ревю ли е? 

Готов си за админ на социалните и мрежи

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса вероятно наистина просто иска парите от гледания за себе си този път, нищо "смело" не виждам в това. Та тя дори качи клипа с обложката на "Планета", може би за да изглежда по-"официален" и да събере повече показвания. Песента пък е мазнотия правена само за дискотеките, след като я чух разбрах защо не я пусна по време на карантината - просто е нямало смисъл след като местата, за които е предназначена, бяха затворени. Очакванията ми бяха доста по-големи, жалко, че след голямата пауза заложи на такъв посредствен комерс.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли надеждите, които възлагахме на Арти, когато се появи. Горкия... Мина в групата на Ани Хоанг и Магда... 

Иначе изненада е, че е с Кристина от Гласът. Все си мислех, че е от левия бряг. Дали Кристина ще влезе в Пайнер? 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сравнение:
Константин: 7000 - 42500 лв.
Емилия: 7000 - 45 000 лв;
Преслава: 11 000 - 65 000 лв;
Камелия: 22 500 - 134 500 лв;
Алфа: 24 500 - 147 500 лв;
Рико Бенд: 33 000 - 200 000 лв;
Андреа: 49 500 - 300 000 лв;
Аднан Бийтс: 58 000 - 348 000 лв;
Оцко: 100 000 - 600 000 лв;
Кокошарник: 3 милиона - 17 милиона;

*На Роксана и Ивана каналите изобщо не излизат в статистките.

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Olay каза:

Това е преди да излезе новата песен:

PRESLAVA net worth
$ 6.4K - $ 38.4K

т.е. между 11 000 и 65 000 лв от собствения си канал е взела до сега.

Още нещо интересно. Целия канал на Преслава (без последната песен) е донесла приход на Преслава, по-малко от песента за карантината на Теофиков на Пайнера.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...