Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Сашо каза:

Във Варна заведенията на открито работят от май месц.  Всеки ден има по стотици хора в тях и какво? 

тогава какво е това мрънкане? Да идат да се тестват все пак :D А и едно е на открито, друго - на закрито. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Сашо каза:

Ти нормален ли си?

През 2009 от тогавашния грип, знаеш ли че са починали 4000 човека?? Тогава обаче отзвука не беше такъв. 

Я ми отговори, ти имаш ли познати, които са минали през този грип? 

И друго. Хора, в Италия излезе политик и от трибуната на народното им събрание, каза че трбва да се спре с тоя цирк и, че цифрите брутлано се манипулират. 

И последно, много интересно стана, когато Домусчиев оздравя за 6 дена. Ами Борис Джонсън??  Моля ви се. 

Мда, и едно 5джи завива коронавируса в прилеп ... 

Но, мерси, убеди ме че една статийка дето пишеше как 60% от населението на Булгаристан било убедено как коронавирус не просто не съществува, ами е инсценировка. Бях убеден че е някъв фейк, въпреки че беше на уж редовен новинарски сайт. След днеска у форума почват да ме налягат съмнения. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Мда, и едно 5джи завива коронавируса в прилеп ... 

Но, мерси, убеди ме че една статийка дето пишеше как 60% от населението на Булгаристан било убедено как коронавирус не просто не съществува, ами е инсценировка. Бях убеден че е някъв фейк, въпреки че беше на уж редовен новинарски сайт. След днеска у форума почват да ме налягат съмнения. 

 

И идиотския въпрос дали имаме познати, заболели от вируса. Да, имам няколко. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Точно така. Даже изобщо който си няма още да си направи по един акаунт тука и вместо да ръсят глупости дето да ги четат цял инстаграм и фейсбук, само ние тука ще ги обсъждаме! Хем е по-малка аудиторията и няма съвсем да се излагат, хем ще раздвижат мало обстановката! 

Нека си правят фейк профили в инста, бе, тамън ще изглежда, че имат някой турбофен. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адекватен пост на човек, имащ какво да каже!

Чуйте една супер актуална песен за “красивата”ни ситуация,която съм изпяла през 2001 година!И до сега все едно и също...
#lunapresident #lunaforever
#БъдетеЗдрави #България
Васил Божков

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И идиотския въпрос дали имаме познати, заболели от вируса. Да, имам няколко. 

Аз ... се отказвам като цяло. То не че някога споровете във форума са били смислени, ама точно тоя почва да ме депресира. Още повече след като тая статистика дето 3/4 от населението са убедени във вирусна конспрация се оказва все по реална. 

Не може ли да пуснем нов тираж на някоя от форумните класики, Кама или Деса или Прилепа или Галена? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз ... се отказвам като цяло. То не че някога споровете във форума са били смислени, ама точно тоя почва да ме депресира. Още повече след като тая статистика дето 3/4 от населението са убедени във вирусна конспрация се оказва все по реална. 

Не може ли да пуснем нов тираж на някоя от форумните класики, Кама или Деса или Прилепа или Галена? 

 

Аз съм ОК и с двата тиража. 

Дори феКали е по-интересна от тая тема. Офффффффф

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Да, Ема сама се оправя. Ариа е по-успешна от нея сред богаташите. Просто е скъп животът на фолкпевицата, и ако не си Галена или Цура, няма начин да оцелееш дълго, камо ли да инвестираш. Още едно потвърждение, че не пеят на обявяваните от Пайнер хонорар, отделно после отчитат половината и повече. 

Ако си умна, можеш и сама да си добре. Я виж Преслава, я виж Камелия, я виж Анелия. Сами си направиха палати за стотици хиляди, сами си инвестират за да имат странично от чалготеките. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Ако си умна, можеш и сама да си добре. Я виж Преслава, я виж Камелия, я виж Анелия. Сами си направиха палати за стотици хиляди, сами си инвестират за да имат странично от чалготеките. 

