Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Fast каза:

Не схващаш ли, че твоите хора са създали проблема in the first place от страх от комунизма? 

Не се прави на ударен, отговори ми на въпроса.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Не схващаш ли, че твоите хора са създали проблема in the first place от страх от комунизма? 

Какви мои хора ? Аз не съм американка (1) и (2) тя е съпортър на твоите хора. Моите хора, аз ссъм прародителка на една от американските партии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, omline каза:

@Fast-чо гледам, мойто момче, че ти е зор да вляза в дискусията, затова няма как ще си отделя внимание за поемане на малко човешка глупост. 

Нека те попитам най-напред работиш ли нещо, различно от модератор в Рамания?

Работя, разбира се, но това какво общо има с дискусията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Какви мои хора ? Аз не съм американка (1) и (2) тя е съпортър на твоите хора. Моите хора, аз ссъм прародителка на една от американските партии. 

Съдейки по постовете ти, ако беше в Щатско, щеше да гласуваш за Републиканците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Работя, разбира се, но това какво общо има с дискусията?

Важно е, защото работещият човек е общуващ човек, обикновено пълнокръвен участник в обществото - на теб не ти личи особено, но както и да е. Та като работиш кога за последно в работата си се сблъска с дискриминация?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Важно е, защото работещият човек е общуващ човек, обикновено пълнокръвен участник в обществото - на теб не ти личи особено, но както и да е. Та като работиш кога за последно в работата си се сблъска с дискриминация?

Работя в сравнително тясна среда. Всички разбираме и няма драми. Аз не съм от този тип хора, които съдят по субективни случки от ежедневието, а се опитвам да виждам голямата картина във всяка ситуация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не, щях да гласувам за Хилъри и Бърни. 

Това говори колко си незапознат с вътрешната им политика, ама знаеш да говориш и съдиш. Демократите нямат алт-райт крило. Там са с поляризирана двупартийна система.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Това говори колко си незапознат с вътрешната им политика, ама знаеш да говориш и съдиш. Демократите нямат алт-райт крило. Там са с поляризирана двупартийна система.

Добре, нека го преведа: ако някой от тях беше кандидат (Хилъри стана), но и Бърни да беше щях да гласувам за единият от тях. Сега ме разбра нали ? Нямаше да гласувам за Тръмп. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Работя в сравнително тясна среда. Всички разбираме и няма драми. Аз не съм от този тип хора, които съдят по субективни случки от ежедневието, а се опитвам да виждам голямата картина във всяка ситуация.

Голямата картина се състои от обективни случки в ежедневието. Ако не виждаш дискриминация било то на работа, било то на улицата, било то в администрацията, излиза, че картината, която си съставяш е изцяло на база субективни източници. Изведнъж излиза, че на теб ти е много по-голям проблем дискриминацията в щатите, отколкото дискриминацията тук. Изведнъж излиза също, че бориш проблеми с американски корени на българска земя. Прочел си някоя статия, книга, пост някъде и като папагал я преповтаряш, а прочете ли нещо, в подкрепа на другата гледна точка, изолирайки въжделенията си?

Има естествен ход на нещата, които трябва да се случат преди изобщо да почне да се говори за проблемите на хора, на които 200 живота ще са им недостатъчни, за да определят какъв пол са, а не виждам защо трябва да поставя техните проблеми с наследяването и самоопределянето им пред проблеми като това, че в България има корупция, в България има шуробаджанащина, в България краденето е национален спорт.  

В България никой няма да те вкара в затвора, за това, че спиш с мъже, ако си мъж. В България най-акталните шоумени са цигани, турци и педераси. Ако някой може да говори за дискриминация в България това са хората с увреждания - а ако ЛГБТ организациите искат да се качат заедно с тях на този клон, не разбирам защо се обиждат когато ги нарекат "увредени".

  • Love 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, нека го преведа: ако някой от тях беше кандидат (Хилъри стана), но и Бърни да беше щях да гласувам за единият от тях. Сега ме разбра нали ? Нямаше да гласувам за Тръмп. 

Исках да кажа че такива като Хилъри и Бърни са с кардинално противоположни на твоите позиции. Да не би да гласуваш на база кой ти по-симпатичен? Аз винаги проучвам до девето коляно всеки кандидат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Исках да кажа че такива като Хилъри и Бърни са с кардинално противоположни на твоите позиции. Да не би да гласуваш на база кой ти по-симпатичен? Аз винаги проучвам до девето коляно всеки кандидат. 

