Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Танче, сега бях на фризьор. Гледаш го рус, зеленоок, мускулест, абе котенце. И като си отвори устата и почна да жестикулира. Абе мека китка откъдето и да го видиш. Не знам, ама в един момент ми идеше да зема ножицата и...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Танче, сега бях на фризьор. Гледаш го рус, зеленоок, мускулест, абе котенце. И като си отвори устата и почна да жестикулира. Абе мека китка откъдето и да го видиш. Не знам, ама в един момент ми идеше да зема ножицата и...

Да бе, да земе да му хареса и да те кара да повтаряте упражнението. 

 

преди 49 минути, zai4eto82 каза:
Песента е хубава, то като и е талантливо момчето. Но имитира много Майкъл. У нас няма да се оцени, за чужбина е
 

Аман от имитатори. Поне да имитира нещо смислено - колко гърмежи има, да направи кавър на Моли се на иконите, Те мерав, Шефа и шефката, Секси хит иначе да почва калдъръма  и да не спира да го бие докато не намери поне сърмички! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Да ви имам певиците Тиана и оная измислената Великова. Таня Маринова може да пее и Алекс пее. Вие не сте добре със слуха тука. 

Ако беше само до пеене, твоите сички любимци като почнем от оня с най-неслушания албум, не му помня заглавието, ма ти се сещай, и свършим със Свети Рики, щяха да търкат кадъръмите по родните си села и да се радват ако намерят поне кремвирш. 

А ти се оплакваше от уши? Или вече окапаха? Това определено би обяснило последните ти льобимци. 

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Да ви имам певиците Тиана и оная измислената Великова. Таня Маринова може да пее и Алекс пее. Вие не сте добре със слуха тука. 

Какво е Алекс?

Иначе фактът, че отделяш толкова време да плюеш настървено Великата, само доказва каква лидерка е. ;) Първенците винаги имат и хейтъри.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ако беше само до пеене, твоите сички любимци като почнем от оня с най-неслушания албум, не му помня заглавието, ма ти се сещай, и свършим със Свети Рики, щяха да търкат кадъръмите по родните си села и да се радват ако намерят поне кремвирш. 

А ти се оплакваше от уши? Или вече окапаха? Това определено би обяснило последните ти льобимци. 

 

 

Ти не си в час определено. Рики е световна звезда, а тая никога няма да бъде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ти не си в час определено. Рики е световна звезда, а тая никога няма да бъде. 

Ванчето е избухвация, каквато Рики не може и да си мечтае да стане. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Ти не си в час определено. Рики е световна звезда, а тая никога няма да бъде. 

Добре бе Туце, много си ми интересна. Харесваш певици като Селена Гомез, Галена и тем подобни, които нямат 1% талант. Ваня ги надпява с лекота без да се гъзи по сцените, но тя не била певица ? Ако е само до глас, ти харесваш бая които нямат такъв! Айде Туци да се изясни със себе си първо. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре бе Туце, много си ми интересна. Харесваш певици като Селена Гомез, Галена и тем подобни, които нямат 1% талант. Ваня ги надпява с лекота без да се гъзи по сцените, но тя не била певица ? Ако е само до глас, ти харесваш бая които нямат такъв! Айде Туци да се изясни със себе си първо. 

Ти осъзнаваш ли какво пишеш изобщо? Галена е на светлинни години от чучелото Великова. Я слез малко на земята, че направо ви се чудя на тъпотата да лансиране това недоразумение Великова и в талантите се видя колко е смешна. Седнали тука световни звезди да ги сравняват с тая. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ти осъзнаваш ли какво пишеш изобщо? Галена е на светлинни години от чучелото Великова. Я слез малко на земята, че направо ви се чудя на тъпотата да лансиране това недоразумение Великова и в талантите се видя колко е смешна. Седнали тука световни звезди да ги сравняват с тая. 

Факт е, че е на светлинни години. Но говорим като глас, това че Селена Гомез е световна звезда не променя факта, че цял свят беше шокиран от пеенето й. Моля те мисли!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Ти осъзнаваш ли какво пишеш изобщо? Галена е на светлинни години от чучелото Великова. Я слез малко на земята, че направо ви се чудя на тъпотата да лансиране това недоразумение Великова и в талантите се видя колко е смешна. Седнали тука световни звезди да ги сравняват с тая. 