Но умните и успешните са единици. Извън изброените от теб, се сещам макс за още 1-2. Мит е, че певиците са богати. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Сашо каза:

Ти нормален ли си?

През 2009 от тогавашния грип, знаеш ли че са починали 4000 човека?? Тогава обаче отзвука не беше такъв. 

Я ми отговори, ти имаш ли познати, които са минали през този грип? 

И друго. Хора, в Италия излезе политик и от трибуната на народното им събрание, каза че трбва да се спре с тоя цирк и, че цифрите брутлано се манипулират. 

И последно, много интересно стана, когато Домусчиев оздравя за 6 дена. Ами Борис Джонсън??  Моля ви се. 

1. Вече писах за свинския грип.
 

преди 3 часа , Fast каза:

Свински грип - 248к смъртни случая за 18 месеца
Коронавирус - 426к смъртни случая за 6 месеца


2. Не.
3. Болен Лидеров щеше да каже същото на нашето народно събрание, ако не си беше подал оставката като депутат. Това прави ли го вярно автоматично?
4. Ти не си нито милиардер, нито световен лидер, тъй че..

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Но умните и успешните са единици. Извън изброените от теб, се сещам макс за още 1-2. Мит е, че певиците са богати. 

Тука си прав, да. Без богатите си мъже 80% са за никъде. 

Може би бих прибавил към тях и Глория, Стораро, Луна?? Има ли други :D

Ами да, питам за познати, защото аз нямам. И мои познати от други градове също нямат. 

Само мога да кажа един случай, при които мой близък се прибра от  Англия и реши да се тества за тоя вирус. Теста му излезе отрицателен. След 2 дена, няколко пъти му звъняха от скрит номер, като на последния път вдига и някакъв  човек му предлага да се срещнат. На въпроса защо, му се отговаря, че не е за телефона. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Lelqtian каза:

Точно така. Даже изобщо който си няма още да си направи по един акаунт тука и вместо да ръсят глупости дето да ги четат цял инстаграм и фейсбук, само ние тука ще ги обсъждаме! Хем е по-малка аудиторията и няма съвсем да се излагат, хем ще раздвижат мало обстановката! 

Какво ще раздвижат бе, човек. Някоя от тях прекара ли 1 ден тук  и ще ходи да й леят куршум. Ние ще ги побъркаме. :D

Масовото им посещение на форуми беше, докато имаше форум на Планета, там всичко негативно се модерираше. Хуби беше на заплата да трие обиди и неудобни мнения. През останалото време обичаше да си налива боза в пъпа и да я гледа как изтича. Стара нейна игра.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

Аз съм ОК и с двата тиража. 

Дори феКали е по-интересна от тая тема. Офффффффф

 

Кела била паднала болна от Хашимото вирус. Ийй начии, що все на нея бее? Може би, щото има уста зейнала като яма и само добро от нея излиза? Ами сега как ще си намери нов мъж? Тя 14-то дете искала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво ще раздвижат бе, човек. Някоя от тях прекара ли 1 ден тук  и ще ходи да й леят куршум. Ние ще ги побъркаме. :D

 

Те за много по-малки от нещата, които пишем тук, блокират и трият. Те и затова са на тоя хал - обградили са се само от фенчета, които ги обожествяват и не получават никаква критика, а ако се чуе такава, веднага е хейт. Видяхме Глория докъде я докара.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кела била паднала болна от Хашимото вирус. Ийй начии, що все на нея бее? Може би, щото има уста зейнала като яма и само добро от нея излиза? Ами сега как ще си намери нов мъж? Тя 14-то дете искала.

Надали е паднала ей сега баш точно, по скоро сега си е правила изследването. Хашимотото е генетично като цяло (май), а си пие хапчетата, не би трябвало да и попречи да си намери мъж и да ражда още едно, щом има желание и не я е хванала менопаузата още. 