За щатите ? За какво ми е да проуча някой за страна в която НЕ желая да живея ?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

За щатите ? За какво ми е да проуча някой за страна в която НЕ желая да живея ?

 

В коя страна би искалa да живееш? Аз нещо вече не се чувствам добре в София и се чудя дали да не пробвам извън страната (в България ми харесват Пловдив, Варна и Бургас, но бих могла да си докарвам добри доходи там :D )

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

В коя страна би искал да живееш? Аз нещо вече не се чувствам добре в София и се чудя дали да не пробвам извън страната (в България ми харесват Пловдив, Варна и Бургас, но бих могла да си докарвам добри доходи там :D )

В Германия, Швейцария, Канада или Австралия (+ НЗ). В щатите става, но ти трябва голям доход за да водиш висок стандарт на живот. Там евтината храна съсипва, а цените на услугите са убийствени.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

В Германия, Швейцария, Канада или Австралия (+ НЗ). В щатите става, но ти трябва голям доход за да водиш висок стандарт на живот. Там евтината храна съсипва, а цените на услугите са убийствени.  

А за Австрия какво мислиш? Бях за няколко седмици във Виена преди години и много ми хареса, направо се влюбих. 

Явно българин за мъж няма да си хвана, те и без това милениалите са все още масово батка/мутра стайл. :( 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

А за Австрия какво мислиш? Бях за няколко седмици във Виена преди години и много ми хареса, направо се влюбих. 

Явно българин за мъж няма да си хвана, те и без това милениалите са все още масово батка/мутра стайл. :( 

Виена наистина е прекрасна. Отидох на едно обучение с огромно предубеждение. Хората са мили и любезни, красиво е, а дори уцелих супер яко време от 30 градуса в края на май! Летях от Анталия, където беше 15, и бях умрял от студ цяла седмица. Хъ-хъ. Виена ми се стори рай. Много добре устроено ❤️ 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

А за Австрия какво мислиш? Бях за няколко седмици във Виена преди години и много ми хареса, направо се влюбих. 

Явно българин за мъж няма да си хвана, те и без това милениалите са все още масово батка/мутра стайл. :( 

Австрия е готина страна, но не е супер индустриална и като цяло възможностите и като пари и като кариера са значително по малки. Виена е яка, да идеш на екскурзия, да се помотаеш там. 

А за мъж, не го мисли, като се случат нещата :) Гледай себе си, да си добре, другото е easy stuff. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, omline каза:

В България никой няма да те вкара в затвора, за това, че спиш с мъже, ако си мъж. В България най-акталните шоумени са цигани, турци и педераси. Ако някой може да говори за дискриминация в България това са хората с увреждания - а ако ЛГБТ организациите искат да се качат заедно с тях на този клон, не разбирам защо се обиждат когато ги нарекат "увредени".

Удебеленото може и да е прозвучало все едно обиждам хората с недъзи, което не ми е било цел - искрени извинения за тези, които са се почувствали засегнати.

Истинската ми мисъл е, че е абсолютно нечистоплътно желанието на ЛГБТ бандюгите да слагат своите нужди наравно с тези на хората с увреждания.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Голямата картина се състои от обективни случки в ежедневието. Ако не виждаш дискриминация било то на работа, било то на улицата, било то в администрацията, излиза, че картината, която си съставяш е изцяло на база субективни източници. Изведнъж излиза, че на теб ти е много по-голям проблем дискриминацията в щатите, отколкото дискриминацията тук. Изведнъж излиза също, че бориш проблеми с американски корени на българска земя. Прочел си някоя статия, книга, пост някъде и като папагал я преповтаряш, а прочете ли нещо, в подкрепа на другата гледна точка, изолирайки въжделенията си?

Има естествен ход на нещата, които трябва да се случат преди изобщо да почне да се говори за проблемите на хора, на които 200 живота ще са им недостатъчни, за да определят какъв пол са, а не виждам защо трябва да поставя техните проблеми с наследяването и самоопределянето им пред проблеми като това, че в България има корупция, в България има шуробаджанащина, в България краденето е национален спорт.  

В България никой няма да те вкара в затвора, за това, че спиш с мъже, ако си мъж. В България най-акталните шоумени са цигани, турци и педераси. Ако някой може да говори за дискриминация в България това са хората с увреждания - а ако ЛГБТ организациите искат да се качат заедно с тях на този клон, не разбирам защо се обиждат когато ги нарекат "увредени".