Докато Галя се навърташе около Амет и Хабиби не беше баш на светлинни години от днешната Великова, ама карай.:3fdb8960598fa63e:Така като почнете да се изхвърляте, все едно Галя е стартирала с албума "Аз", директно като лидерка и модна икона. Еми сори, ама не е така.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Ти осъзнаваш ли какво пишеш изобщо? Галена е на светлинни години от чучелото Великова. Я слез малко на земята, че направо ви се чудя на тъпотата да лансиране това недоразумение Великова и в талантите се видя колко е смешна. Седнали тука световни звезди да ги сравняват с тая. 

А сега си припомни какво пееше бившата Галя една година след дебюта си и изобщо кой беше чувал за нея? 

Изобщо чупкита и ходи да биеш калдъръма щом толкоз ти харесва. За краткото време откакто дебютира миналата година, Ванчето е тотален хит и е постигнала много  повече отколкото тия твойте любимци за същия период. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Докато Галя се навърташе около Амет и Хабиби не беше баш на светлинни години от днешната Великова, ама карай.:3fdb8960598fa63e:Така като почнете да се изхвърляте, все едно Галя е стартирала с албума "Аз", директно като лидерка и модна икона. Еми сори, ама не е така.

Туцето просто завижда как на Ванчето буйните къдриците си седят, а тия дето и ги прави нейната фризьорка за няма и 2 часа заминават. 

  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Туцето просто завижда как на Ванчето буйните къдриците си седят, а тия дето и ги прави нейната фризьорка за няма и 2 часа заминават. 

Нейната я е фанала за балама да й обира парите. Видела я е каква е, и само й пълни главата с глупости.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бтв, има развитие с моят хубавец с инвалидност за който ви разправях. Понеже не иска да работи, шефката му го лишила от годишен бонус. Няма да казвам колко точно е, но са около 2000 лева. Нали дала на всички освен на него, защото той наистина не се справя и пречи на хората. То си има причина. Въпросният е 40+.

Днес отивам да взема едни документи от офиса и какво да видя, моят колега седи с някаква жена вътре и тя ама вика, та вика. И се оказа, че това е майка му. Дошла да търси сметка защо сина й няма годишен бонус. Той се пъне да й обяснява, че сина й не се справя и затова. Имало по другите екипи и други служители. Но тя, не та не. Това ги удряло в бюджета, трябвало нещо да се направи. 

Просто взех листа под носа му и разписах бонуса. Да влачи там и да се приключва с драмата. С такива не искам да имам нищо общо. Може да ми се сърдят колеги, но моите нерви са по - ценни от това да се разправям с този или онзи. 

  • Like 4
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, omline каза:

А какво бачка този човек, ако не е тайна?

Води се за Test Engineer. Последно му бяха дали да подреди платките, понеже като тества 70% от бъговете ги изпуска, да не кажа и повече. Платките се подреждат за 2 часа, той за 2 дена беше подредил около 40% при това някои грешно, та екипа преподредил за час всички. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.03.2021 г. от 16:53, omline каза:

Гледам по малко по-щадящ начин да й кажа, че е хубаво да помисли малко и за нечий чужд задник. Не е готино да даваме толкова крайни оценки, ама влизам в обувките на хората, на които лази по нервите. Мен може би само БХК-то ме докарва до такова състояние с тъпотията си. При нея някак ми се ще да й кажа това дето имам да й кажа без да я ругая, щот за разлика от модераторчето, има нишан да схване.

Не че защитавам Зайка, но в предвид крайните ти позиции против маргинализираните малцинства, не си по-малко дразнещ от нея в това отношение. А ако още един път си позволиш обидна квалификация, ще бъдеш наказан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Не че защитавам Зайка, но в предвид крайните ти позиции против маргинализираните малцинства, не си по-малко дразнещ от нея в това отношение. А ако още един път си позволиш обидна квалификация, ще бъдеш наказан.

Мисля уточнихме вече как БХК не е обида, колкото и да накърнява крехкото ти его. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Мисля уточнихме вече как БХК не е обида, колкото и да накърнява крехкото ти его. 

Първо, не си модератор, така че престани да се изживяваш като такъв. Беше специално поканен в екипа, но отказа да се кандидатираш. Второ нищо не сме уточнявали, и трето не е заради псевдонима. Мисля че е очевидно къде е обидата. Тук няма място за първични подмятания.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , FikLena каза:

абе да питам.здравния министър  Костадин Ангелов гей ли е ? така ми се струва.. ??

май не е женен ?

Да не си му хвърлила око ? Ти по такива си падаш ма, аз те знам от време оно. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, FikLena каза:

А какво означава БХК?

нещо като ПКП ли е? (проста кърджалийска патка)

БХК - Български хелзинкски комитет - правозащитна организация.
Или с други думи се опитват да осмеят/дискредитират/втълпят вина че не съм стереотипен балкански агресор.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...