Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

БХК - Български хелзинкски комитет - правозащитна организация.
Или с други думи се опитват да осмеят/дискредитират/втълпят вина че не съм стереотипен балкански агресор.

Абсолютно ненужна нали. Това забрави да добавиш. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Fast каза:

Първо, не си модератор, така че престани да се изживяваш като такъв. Беше специално поканен в екипа, но отказа да се кандидатираш. Второ нищо не сме уточнявали, и трето не е заради псевдонима. Мисля че е очевидно къде е обидата. Тук няма място за първични подмятания.

Първо, че и последно, съм ти казал достатъчно пъти кога ще спра персонално да се занимавам с теб, и второ, това че ти си модератор, а аз не, не означава че няма да ти държа сметка какви глупости вършиш като такъв. 

Така че не ни се изживявай като жертва за пореден път, човека изразява съвсем фактически обосновано мнение относно новата ти мания, което може да потвърди целия форум. Успяваш да дразниш всички, включително тези които принципно сме за равни права без значение от пол, раса, етнос, сексуални, религиозни или други предпочитания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Първо, че и последно, съм ти казал достатъчно пъти кога ще спра персонално да се занимавам с теб, и второ, това че ти си модератор, а аз не, не означава че няма да ти държа сметка какви глупости вършиш като такъв. 

Така че не ни се изживявай като жертва за пореден път, човека изразява съвсем фактически обосновано мнение относно новата ти мания, което може да потвърди целия форум. Успяваш да дразниш всички, включително тези които принципно сме за равни права без значение от пол, раса, етнос, сексуални, религиозни или други предпочитания. 

И 200 пъти да му го напишеш, той е за такива организации, да има не знам си кво. А истината е, че такива глупости като Български хелзинкски комитет се правят за пари. И ако щатите, за които така чете, кланя се, смята за велики имат пари да хвърлят, ние не.

По - смешното е, че не е ходил да види там тия глупости колко са помогнали. Да види в Бостънското метро как се колят вечер, и как в университета те съветват да не излизаш след 11. Да види, че има цели квартали дето бял не може да мине. Да види вандализма, мърсотията, плъховете в къщите. Страхотна държава, но само по телевизията. 

Да види как препродават по Коледа билети, после изхвърлят рандъм хора с охрана да висят по летищата. Невероятна демократичност. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И 200 пъти да му го напишеш, той е за такива организации, да има не знам си кво. А истината е, че такива глупости като Български хелзинкски комитет се правят за пари. И ако щатите, за които така чете, кланя се, смята за велики имат пари да хвърлят, ние не.

По - смешното е, че не е ходил да види там тия глупости колко са помогнали. Да види в Бостънското метро как се колят вечер, и как в университета те съветват да не излизаш след 11. Да види, че има цели квартали дето бял не може да мине. Да види вандализма, мърсотията, плъховете в къщите. Страхотна държава, но само по телевизията. 

Да види как препродават по Коледа билети, после изхвърлят рандъм хора с охрана да висят по летищата. Невероятна демократичност. 

Така е. Ако Америка беше някоя друга държава, отдавна да се запътили да им внасят малко демокрация и прочее. 

Ма кофти почваме уикенда. Предлагам БХКто да го пратим да бие калдъръма в търсене на кремвирши, сармички, права или свободии, а ние да се помолим на иконите за негово здраве и да си намери някви по-зелени поляни от рамания да си проповядва. Качваме се! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Така е. Ако Америка беше някоя друга държава, отдавна да се запътили да им внасят малко демокрация и прочее. 

Ма кофти почваме уикенда. Предлагам БХКто да го пратим да бие калдъръма в търсене на кремвирши, сармички, права или свободии, а ние да се помолим на иконите за негово здраве и да си намери някви по-зелени поляни от рамания да си проповядва. Качваме се! 

 

Дай си чуем Ваня верно. Заеби ги тия американски глупости. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

Слабите и различните да мрат в калта, нали?

Доколкото разбирам, слабите и различните да достигат равни начала с "силните и еднаквите". Но не и да получават предимства и преимущества въз основа на различията си. Така мисля и аз.

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова хубаво време в момента. Хората по пейките в парковете повечето без маски и по улиците някои не носят. Аз за какво нося да не съм по-долу от тях. Като си сам за какво ти е маски да не можеш да се радваш на слънцето и въздуха. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Първо, че и последно, съм ти казал достатъчно пъти кога ще спра персонално да се занимавам с теб, и второ, това че ти си модератор, а аз не, не означава че няма да ти държа сметка какви глупости вършиш като такъв. 

Така че не ни се изживявай като жертва за пореден път, човека изразява съвсем фактически обосновано мнение относно новата ти мания, което може да потвърди целия форум. Успяваш да дразниш всички, включително тези които принципно сме за равни права без значение от пол, раса, етнос, сексуални, религиозни или други предпочитания. 

Това е най-обикновено вербално предупреждение, защото в коментара е налище обиждане на тъп. 

Кога стана говорител на форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

Абсолютно ненужна нали. Това забрави да добавиш. 

Не е вярно, че ненужна. Ако я нямаше как щяхме да осмеем/дискредитираме/втълпим вина на този агент? 

