Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче ''Не се изтриваш'' ще се окаже най-успешната песен на Преслава за последните години. Ако я сравним с двете песни дето най-много се задържаха като гледания от 2019 - ''Феноменален'' и ''Въртележката'' - разликата с първата е по малко от хиляда гледания а втората прави по-малко. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Като оставим всичко друго на страна, не знаех, че Фенди правят имат и дърводелски цех за врати. 😄

 

Ама че нахалство, да си отварям собствен офис, вместо да ми я донесе лично или да ми я пусне с прилепа по 5джито! 

преди 26 минути, -A. каза:

Обаче ''Не се изтриваш'' ще се окаже най-успешната песен на Преслава за последните години. Ако я сравним с двете песни дето най-много се задържаха като гледания от 2019 - ''Феноменален'' и ''Въртележката'' - разликата с първата е по малко от хиляда гледания а втората прави по-малко. 

 

преди 11 минути, BaGaBoNtIn каза:

“Нашето любов е” е чукнала 10 млн в тубата. 🥰

Аман вече да ни занимавате с изветрели хитове на някъв добрички Прилеп. Дайте по актуално! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

до края на 2020 не трябва да пуска нищооооооо

Тя нали беше казала че 2020 ще е от най-силните й години и вече имала готови песни които ще пуска.

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Тя нали беше казала че 2020 ще е от най-силните й години и вече имала готови песни които ще пуска.

Ми то вече я преполовихме, вече е номер ... четири след иконите Клеа, Мая Нури и Ваня Великова. Тях няма да ги мине, и за кво да пуска - освен собствения кеф, разбита се - с Коя? ли да се конкурира след като Прилепа си смени професионалната ориентация? 

Нека се поздравим с хита! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Lelqtian каза:

Ми то вече я преполовихме, вече е номер ... четири след иконите Клеа, Мая Нури и Ваня Великова. Тях няма да ги мине, и за кво да пуска - освен собствения кеф, разбита се - с Коя? ли да се конкурира след като Прилепа си смени професионалната ориентация? 

Нека се поздравим с хита! 

 

Измести в моите очи дори Клеа с този мегахит.

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не носи и 50% от енергията на песните на Оцко, но изпъква на фона на всичките еднакви песни в момента. Може ли да пенсионираме Ганев и да се върнем към бруталите на Оцко до 2015. Много съм доволен, дано има успех!

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

 

Готви се за лична секретарка на Луна Президент? 

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Измести в моите очи дори Клеа с този мегахит.

Невъзможно, но не може да отречем царствената й осанка на стопкадъра - отвсякъде си личи, че е властна! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Невъзможно, но не може да отречем царствената й осанка на стопкадъра - отвсякъде си личи, че е властна! 

Луна трябва да направи компания и да продуцира Клеа, Мая Нури и Ваня Великова. Ще смачка Пайнер отвсякъде.

преди 14 минути, Willy каза:

Не носи и 50% от енергията на песните на Оцко, но изпъква на фона на всичките еднакви песни в момента. Може ли да пенсионираме Ганев и да се върнем към бруталите на Оцко до 2015. Много съм доволен, дано има успех!

 

Самото звучене не трябва да се завръща напълно, защото пак ще стане какафония, в която всички ще са неразличими и с такъв саунд. Но и аз се замислих, че не е зле отвреме-навреме някоя талантлива като Данна да пуска такива песни. Звучи свежо.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

 

Самото звучене не трябва да се завръща напълно, защото пак ще стане какафония, в която всички ще са неразличими и с такъв саунд. Но и аз се замислих, че не е зле отвреме-навреме някоя талантлива като Данна да пуска такива песни. Звучи свежо.

Пропуснал си да ме цитираш :P 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Не носи и 50% от енергията на песните на Оцко, но изпъква на фона на всичките еднакви песни в момента. Може ли да пенсионираме Ганев и да се върнем към бруталите на Оцко до 2015. Много съм доволен, дано има успех!

 

Всяка изпълнителка има по едно копие, но една-единствена има цели 2 - Лидия е Преслава след 2019, Данна - Преслава преди.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Всяка изпълнителка има по едно копие, но една-единствена има цели 2 - Лидия е Преслава след 2019, Данна - Преслава преди.

Данна не е инфлуенсърка! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Данна не е инфлуенсърка! 

Ти ще кажеш, виждал ли си й тик-тока.

Данна е всичко, което днешната Преслава иска да бъде: с прекрасен глас, естествено красива и тик-ток феймъс.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...