Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, penakavalli каза:

Да, прословутият Мерцедес, от който Джино е свалил нея и Наско Канари на някакво кръстовище, щото не му харесало, че вози новия си мъж в него. 

Ох, Джена определено е персоната с най-интересен живот от всичките чалгарки! Един сезон на Брадъра lowkey се завъртя около нея, когато вкараха Джино - бившия и Богданов, настоящият тъпкач.

А помните ли, че Богданов го беше срам да признае, че става дума за Джена и излъга, че е Преслава :roll1: 

Искам я в Биг Брадър!!! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 

Обичам си я, ама прекалява понякога с обработките. Имам доста снимки от клубове преди и след обработката, която Виктория/Добри или тя сама прави, но са за лична консумация. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Това някаква кола от Джино ли е? Преди години я бях засякла с един бял мерцедес и вътре имаше една много грозна жена освен нея. Ама наистина ужасно грозна и гадно натруфена, от тия тип евтинджоски с вафли, грозен грим, гаден хиалурон и леопард съчетан със зеброво. Джена до нея беше като момина сълза.

Явно обича приятелките й да са по-грозни от нея, за да блесва и да си вдига самочувствието. Може би им дава съвети за облеклото. 

  • Haha 7
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Ох, Джена определено е персоната с най-интересен живот от всичките чалгарки! Един сезон на Брадъра lowkey се завъртя около нея, когато вкараха Джино - бившия и Богданов, настоящият тъпкач.

А помните ли, че Богданов го беше срам да признае, че става дума за Джена и излъга, че е Преслава :roll1: 

Искам я в Биг Брадър!!! 

Искам един сезон с нея, сестра и, Джино, родителите и и цялото семейство Канари! 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Явно обича приятелките й да са по-грозни от нея, за да блесва и да си вдига самочувствието. Може би им дава съвети за облеклото. 

Трудна задача, явно няма много хора в обкръжението си. :D 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Това някаква кола от Джино ли е? Преди години я бях засякла с един бял мерцедес и вътре имаше една много грозна жена освен нея. Ама наистина ужасно грозна и гадно натруфена, от тия тип евтинджоски с вафли, грозен грим, гаден хиалурон и леопард съчетан със зеброво. Джена до нея беше като момина сълза.

Вероятно за нея Джен е посветила "Горкото момиче". Ох,къде да си подам CVто за приятелство с нея?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Богданов наистина ли е клецал наша Джен? Аз си мислех,че е излъгал за да му обърнат внимание,а и Джен отрече да е вярно. Къде е @mitak_94 за да ни просветли???

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ама Богданов наистина ли е клецал наша Джен? Аз си мислех,че е излъгал за да му обърнат внимание,а и Джен отрече да е вярно. Къде е @mitak_94 за да ни просветли???

 

Мисля, че беше вярно, още преди формата Богданов го беше споделял на наши общи приятели. Но все пак говорим за патологичен лъжец, не е изключено да си го е измислил и просто да си е разказвал една и съща лъжа на много хора.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Мисля, че беше вярно, още преди формата Богданов го беше споделял на наши общи приятели. Но все пак говорим за патологичен лъжец, не е изключено да си го е измислил и просто да си е разказвал една и съща лъжа на много хора.

А ти защо не смениш Емилия за Спасителката на кариери-Джени? Доказано е,че който направи дует с нея,кариерата му тръгва нагоре. Преса пусна дует с нея и изживя ренесанс,Андреа направи дует с нея и смаза с "Най-добрата"!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Чакай и се надявай са казали от Рамания през 2008-ма, но Преслава ...

giphy.gif

Потърпи още малко и се надявай са казали от Рамания през 2010-та, но Преслава...

giphy.gif

Надявай се, че кармата най-накрая й го връща - мислят си днес в Рамания, а Преслава...

giphy.gif

giphy.gif

Цитатът беше на шега, книгата просто ми е твърде любима. :D

А като правим сравнение е добре да вземем в предвид факта, че по онова време Преслава беше много по-масова и обичана певица, за която дори и след слаба година се правеха какви ли не рокади в наградите, за да продължи помпането. По едно време започна да участва и в риалити предавания, пак за да задържа интереса. Днес няма награди, нито пък има риалити (засега). А дори вече не е в канала на Планета, нито беше на последния им концерт.

