Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Имаш ли връзка с реалноста?

Понеже хората има какво да ядат, заради това Деса и Ники Кънчев раздаваха храна, че народа е сит! Чуй се само

Деса и Ники Кънчев на всички ли раздаваха храна или само на социално слабите, каквито има по всяко време и във всяка държава? И ако си толкова съпричастен, че има хора, които няма какво да ядат, пък Преслава си снима доставката от Хепи, нали знаеш, че има хора, които нямат интернет? Айде, гаси компютъра/телефона и рутера и бъди съпричастен! Не те е срам да пишеш в Рамания, като има хора, които нямат пари за ток дори!!!

- Преслава е честно казано последният човек, който ще тръгна да защитавам, просто понякога аргументите ви на моменти са нелепи.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Danger. каза:

Мяза ли ви на Преслава?

A52F41FA-433A-46EE-8B4D-DAE20C5E2E7A.jpeg

D291761F-F987-461F-85FE-C0A66D8A3DD8.jpeg

5514A4E9-3883-4629-8651-C05DA764A7B2.jpeg

На тези снимки - доста, но иначе не. Много ми е лишена от чар, даже името не съм й запомнила, само че в един клип на Дамян Попов беше зловеща. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

ЧУМА!

Поздравче миличко:

 

Между другото, Прилепа имитира софрите, дето споделя Дъртата вириндия, която се надявам да е все още между нас. 

преди 31 минути, Danger. каза:

Мяза ли ви на Преслава?

A52F41FA-433A-46EE-8B4D-DAE20C5E2E7A.jpeg

D291761F-F987-461F-85FE-C0A66D8A3DD8.jpeg

5514A4E9-3883-4629-8651-C05DA764A7B2.jpeg

Мяза ми на Джемиле. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Деса и Ники Кънчев на всички ли раздаваха храна или само на социално слабите, каквито има по всяко време и във всяка държава? И ако си толкова съпричастен, че има хора, които няма какво да ядат, пък Преслава си снима доставката от Хепи, нали знаеш, че има хора, които нямат интернет? Айде, гаси компютъра/телефона и рутера и бъди съпричастен! Не те е срам да пишеш в Рамания, като има хора, които нямат пари за ток дори!!!

- Преслава е честно казано последният човек, който ще тръгна да защитавам, просто понякога аргументите ви на моменти са нелепи.

Нелепо е да се защитава толкова самодоказало се отровно, безмозъчно и коравосърдечно създание като този прилеп.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gioksy каза:

Леле какви сте злобари... Паола била кривогледа и с грозен нос... Тя е оща малка... Ще се променя тепърва... Не разбирам как пишете такива неща за деца.... Лошо детство и яко комплекси явно!!!

Коментираме каквото виждаме сега. Мен лично не ме интересува каква ще е след 20 години. Тогава я Рамания няма да има, я нас няма да ни има. Да се радва, че някой я коментира изобщо! 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, gioksy каза:

Леле какви сте злобари... Паола била кривогледа и с грозен нос... Тя е оща малка... Ще се променя тепърва... Не разбирам как пишете такива неща за деца.... Лошо детство и яко комплекси явно!!!

И децата на Галена са малки ама....

 

 

 

 

----

Screenshot_20200607-005055_Chrome.jpg

1561273001_9_xm.jpg

unnamed.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gioksy каза:

Леле какви сте злобари... Паола била кривогледа и с грозен нос... Тя е оща малка... Ще се променя тепърва... Не разбирам как пишете такива неща за деца.... Лошо детство и яко комплекси явно!!!

То и ти си злобар по тази логика. То се вижда на какво мяза създанието. А защо? Ами замислете се каква кръв тече във вените й. На мафиот-побойник и алчна лисица-мръсница.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

То и ти си злобар по тази логика. То се вижда на какво мяза създанието. А защо? Ами замислете се каква кръв тече във вените й. На мафиот-побойник и алчна прилепка-мръсница.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква е драмата? Преслава няма друго, с което да блесне към момента. Наистина не изглежда добре, но това е откакто роди и си направи носа. 

Относно детето й - и да е грозно, това какво означава? Да го крие ли?

Впрочем, Преслава няма ли да пуска песен? Анелия имам чувството, че цяла вечност не е издавала нищо ново... може би съм пропуснал някой фийчъринг от 2020?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Деса и Ники Кънчев на всички ли раздаваха храна или само на социално слабите, каквито има по всяко време и във всяка държава? И ако си толкова съпричастен, че има хора, които няма какво да ядат, пък Преслава си снима доставката от Хепи, нали знаеш, че има хора, които нямат интернет? Айде, гаси компютъра/телефона и рутера и бъди съпричастен! Не те е срам да пишеш в Рамания, като има хора, които нямат пари за ток дори!!!

- Преслава е честно казано последният човек, който ще тръгна да защитавам, просто понякога аргументите ви на моменти са нелепи.

И мен ме дразнят с безумното хулене по нея, че чак и по детето. 

Защо го била облякла в черна тениска на Дискуерд. Ами защото така иска, бахти тъпото мнение. Като има пари, ще го облича в марки, какъв е проблема? 

Защо да не рекламира, след като и плащат? Стои си е тях и и дават по 2000 лв. за снимка. Трябва да си доста прост да не приемаш такива бързи пари. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pechenko каза:

 

Търсех това клипче, супер е подходящо :D

Щом Преслава не намира нищо долно в това да използва щерка си за реклама и да я навира нон стоп в очите на обществото, ще търпи всякакви коментари. Както казах и преди, Паола вече е обществена личност, майка й доста се постара, за да я направи такава. Със славата съвсем очаквано идват и коментарите. За самото дете точно нашите мнения едва ли ще играят някаква роля, докато порасне Павлина Рамания я я има, я не.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...