Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Donatella каза:

Нейно решение си е, но не го подкрепям. Вируса не е минал, просто вече в повечето държави започнаха да манипулират с бройките заразени заради туризма и да не паднем в огромна криза. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Как така никой от тукашните провокатори не е отбелязъл факта,че вече "Феноменален"е с повече гледания от "Да гори.."

20 323 535

20 405 777

 

Просто чакаме феновете на Пепа да го отбележите и да осъзнаете, че сте в грешния лагер и това ще накара подсъзнанието ви да харесва Галена и следователно постепенно да се присъедините в лагера на Галенови. 

Целувки. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Как така никой от тукашните провокатори не е отбелязъл факта,че вече "Феноменален"е с повече гледания от "Да гори.."

20 323 535

20 405 777

 

Но тази кралица мачка и двете.
22,271,571 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

После защо ни имат за расистка страна..

На мен ми е много криво за човека и изразих съпричастие към хора от неговата раса, които познавам и ме питаха за мнение. Но с какво ще помогнат българите, ако изразят позиция? Кой ни знае и на кого му пука за нас? 

Сега покрай тоя вирус расизмът навсякъде се обостря. Ксенофобията също. Очаквам много простотии да се случат и по тая линия.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Обожавам тая песен! Не знаех, че някжа друг я знае! 

Аз не я знаех, но се радвам че я научих! 

преди 7 часа , Willy каза:

Срам ни е да я сравняваме с песен угаснала на  третия си месец след кратка сензация хд. То още 2019 си я оскатиха Феноменален, като й изтриха двете фен клипчета с общо над 800к(300+500), а сега и от топика е надхвърлила 200к. В спотифай е третата най-стриймвана пайнерска песен.

На мен лично спора Пепа - Галя, поне в момента нито ми е интересен, нито е актуален. Все пак не виждам общо между инстаграм Прилеп и певица с доста вървежен хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, zai4eto82 каза:

На 14 юни отварят и Планета Пайнер в Бургас на плажа. Коце да идва. 

Това не е темата днес. Я кажи Рики и Коце какво са тиутнали за протестите в САЩ. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Това не е темата днес. Я кажи Рики и Коце какво са тиутнали за протестите в САЩ. 

Коце нищо. Рики е:

 

BLACKOUT TUESDAY- 2.06.2020.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Една от виновните: 

B44F6E8A-1904-49BC-B39A-46FFF4A00A09.jpeg

Само в рамките на месец:

 - Публично подиграване с човек от малцинствата, най-вероятно и с ментални проблеми
 - Публично подиграване с жени, жертви на домашно насилие

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Само в рамките на месец:

 - Публично подиграване с човек от малцинствата, най-вероятно и с ментални проблеми
 - Публично подиграване с жени, жертви на домашно насилие

Прав си, за съжаление. И дори не се извини.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , xroflx9 каза:

Как така никой от тукашните провокатори не е отбелязъл факта,че вече "Феноменален"е с повече гледания от "Да гори.."

20 323 535

20 405 777

 

Защо ли? Ами щото вече няма ГАЛЕНА vs. Преслава.. 

Джексъна загуби битката

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не й говори ли на Деса какви песни да прави. Вижте името й как доминира в 10-те най-гледани балади/умерени песни в офишъла.

1. Ангелите плачат - Десислава и Джордан

2. В друг живот - Десислава

3. Обичай ме - Борис Дали и Емилия

4. Болка в минути - Константин ft. Десислава

5. И това ще преживея - Десислава

6. Сърце - Галена 

7. Аз бях тук - Константин ft. Десислава

8. Спомени - Роксана

9. Ех, животе - Амет

10. Изневериш ли ми - Галена и Фики

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е твърде обсебена от това, което й е внушено, че трябва да преследва, отколкото от това да гледа какво наистина иска публиката от нея. Всички тия песни тя самата не изглежда да си ги отразява кой знае колко, но след някоя и друга година може и да съжалява, че от жажда за временно изкарване на пари е пропуснала да ги развие в модерни баладични класики. И за други пропуснати възможности може да се осъзнае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че Поля не можа да се реализира като хората. Имаше талант момичето и с уникалните песни от Илия Загоров можеше да станат нещата. Тези са жестоки:

 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Коя е тая Месечина? Брадата й мяза на сърп! 

Един ПРИЛЕП от катакомбите на Добрич.

Тука май се говореше, че много пари трябвало за песен, клип, гримове и т.н за пускане на песни, когато чалготеките са затворени...

Ето няколко примера с ефектни и не много скъпи видеа:

Не всички клипове трябва да са в студио, тузарски, скъпи и т.н.

Трябваше да им светна лампичката и да направят нещо свежо и приятно. Нямаше да има значение, че не е скъп клип... феновете щяха да го оценят.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Десислава е твърде обсебена от това, което й е внушено, че трябва да преследва, отколкото от това да гледа какво наистина иска публиката от нея. Всички тия песни тя самата не изглежда да си ги отразява кой знае колко, но след някоя и друга година може и да съжалява, че от жажда за временно изкарване на пари е пропуснала да ги развие в модерни баладични класики. И за други пропуснати възможности може да се осъзнае.

Оставете я на мира! Нека си друса сланини и да прави повече кючеци! Стига с тез балади :D 

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава единствените хубави песни са кючеци!

Ако нямат пари, или ако искат да спестят, да правят тв версии, слайдшоА, колко му е! 

 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

На Десислава единствените хубави песни са кючеци!

Ако нямат пари, или ако искат да спестят, да правят тв версии, слайдшоА, колко му е! 

 

 

След провала "Без теб" Пепа се страхува страшно много да не флопне.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

Един ПРИЛЕП от катакомбите на Добрич.

Тука май се говореше, че много пари трябвало за песен, клип, гримове и т.н за пускане на песни, когато чалготеките са затворени...

Ето няколко примера с ефектни и не много скъпи видеа:

 

 

Позив 😂

 

Яковидис е страхотен. Това се казва млад музикант. Пее, композира, свири на пиано и китара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...