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво ще раздвижат бе, човек. Някоя от тях прекара ли 1 ден тук  и ще ходи да й леят куршум. Ние ще ги побъркаме. :D

Масовото им посещение на форуми беше, докато имаше форум на Планета, там всичко негативно се модерираше. Хуби беше на заплата да трие обиди и неудобни мнения. През останалото време обичаше да си налива боза в пъпа и да я гледа как изтича. Стара нейна игра.

Абе точно тука им е мястото :) не да ръсят бисери по инстаграм. Ще им правим терапия, хем ние ще сме на кяр, хем ще развиваме куршумно-леярната индустрия. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Сашо каза:

Тука си прав, да. Без богатите си мъже 80% са за никъде. 

Може би бих прибавил към тях и Глория, Стораро, Луна?? Има ли други :D

 

Да, същите, можеше и Деса да е там, ако беше по-разумна. Дори Азо се разори от глупост.

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво ще раздвижат бе, човек. Някоя от тях прекара ли 1 ден тук  и ще ходи да й леят куршум. Ние ще ги побъркаме. :D

Масовото им посещение на форуми беше, докато имаше форум на Планета, там всичко негативно се модерираше. Хуби беше на заплата да трие обиди и неудобни мнения. През останалото време обичаше да си налива боза в пъпа и да я гледа как изтича. Стара нейна игра.

БОЗА В ПЪПА, ни моааааааааааааа

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да, същите, можеше и Деса да е там, ако беше по-разумна. Дори Азо се разори от глупост.

БОЗА В ПЪПА, ни моааааааааааааа

Пич, ти не си й виждал пъпа на тая. Аз имах тази чест на един плаж. Може да побере мнооого боза. :DDD

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Но умните и успешните са единици. Извън изброените от теб, се сещам макс за още 1-2. Мит е, че певиците са богати. 

Абсолютно вярно.

Включително и големите като ГИК не са цъфнали финансово, каквото и да са вложили. 

Попринцип за звезди от техния калибър във фолка и то жени може да съдиш по външния им вид, и е достатъчно показателна липсата на топ дизайнерски парцали в гардеробите им.

Ако си нямаш тъпкач се обличаш от бутиците в Пловдив и ателиетата в София. Всяка "богата" чалгарка, която демонстрира положение и визия от подиумите в Италия и Франция, е на апаратно дишане, докато не я зареже някой новоизлюпил се бизнесмен.

 

Този бизнес вече стана скъпо удоволствие и още по-скъпо ще става с тази липса на спонсори. Даже се учудвам, че не спрегнаха някоя фолк фурия с Божков, ами Мария Илиева. Време е компаниите да се обединят, защото или фалират, или тъпчат на едно място. А предвид вируса и настъпилата криза, да не се надяват на пълни чалготеки и ресторанти. Спад в оборотите се усеща във всякакви бизнеси, в провинцията е жив зян положението.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Абсолютно вярно.

Включително и големите като ГИК не са цъфнали финансово, каквото и да са вложили. 

Попринцип за звезди от техния калибър във фолка и то жени може да съдиш по външния им вид, и е достатъчно показателна липсата на топ дизанейрски парцали в гардеробите им.

Ако си нямаш тъпкач се обличаш от бутиците в Пловдив и ателиетата в София. Всяка "богата" чалгарка, която демонстрира положение и визия от подиумите в Италия и Франция, е на апаратно дишане, докато не я зареже някой новоизлюпил се бизнесмен.

 

Този бизнес вече стана скъпо удоволствие и още по-скъпо ще става с тази липса на спонсори. Даже се учудвам, че не спрегнаха някоя фолк фурия с Божков, ами Мария Илиева. Време е компаниите да се обединят, защото или фалират, или тъпчат на едно място. А предвид вируса и настъпилата криза, да не се надяват на пълни чалготеки и ресторанти. Спад в оборотите се усеща във всякакви бизнеси, в провинцията е жив зян положението.

Да, Глория и Луна си шият дрехи при български дизайнери, Кама май също, тя и обувки, както Луна. 

На Ивана кожените палта са като от Капалъ чаршъ. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...