Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Да станеш и да нямаш кабелна. Извършвали техническа профилактика в София, Бургас и ще има телевизия чак в 18:00 часа, ужас. Виваком са за трепане.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти аз в леглото, чувства се толкова добре, ти и аз без пижами. Харесва ми да танцувам без пари, аз съм за теб, искам те
мислейки за теб, умирам, умирам
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Песните за Евровизия албума ще бъдат издадени на 23 април. 

Кому е нужно, при положение, че всичките ги има в ютуб и спотифай.

spotify:playlist:37i9dQZF1DWVCKO3xAlT1Q

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Някои хора колекционираме албуми и компилации. :D

Да, това си има сантиментална стойност, така е. Аз диск не съм пипала от 2011 като спечелих 21 на Адел от Дъ войс :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И всичко е наред, всичко е наред
Ще получим още един ден. Не знам как, не знам кога
Но знам, че можем да опитаме, Да започнем отново, да започнем отново, да започнем
Да живеем и да обичаме и да дишаме отново
 

Зейн може да не е в класациите, но пък пуска винаги толкова хубави песни. Те са за ценители като тази последната. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да дам втори шанс на новите албуми на Джъстин Бийбър и на Ник Джонас. Когато видях текстовете на песните има толкова любов в тях. И двамата пеят за съпругите си. Личи си колко са зрели и колко са влюбени в любимите си жени. А Бийбър не можеш да го познаеш в новия му албум- толкова се е променил откакто се ожени и се е кротнал- толкова влюбен в жена си - личи си от песните му в албума и как казва,че без жена си е нищо и как тя е била до него през тежкия му период. Всички мъже така да обичат жените си като Бийбър и Ник Джонас цена няма да имат.

Приянка Чопра- индийската актриса и модел музата в новия албум на Ник Джонас. Как си личи колко много обича жена си в новия му албум. Те са пример как възрастовата разлика в годините няма значение щом се обичат

Приянка участва и в новия филм на Матрицата. Докато тя снимаше в Германия по време на пандемия, Ник беше сам и е записвал новия си албум вдъхновен от жена си Приянка.

 

изтеглен файл.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме цял отдел болен от Ковид. Допълнителното здравно в България се опита да откаже да поеме задълженията си в частната болница. Но набързо ги оправихме де, това не променя факта, че когато земат парА и лапат са мили и драги. Като трябва да си изпълнят задълженията, започва едно търсене на вратички, едно оправдаване. Уродска държава сме. Както и да е, след много разправии ще платят всичко!!! 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Имаме цял отдел болен от Ковид. Допълнителното здравно в България се опита да откаже да поеме задълженията си в частната болница. Но набързо ги оправихме де, това не променя факта, че когато земат парА и лапат са мили и драги. Като трябва да си изпълнят задълженията, започва едно търсене на вратички, едно оправдаване. Уродска държава сме. Както и да е, след много разправии ще платят всичко!!! 

Я сподели за коя застр. компания става въпрос! Такива са да доста от тях вече вкарват клаузи в договорите си с компаниите, според които те не поемат разноски по PCR и други тестове, свързани с КОвид.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, omline каза:

Я сподели за коя застр. компания става въпрос! Такива са да доста от тях вече вкарват клаузи в договорите си с компаниите, според които те не поемат разноски по PCR и други тестове, свързани с КОвид.

За България става въпрос. И разхода не е толкова голям, хората сами са си платили тестовете, но някои имат нужда от болнична помощ. Забележи, отиват и вече след като са настанени им се казва, че първо е трябвало да се обадят на България. Аз вече свърших това и нямаше проблем. На мен ми се звъни, те са с най - високият пакет и всичко им се покрива. Застраховката е сключена преди две години и е на най - скъпият възможен пакет. 

Аз звъня и  отговора: ние преразгледахме и няма как да окажем финансова помощ. Аз стоя като идиот от другата страна и се чудя дали да ида да им нашия шамарите. Накрая взех нашият юрист, шефа на партньорите и разгледахме договорите. Нямаше такова нещо, пратихме доклад и било станало объркване. Нямам думи, та дигнах телефона, насметох ги, поисках лично да се обадят и да се извинят на хората и да си поемат абсолютно всичко. Най - малкото заради стреса който в такъв труден момент са причинили. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Имаме цял отдел болен от Ковид. Допълнителното здравно в България се опита да откаже да поеме задълженията си в частната болница. Но набързо ги оправихме де, това не променя факта, че когато земат парА и лапат са мили и драги. Като трябва да си изпълнят задълженията, започва едно търсене на вратички, едно оправдаване. Уродска държава сме. Както и да е, след много разправии ще платят всичко!!! 

Имах подобен случай, само че става въпрос за Инспекцията на труда. Добре че  нямаше опашка и влязох рано, за да оправям документи (не мои). Жената, очевидно не знаеше къде се намира и ми изискваше документи, които са ненужни. Обясних й, провери в регистъра и се успокои. Като, разбира се, това стана с голям скандал, тя накрая се отказа и ми даде всичко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Имах подобен случай, само че става въпрос за Инспекцията на труда. Добре че  нямаше опашка и влязох рано, за да оправям документи (не мои). Жената, очевидно не знаеше къде се намира и ми изискваше документи, които са ненужни. Обясних й, провери в регистъра и се успокои. Като, разбира се, това стана с голям скандал, тя накрая се отказа и ми даде всичко.

В България хората са за да ти скъсат нервите. И всеки гледа да те изклати, ако мине номера. Други път тотално некомпетентни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

С кое? С ковид ли? Ти получаваш ли някакви помощи докато не работиш?

Тя не е спирала да работи, единствено тука се прави на многострадална Геновева. За какви помощи става въпрос. Аз на нейно място щях да се засрамя. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

С кое? С ковид ли? Ти получаваш ли някакви помощи докато не работиш?

Въведоха в Бургас нови мерки. От тази вечер от 18:00 часа  сме с маски и на открито, вечерен час има за пълнолетни и непълнолетни до 20:00 часа. Мерките са до 31 март. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Въведоха в Бургас нови мерки. От тази вечер от 18:00 часа  сме с маски и на открито, вечерен час има за пълнолетни и непълнолетни до 20:00 часа. Мерките са до 31 март. 

Ами Правилно. Аз имам една максима, знам, че е грешна и оптимистична, но се пак. Дай му шанс като на човек, като видиш обаче че е говедо, подкарай го като говедар.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами Правилно. Аз имам една максима, знам, че е грешна и оптимистична, но се пак. Дай му шанс като на човек, като видиш обаче че е говедо, подкарай го като говедар.

Напълно излишни мерки и неадекватни. Взе да писва това положение вече и не само на мен, а на всички около мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Напълно излишни мерки и неадекватни. Взе да писва това положение вече и не само на мен, а на всички около мен. 

А яко ли ти е да трепериш всеки ден да не ти дойде новина за някой заразен или, недай си Боже, починал твой близък?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...