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Не е вярно, че ненужна. Ако я нямаше как щяхме да осмеем/дискредитираме/втълпим вина на този агент? 

Ако в този контекст я приемем за полезна, тогава е единственото което й признавам. И големите заплати, които някои лапат от там. Както и другата важна НПО "Заедно в час", където Женя и Трайо си купиха пет апартамента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

И 200 пъти да му го напишеш, той е за такива организации, да има не знам си кво. А истината е, че такива глупости като Български хелзинкски комитет се правят за пари. И ако щатите, за които така чете, кланя се, смята за велики имат пари да хвърлят, ние не.

По - смешното е, че не е ходил да види там тия глупости колко са помогнали. Да види в Бостънското метро как се колят вечер, и как в университета те съветват да не излизаш след 11. Да види, че има цели квартали дето бял не може да мине. Да види вандализма, мърсотията, плъховете в къщите. Страхотна държава, но само по телевизията. 

Да види как препродават по Коледа билети, после изхвърлят рандъм хора с охрана да висят по летищата. Невероятна демократичност. 

Правозащитните организации не целят да им наливат права и привилегии за сметка на останалите, или извличат дивиденти на техен гръб, а се опитват да направят всичко по силите си за интегрирането им и изравняването на правата им.  Емпатията, оптимизма и добрите намерения съществуват в този свят, колкото и да са ти странни, чужди и нелепи тези концепции. Пари има (или поне имаше) но ги харчат за разни никому ненужни тъпотии като Балкански Поток. Щеше да има повече в хазната, ако олигарсите не бяха посягали на прогресивния данък.

Не се сещам за голям град, който не е опасен нощно време. Ако те е страх от вълци не ходи в гората. Второто е логическа грешка. "Няколко къщи в щатските квартала са мръсни, значи всички къщи в държавата са мръсни" .  А като толкова мразиш САЩ, защо използваш интернет и техниката им?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Fast каза:


Не се сещам за голям град, който не е опасен нощно време. 

София. Почти всички градове в Персийска залив.

Истанбул (може би не за жени, де). 

Порто. 

Големите китайски градове също са безопасни. 

Навярно и в други балкански страни е подобно на софийското положение - спокойно и сигурно. 

Уродщината е предимно в Америка и Западна Европа, където се заселва куцо и сакато.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 58 минути, Fast каза:

Правозащитните организации не целят да им наливат права и привилегии за сметка на останалите, или извличат дивиденти на техен гръб, а се опитват да направят всичко по силите си за интегрирането им и изравняването на правата им.  Емпатията, оптимизма и добрите намерения съществуват в този свят, колкото и да са ти странни, чужди и нелепи тези концепции. Пари има (или поне имаше) но ги харчат за разни никому ненужни тъпотии като Балкански Поток. Щеше да има повече в хазната, ако олигарсите не бяха посягали на прогресивния данък.

Не се сещам за голям град, който не е опасен нощно време. Ако те е страх от вълци не ходи в гората. Второто е логическа грешка. "Няколко къщи в щатските квартала са мръсни, значи всички къщи в държавата са мръсни" .  А като толкова мразиш САЩ, защо използваш интернет и техниката им?

А ти като си такъв радетел за права и свободии, защо ползваш продукти, произведени в извършващия геноцид Китай? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики не се спря с тези татуси. Преди часове си е направил поредна на крака. 

По-хубавото е,че вече не е с русата брада. Само дето в новия клип ще е с нея. Но поне на наградите на 15 април ще е готин като изпее новата песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Твойта фризьорка обаче съвсем е почнала да те работи. Нали наскоро уж те боядисва? 

На твоите глупости няма да отговарям. На човек, който се кланя на някакво чучело да мълчи по-добре. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

На твоите глупости няма да отговарям. На човек, който се кланя на някакво чучело да мълчи по-добре. 

Ти се кланяш на много повече чучела, ма не ти е спряла устата. Просто те съветвам да сменяш фризьорката, че тая не става. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Ти се кланяш на много повече чучела, ма не ти е спряла устата. Просто те съветвам да сменяш фризьорката, че тая не става. 

Много разбираш ти. Слушай си оная и не ми пиши и отговаряй изобщо. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

На твоите глупости няма да отговарям. На човек, който се кланя на някакво чучело да мълчи по-добре. 

Какъв ти е толкова проблемът с Великова не мога да разбера? Прекланяш се пред Галена защото тя е късметлийка да има Галин и да пробие във времена, в които Пайнер все още налагаха нови звезди - добре са си свършили работата при теб, щом не приемаш нищо, което не ти е натресено от Димитров. Да не мислиш, че ако за Ваня работеше такава пропаганда, нямаше да я излъскат бързо-бързо и да я захаресат от 5 до 95 годишни? Има предимството, че е пухкава и различна в жанр с кльощи и жените от нейния тип биха се припознали в нея. За добро или зло обаче вече дефакто няма кой да те налага, Пайнер потъна. Вече хората сами избират какво да слушат и както сам се представиш, това е. На Ваня й се получава супер засега.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Lelqtian каза:

 

А ти като си такъв радетел за права и свободии, защо ползваш продукти, произведени в извършващия геноцид Китай? 

Докато не експлоатират хомосексуалисти, транс хора или афроамериканци, всичко е точно. 

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...