Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Blueberry каза:

Лидия май няма да я бъде... бях много позитивно настроена, но според мен ще е популярност ниво Теди Александрова - има някакъв интерес към нея, има успешни песни, но никой не я брои и за топ 5. 

Данна, ако не се откаже сама (има потенциал за всичко - млада, красива и супер талантлива), я очакват големи успехи със сигурност. Но си трябва продуцент! 

Според мен Лидия тръгна добре с Да мога да обичам. 3 милиона за смислен соло проект е добре в днешния YouTube климат, до края на годината ги виждам дори към 4-5, а след някоя и друга година може и 10. Просто не трябва да се отказва да пуска и такива, защото само с GPS стил си е баш Теди wannabe. Искам силна балада от нея.

Данна навярно вече си има продуцент- Митко ли, Галин... ли не знам. Но новия проект отдалеч крещи 'влагане в потенциален продукт'. Жал ми е, че както е тръгнало една Ивета по-скоро ще бъде тази, на която няма да бъде даден реален шанс. А с подходящата подкрепа я виждам като брутална комбинация от Камелия и Десислава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Данна навярно вече си има продуцент- Митко ли, Галин... ли не знам. Но новия проект отдалеч крещи 'влагане в потенциален продукт'. Жал ми е, че както е тръгнало една Ивета по-скоро ще бъде тази, на която няма да бъде даден реален шанс. А с подходящата подкрепа я виждам като брутална комбинация от Камелия и Десислава.

Именно, трябва си работа и екип. Те са лицата и записват песните. Но не трябва те да се грижат за имидж, инстаграм, импресарски услуги и т.н. Дори Меди, който не е в никоя продуцентска къща, работи с екипи. Емилия, Галена, Азис.. и те имат хора зад гърба си. Най-отвеяните кукувици са Преслава, Десислава и Мария, които си мислят, че не трябва да се бъркат да плащат на други хора да работят за тях и е цяло чудо, че още имат някакви кариери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Именно, трябва си работа и екип. Те са лицата и записват песните. Но не трябва те да се грижат за имидж, инстаграм, импресарски услуги и т.н. Дори Меди, който не е в никоя продуцентска къща, работи с екипи. Емилия, Галена, Азис.. и те имат хора зад гърба си. Най-отвеяните кукувици са Преслава, Десислава и Мария, които си мислят, че не трябва да се бъркат да плащат на други хора да работят за тях и е цяло чудо, че още имат някакви кариери.

Меди е към Хит Микс

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

От сравнително скоро. Най-големите му хитове са след Силвър и преди Хит Микс :D 

Много добър ход , че се махна от Силвър. Като цяло, те нищо не можеха да му дадат там.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Йорданка Христова: "Егати педераса":roll1: Ох трябва да се се съберат на едно място всичките такива.

Камелия: "Аман от педераси" - към Ицо Хазарта.

Преслава има песен, в която обижда на гей в припева.

В момента за тези се сещам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Камелия: "Аман от педераси" - към Ицо Хазарта.

Преслава има песен, в която обижда на гей в припева.

В момента за тези се сещам.

Може ли да не споменеш прилепа? Няма да си ти

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Fast каза:

Камелия: "Аман от педераси" - към Ицо Хазарт

Преслава има песен, в която обижда на гей в припева.

В момента за тези се сещам.

Защо да обижда гей? Казва, че ще пусне слух за бившия си, че е гей. Както и че е фалирал - това също ли е обида?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Защо да обижда гей? Казва, че ще пусне слух за бившия си, че е гей. Както и че е фалирал - това също ли е обида?

Имах предвид че думата е използвана в обиден контекст и е цензурирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Имах предвид че думата е използвана в обиден контекст и е цензурирана.

И като наречеш някой мъж "жена" е обида, но не е повод за cancellation. Американското мислене е твърде тънкообидно, нека сме по-широкоскроени.

За цензурирането... да. И Преслава я беше срам да го изпее и се завърташе с гръб. Никога не съм разбирала защо. Но 2013 беше различно, може би щеше да е твърде скандално за имиджа на Преслава. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Седмична класация на Youtube за България (29 Май - 4 Юни)

1. GPS-a 
2. 100 живота

3. Наливай ми
4. Вивалди
5. В сезона на греха
6. Грозен край

7. Уау
9. Те келас
10. Вивалди 2 Ремикс
11. И това ще отмине
12. Само за мен (cover)

13. Бели нощи
14. Нямаш право
16. Чужда
17.  Mashup 2020
18. Чисто луд

Седмична класация на Spotify за България (29 Май - 4 Юни)

10. 100 живота
12. Вивалди
22. Кислород
43. Energy
50. Дон Омар
53. Пиян

58. Само за мен
59. Паника
64. Ламборгини

76. Балите дебели
77. Майка му стара
78. Добре ли си
82. Параноя
86. Чужда
88. Въртележката
91. Твоето Ферари
105. Полудяваш
106. И това ще отмине
107. Феноменален
109. Болка моя

110. WTF
116. Така ни се пада
119. Излъжи ме
122. Майната ти, Св. Валентин
125. Djeale

130. Майко майко
138. Ангелът
140. Акула
145. Те келас
152. Бензин

153. Gorilla
155. Соса маже
168. Сен тропе
170. Бийта като спре
171. Циганска сватба
174. Кой (Ариа)
177. Изтрезняваш ли
178. Не те забравям

179. Куча марка
180. Ко стана е
182. Няма упойка
184. Вивалди 2 Ремикс
185. Шампион
187. Браво
189. Спомен от рана
191. Най-боли ме
196. Тръгвай си
198. Къде си

200. Уау

Седмична класация на Shazam за България (29 Май - 4 Юни)

4. Gimme Love
10. Runnin'
22. Булгари
29. Вивалди
32. Бели нощи
37. Дон Омар
57. Djeale
66. GPS-a

86. Очите
92. Tears Getting Sober
106. Заради тебе
107. Изкуствен интелект
115. Вселена
116. Те келас
124. 100 живота

135. Само за мен
140. Дъжд
146. В сезона на греха
148. Да
170. Момичето
192. Чужда

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, THE IIconic каза:

Мърша... Хората няма какво да ядат, тя си качила сьомгата. Да се задави дано!

Да бе, нямало какво да ядат хората. За това колкото пъти си поръчваме храна за вкъщи, чакаме по час и половина.... Има бум сред доставките за вкъщи от извънредното положение, та чак до сега продължава. 

 

Хората няма какво да ядат, но Кама може да се похвали, чебса си купили крио камера по тази логика.

  • Like 4
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Да бе, нямало какво да ядат хората. За това колкото пъти си поръчваме храна за вкъщи, чакаме по час и половина.... Има бум сред доставките за вкъщи от извънредното положение, та чак до сега продължава. 

 

Хората няма какво да ядат, но Кама може да се похвали, чебса си купили крио камера по тази логика.

Е,то не е като Джиги да няма нужда от диета..

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

Да бе, нямало какво да ядат хората. За това колкото пъти си поръчваме храна за вкъщи, чакаме по час и половина.... Има бум сред доставките за вкъщи от извънредното положение, та чак до сега продължава. 

 

Хората няма какво да ядат, но Кама може да се похвали, чебса си купили крио камера по тази логика.

Чуваш ли се какви ги дрънкаш? Хората си губят работата и масово не могат да свържат двата края, а господина говори, че всички поръчвали храна за вкъщи... и то само да защити Пепа Прилепа

Ако имаше какво да ядат, нямаше любимката ти и куп други хора да раздават храна на нуждаещите се.

Жалко е.

  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...