Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 6 минути, omline каза:

След 3:20

Значи чернокожа жена твърди, че не вижда нищо обидно в това, което вижда - тук обаче сме много загрижени за расисткото послание, което сме изпратили към света с едно backstage видео. Еми някой трябва да се почувства тъпо и мисля, че не сме ние.

Изобщо четеш ли какво се пише или чакаш само тема, за да си почнеш да си плямпаш едно и също? На нас ни е ясно, че не е направено с расистки помисли, още повече, че точно българите никого не сме поробвали - но като ти пълнят профилите с коментари, не ги изключваш и да продължаваш да си промотираш песничките, а си заставаш зад постъпката.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

След 3:20

Значи чернокожа жена твърди, че не вижда нищо обидно в това, което вижда - тук обаче сме много загрижени за расисткото послание, което сме изпратили към света с едно backstage видео. Еми някой трябва да се почувства тъпо и мисля, че не сме ние.

Явно не е видяла клипа с Уга бугата, който е най-скандалния в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Поксзал съм го. Малко по-нагоре.

Не, не - покажи го на женицата, че не е редно да стои в неведение докато мисли така трезво.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Изобщо четеш ли какво се пише или чакаш само тема, за да си почнеш да си плямпаш едно и също? На нас ни е ясно, че не е направено с расистки помисли, още повече, че точно българите никого не сме поробвали - но като ти пълнят профилите с коментари, не ги изключваш и да продължаваш да си промотираш песничките, а си заставаш зад постъпката.

Аз не мога да разбера откъде в теб тоя зор да ме изкараш неадекватен при положение, че ти в момента си противоречиш с първия ти опит да ме "ограмотиш". Уж проблемът е, че изглеждало расистко и показвало гавра с чернокожите, но сега проблемът изведнъж стана, че не си държи на думата, защото си е блокирала профила. Теб, ако те тормозят по някакъв начин, не търсиш ли начин да те оставят на мира?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Аз не мога да разбера откъде в теб тоя зор да ме изкараш неадекватен при положение, че ти в момента си противоречиш с първия ти опит да ме "ограмотиш". Уж проблемът е, че изглеждало расистко и показвало гавра с чернокожите, но сега проблемът изведнъж стана, че не си държи на думата, защото си е блокирала профила. Теб, ако те тормозят по някакъв начин, не търсиш ли начин да те оставят на мира?

От самото начало проблемът ми беше, че се мълчи (не че не си държи на думата). Когато си разбран погрешно, трябва да намериш начин да обясниш, не да се правиш, че проблемът не съществува. Масата не знае какъв тип предаване е Капките и се пише "защо не са платили на черна жена да го изиграе" или "прави скандал, за да си промотира музиката". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

От самото начало проблемът ми беше, че се мълчи (не че не си държи на думата). Когато си разбран погрешно, трябва да намериш начин да обясниш, не да се правиш, че проблемът не съществува. Масата не знае какъв тип предаване е Капките и се пише "защо не са платили на черна жена да го изиграе" или "прави скандал, за да си промотира музиката". 

Сблъскало се е момичето с вълна от невежество. Сигурно по някакви закони на ПР-а трябва да направи изявление, аз лично на нейно място бих се почувствал принуден да се обяснявам и ще си го спестя.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, че първоначално реших, че ревем, че сме пратили расистко послание (макар че Фастчо го гледам си стои на тези позиции), но смятам, че на тъпотия в такъв мащаб да тръгнеш да се обясняваш ще е доста, не бих казал самоунизително, но не си струва усилието. А и не е лошо да лъсне съвсем открито глупостта на политическата коректност - нещо, за което това мълчание работи в пълна сила.

Живеем в ерата на информацията- в един момент все на някого ще му просветне в какъв слон се е превърнала една дребна мушица и ще укроти страстите.

  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, omline каза:

Факт, че първоначално реших, че ревем, че сме пратили расистко послание (макар че Фастчо го гледам си стои на тези позиции), но смятам, че на тъпотия в такъв мащаб да тръгнеш да се обясняваш ще е доста, не бих казал самоунизително, но не си струва усилието. А и не е лошо да лъсне съвсем открито глупостта на политическата коректност - нещо, за което това мълчание работи в пълна сила.

Живеем в ерата на информацията- в един момент все на някого ще му просветне в какъв слон се е превърнала една дребна мушица и ще укроти страстите.

Нищо не й пречи да драсне два реда на стори. Мълчанието й изпраща послание, че не съжалява за постъпката си. При това положение е напълно нормално афектираните хора да са разярени. Политическата коректност пречи само на тези, които са свикнали да мачкат безнаказано хората, които възприемат за по-нисши от тях заради собствените им несигурности. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Нищо не й пречи да драсне два реда на стори. Мълчанието й изпраща послание, че не съжалява за постъпката си. При това положение е напълно нормално афектираните хора да са разярени. Политическата коректност пречи само на тези, които са свикнали да мачкат безнаказано хората, които възприемат за по-нисши от тях заради собствените им несигурности. 