Аз лично рядко бих си позволил да кажа, че някой е приключил наистина. Затова закачливото чудене дали не е дошъл моментът на тази карма на този етап си е все още просто чудене, а не съм го твърдял категорично.

Но нека все пак всеки да си каже честно дали някога Преслава е имала по-слабо първо полугодие, в което междувременно по-младите от нея да са изпъквали така?

преди 1 час, Slavi каза:

Аз имам чувството, че ако Преслава беше изпяла Добре ли си и Сърце тук щеше да се коментира пак, че залага на еднакво и сигурно, а съответно Галена беше направила Пиян - тук щеше да се превъзнася колко различна е от предните и. Просто Галена някак повече блесва с клиповете и цялостната завършена концепция на проектите си. Но реално погледнато никоя в момента не прави нещо различно, с което да се отлипи и да качи жанта на друго ниво. Нима Галена не се опита да яхне вълната на Гери Никол с няколко проекта под ред... Нима музиката и не е предимно на Ганев? Но да, контраста между парчета като Ламбо, Паника и 100 живота някак я правят тала, че да не изглежда банална. Но и тя не е Галената от периода 2013-2015. Въпреки, че може би 2020 ще и е точно такава. Отдавна не е работила на тези обороти и няма как да си изкривя душата, че доминира и каъо успех и като начин на работа. 

Бъди сигурен, че за проекти като Сърце или Добре ли си щях да я поздравя. Та аз я похвалих дори за песента с Кеба, която да речем че е еквивалента на Добре ли си, но без да има силен клип или пък да е хит. За новата също казах добри думи, макар че на втория-третия ден като човек тегли чертата осъзнава, че не е нищо особено.

Преслава от години няма опит за креативна продукция. И това не зависи от пари, а от желание. Единствените песни, които евентуално можеха да се доближат до Сърце ги заряза в албума и не ги превърна в завършени цялостни проекти. А тук е все така превъзхвалявана, без да се посочи реална актуална причина защо. Междувременно новите имена, които са много по-силни от нея в последно време, някак не се приемат насериозно и се води, че не са й на нивото. Не говоря конкретно за теб, защото ти поне ги признаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Преслава от години няма опит за креативна продукция. И това не зависи от пари, а от желание.

След "Без теб" не мисля, че ще се напъва повече за креативност.

Галена също не е кой знае колко креативна във звученето, хайде стига. Да, "Сърце" е много различна от всичко, но и "Феноменален", и "Паника" са си типични за композиторите си парчета. Просто при нея финалният проект е много изпипан, явно изисква повече от екипите, с които работи и крайният резултат изглежда по-добре. 

И "Пиян", и "Беден в сърцето" са с по-необичайна структура за чалга песни, защо това не го отбелязвате?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли сторитата на Александра Патканова от Theatro beach? Единствените поп-фолк песни са “Стара каравана” и “Хавана Тропикана” в дж микса от иначе хаус и поп песни.

  • Like 1
  • Wow 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Гледахте ли сторитата на Александра Патканова от Theatro beach? Единствените поп-фолк песни са “Стара каравана” и “Хавана Тропикана” в дж микса от иначе хаус и поп песни.

Само тях е снимала Александра, може да е имало и други.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Моля???

Значи Денис има два дуета с Анелия и Малката...

53F297E4-9917-4320-B3DD-93E69B21EC45.png

Оправи ми деня с този скрийншот! Дано са решили вместо с Анелия, да е с Малката. Жив и здрав да си!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...