Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Форумците: Един след друг постват изпълнението на Преса и го коментират

Кити, след няколко поста описващи изявата: Пита как точно е пяла Пепа и си изрежда болестите. Велика!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мен пък ме кефят участията на Емануела, поне допреди известно време. Скоро не съм я уважавал. Преди бичеше яки миксове от араджийски песни, а аз се отегчавам когато пеят цяла песен. Динамично минаваше и се ядваше плейбекът. Пееше и Бинназ на Наргиз, голям купон ставаше! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-зле по мое мнение са участията на Джена. Песните й просто не са за дискотека, на сцената не е особено подвижна и едвам чака да си тръгне. Иначе е сладка като изпълнител.

На Анелия и Емануела песните им правят цялото участие, реално се чувстваш все едно си на вечер с хитовете им, а не на тяхно участие.

Най-добрите участия, на които съм бил несъмнено са на Галена, Теди Александрова, Галин и Андреа. Яница също прави добри участия, но основно заради песните си, а може би и пристрастията ми към нея.  Камелия също е доста добра на сцена, но си пее кръчмарските си стари хитове, които не са особено дискотечни и лично аз очаквах много повече от нея.

Иска ми се да отида на участия на Ариа, Коцето, Меди, Ивена, Мария и Азис. Дано ми се отдаде възможност след някой друг месец.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, berryJ каза:

То и аз съм против пълния плейбек.Каква е разликата ако изпълнителя е там или го няма като само си отваря устата.Емануела примерно е голяма скука на участия.

И мене не ме кефи тази им традиция да се разнасят по сцената и да симулират пеене.Приемам ги направо като част от танцьорките.Доста изпълнители го правят за жалост.На Преслава като съм била на участия също пее някои песни от-до на живо ама това пак не я оправдава, че на по-голямата половина е плейбек.
Някои припявания на Галена са напълно излишни и непоносими за слушане и да ти кажа честно предпочитам да е на плейбек.

Именно това е причината да не ходя на участия на Емануела например. Няма абсолютно никакъв смисъл да си слушам оригиналните версии - мога и вкъщи да си ги надуя. 😁

За Преслава знам за участия, повтарям се тук, на които не е имало нито една песен на живо. Дори да кажем, че не е била в кондиция, което е напълно нормално да се случва, не е нормално да пее толкова малко на живо, предвид че точно гласът и е най-големият коз.

Галена, сега сигурно ще бъда обвинен в субективизъм, на записи от участия звучи наистина все едно крещи, но в самите клубове не звучи никак зле. Не знам на какво се дължи това, но винаги на нейно участие оставам приятно изненадан от гласа и, а след това на записите си е доста по-грачещо. И не, алкохолът не е виновен за разликата. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, penakavalli каза:

Именно това е причината да не ходя на участия на Емануела например. Няма абсолютно никакъв смисъл да си слушам оригиналните версии - мога и вкъщи да си ги надуя. 😁

За Преслава знам за участия, повтарям се тук, на които не е имало нито една песен на живо. Дори да кажем, че не е била в кондиция, което е напълно нормално да се случва, не е нормално да пее толкова малко на живо, предвид че точно гласът и е най-големият коз.

Галена, сега сигурно ще бъда обвинен в субективизъм, на записи от участия звучи наистина все едно крещи, но в самите клубове не звучи никак зле. Не знам на какво се дължи това, но винаги на нейно участие оставам приятно изненадан от гласа и, а след това на записите си е доста по-грачещо. И не, алкохолът не е виновен за разликата. 😁

Хаха може би си свикнал на пеенто й в клубовете. Аз на едното й участие не можах да я изтрая как врещи.Мисля, че беше в периода, когато имаше участия ден след ден и гласа й беше много дрезгав.Иначе ме кефи какъв купон прави и забавлява хората.Галин също прави яки участия, или поне преди правеше.Сега не го знам как е след като си е вдигнал егото толкова.

Най-неудобно на участия ми е било при Фики как симулира движения на полов акт, докато изпълнява Вертолета 😂 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pechenko каза:

Облякла е и клинчето, което събираше прах в гардероба :D 

Защо не е изпяла "мегахита" - ПИЯН? Нали е хита на века?!?!?  :D 

А защо не поканиха ЛИДЕРКАТА да изпълни "гигахита" ШЕФКАТА?!?!?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, asylum каза:

Джена си е добре, прави купон. Най-нелепото участие, на което съм бил, е на Андреа :D 

Джена си е добре, но другите...

 

Най-професионалната е Клеа.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

А защо не поканиха ЛИДЕРКАТА да изпълни "гигахита" ШЕФКАТА?!?!?!

Защото лидерката не приема простовати покани в някакво "ШОУ" с нисък рейтинг, но инфлуенсърките са друго нещо.. те приемат всичко, което им подадеш. Колела, памперси, тоалетни консумативи и т.н.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Джена си е добре, прави купон. Най-нелепото участие, на което съм бил, е на Андреа :D 

Ако се ваксинира и вкара в участията елементи с чипирани прилепи, 5 джи и Бил Гейтс като бек вокал и танцьор от миманса, ще е интересно за всички и бих отишъл. Ама иначе ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Lelqtian каза:

Ако се ваксинира и вкара в участията елементи с чипирани прилепи, 5 джи и Бил Гейтс като бек вокал и танцьор от миманса, ще е интересно за всички и бих отишъл. Ама иначе ... 

Последно като бях на нея, развали купона с гръцки песни и обикаляне на всички маси с кисел поглед в търсене на парса :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че сте писали за участията - на мен топът са ми Галена и Кама, но при Галка е разбираемо и там съм субективен.

Анелия е ужас, никакъв купон. Емануела си бичи плейбека. Ариа е много яка, пее час и отгоре, само на живо и се разцепва.

Коцето ако не е жегнал 2 литра и 2 магистрали е приемлив, но много се лигави.

Като цяло топ 3 като участия:

1. Галена

2. Камелия

3. Емилия(напоследък)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Как така никой от тукашните провокатори не е отбелязъл факта,че вече "Феноменален"е с повече гледания от "Да гори.."

20 323 535

20 405 777

 

Срам ни е да я сравняваме с песен угаснала на  третия си месец след кратка сензация хд. То още 2019 си я оскатиха Феноменален, като й изтриха двете фен клипчета с общо над 800к(300+500), а сега и от топика е надхвърлила 200к. В спотифай е третата най-стриймвана пайнерска песен.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...