И за какво точно е редно да съжалява? Че си изпълнява трудовите задължения по договор към предаването? 

Ако някой е редно да се извинява тва са от продукцията че не са избрали образите политкоректно, както и че може да се пеят песни на тъмнокожи участници и без да ги гримирват с блакфейс, а не участниците. 

Още повече на Халваджян и компания още на един от предните сезони им дигнаха мерника как прекаляват с тия простотии.  

ПС - Тва е също толкова рядко тъпа история като с македонския участник на Евровизия. Пътърдия за отвличане на вниманието от сериозни новини, случки и събития по света и у вас. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

И за какво точно е редно да съжалява? Че си изпълнява трудовите задължения по договор към предаването? 

Ако някой е редно да се извинява тва са от продукцията че не са избрали образите политкоректно, както и че може да се пеят песни на тъмнокожи участници и без да ги гримирват с блакфейс, а не участниците. 

Още повече на Халваджян и компания още на един от предните сезони им дигнаха мерника как прекаляват с тия простотии.  

Е то тогава се губи смисъла на шоуто. А ако махнат чернилките сигурно затва ще протестират, въобще няма оправия. Ама ти знаеш за кво става въпрос за разлика от драгият, дето само е чел и вече се изказва като председател на ООН. 

И това ли е расизъм...тя е черна, а пее бяло. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то тогава се губи смисъла на шоуто. А ако махнат чернилките сигурно затва ще протестират, въобще няма оправия. Ама ти знаеш за кво става въпрос за разлика от драгият, дето само е чел и вече се изказва като председател на ООН. 

И това ли е расизъм...тя е черна, а пее бяло. 

Не знам, не ми е достъпен тоя клип :)

Имитиране на черни образи е расизъм, ако ги махнат - пак така ... Изобщо положението стана като в оня виц, ааа не ги храня, давам им по 5 лв и да се оправят. Сигурен съм че има правилно решение на въпроса но се чудя дали просто Стара и Халваджян дали не си търсят оправдание защо ще го спрат най-накрая, последните май 8 сезона си бяха в повече ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът с едни гримирани лица? Вместо да се радват, че някой ги имитира. Нека и те се правят на бели с шоу цели. Голям праз. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този път съм съгласен с г-жа Президента на Републиката. Време е да приключват с тия Капки, време е за Между две Луни - ще се имитират само и единствено песни на Луна, а след това тя самата ще покаже колко бледи, жалки и нищожни са всякакви копия. 

https://www.tiktok.com/@lunaprezident/video/6933285172007783685

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

https://www.tiktok.com/@lunaprezident/video/6935060139036773638

Ще има всичко! и Крачета, и Чики чики, и Искам го стискам го! И без това Луна беше най-интересното нещо в толкоз сезони. 

https://www.tiktok.com/@lunaprezident/video/6882728284568833282?is_copy_url=1&is_from_webapp=v3

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Ама това с маската Михаела ли е? Аз мислех, че е Джаферович. Или втората е само гримьорка ли там? Не разбрах.

Да, точно така - Джаферович е гримьорка в "Като две капки вода" и е качила клипче как сваля грима на Михаела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Брао, брао, Ицко - само така. :D Очакваме сега становището на арменския поп. 

 

Между другото какво ще кажеш в училище да не се набляга вече толкова на историята, а малко повече на "маргинализираните слоеве" от обществото? 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Не знам, не ми е достъпен тоя клип :)

Имитиране на черни образи е расизъм, ако ги махнат - пак така ... Изобщо положението стана като в оня виц, ааа не ги храня, давам им по 5 лв и да се оправят. Сигурен съм че има правилно решение на въпроса но се чудя дали просто Стара и Халваджян дали не си търсят оправдание защо ще го спрат най-накрая, последните май 8 сезона си бяха в повече ;) 

Я го разкажи, че не го знам.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Какъв е проблемът с едни гримирани лица? Вместо да се радват, че някой ги имитира. Нека и те се правят на бели с шоу цели. Голям праз. 

Проблемът е, че има история зад термина "black face", преди 100 години +/- е имало актьори и представления, които били иронизирали образа на черния човек, артистите се боядисвали в тъмна боя и се подигравали.

И сега чернокожите тая плоча ще я въртят 300 години напред.... После се казва, че ние сме били расисти, ние, които имаме джамия в центъра на почти всеки град и които целогодишно оставяме милиони лири в Турция за стоки и почивки. И че всичките ромляни си строят незаконно и не ги пипат, даже помощи им дават. По мое мнение ние сме едни от най-толерантните на Балканите.

За мен в момента, в който се спомене "расизъм" точно тогава той бива автоматично възпроизведен. Аз сега мога да кажа, че авторката на това видео сее расистки внушения без дори да е засегната темата от наша страна!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...