Това е проблемът, че повечето хора си гледат само ежедневните неща, и не са политически активни, а по време на избори ги баламосват с нереалистични обещания, и купуват гласовете им. Затова има корупция. Защо непременно проблемите трябва да ме засягат лично, за да се интересувам от тях, и какво гарантира, че няма да се сблъскам с тях утре? Историята се учи, за да не се повтаря. Запознат съм с ответната страна, но там видях празни оправдания, ревизионизъм,  отричане на науката, религиозен фанатизъм и конспирации с елемент на див антисемитизъм.

Какъв естествен ход?  Няма висши сили, и нещата не се случват, докато не излязат хора и се отстоят. 

На гей и транс хората са отнети редица граждански права като брак, осиновяване, свиждания в болници и тн. Когато покажат публична близост, ще се намери някой да ги пребие с минимален риск да бъде осъден. Горят прайд флагове. Когато има София Прайд винаги има контрапарад. Думата с п е приета като една от най-обидните псувни.  ИК, документ, чиято основна цел е да защити жените от домашно насилие не бе ратифициран, защото рекламирал "джендър идеологията" а нямало трети пол в конституцията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Fast каза:

Това е проблемът, че повечето хора си гледат само ежедневните неща, и не са политически активни, а по време на избори ги баламосват с нереалистични обещания, и купуват гласовете им. Затова има корупция. Защо непременно проблемите трябва да ме засягат лично, за да се интересувам от тях, и какво гарантира, че няма да се сблъскам с тях утре? Историята се учи, за да не се повтаря. Запознат съм с ответната страна, но там видях празни оправдания, ревизионизъм,  отричане на науката, религиозен фанатизъм и конспирации с елемент на див антисемитизъм.

Какъв естествен ход?  Няма висши сили, и нещата не се случват, докато не излязат хора и се отстоят. 

На гей и транс хората са отнети редица граждански права като брак, осиновяване, свиждания в болници и тн. Когато покажат публична близост, ще се намери някой да ги пребие с минимален риск да бъде осъден. Горят прайд флагове. Когато има София Прайд винаги има контрапарад. Думата с п е приета като една от най-обидните псувни.  ИК, документ, чиято основна цел е да защити жените от домашно насилие не бе ратифициран, защото рекламирал "джендър идеологията" а нямало трети пол в конституцията.

Чувал ли си вица за онзи дето с ръсел трохи срещу крокодили? Та и твоята работа същата.

Гей и транс хората никой нищо не им е отнел и няма защо да вменяват вина на обществото, че са дискриминирани. Съжителството им може да се уреди административно и без да бъде наречено непременно "брак". Някак неприлично (абсолютно сериозно използвам тази дума) ми иде да се свика Велико Народно Събрание, за да угодим на хора, неориентирани в живота.

Парада в подкрепа на семейството първо не е само в София, второ не е контра парад. Редно е да има хора, които да бият камбаната, защото в момента, е повече от очевидно откъде идва дневния ред на обществото. Колкото ти се смяташ в правото си да се бориш за някакви неща, които още не са се случили тук, толкова и те са в правото си да покажат какво за тях е здравословна обществена среда.

Захарта може да е много полезна в малки количества, но може и да е пагубна в организъм, диагностициарн с диабет. Американците могат да си позволят този експеримент, ние не можем.  Нашият диабет е демографския срив и в момента всякакво сляпо подчинение на тези американски политики, е като отрова за нацията. А тя все още ми е по-мила от административния комфорт на шепа хора.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

Чувал ли си вица за онзи дето с ръсел трохи срещу крокодили? Та и твоята работа същата.

Гей и транс хората никой нищо не им е отнел и няма защо да вменяват вина на обществото, че са дискриминирани. Съжителството им може да се уреди административно и без да бъде наречено непременно "брак". Някак неприлично (абсолютно сериозно използвам тази дума) ми иде да се свика Велико Народно Събрание, за да угодим на хора, неориентирани в живота.

Парада в подкрепа на семейството първо не е само в София, второ не е контра парад. Редно е да има хора, които да бият камбаната, защото в момента, е повече от очевидно откъде идва дневния ред на обществото. Колкото ти се смяташ в правото си да се бориш за някакви неща, които още не са се случили тук, толкова и те са в правото си да покажат какво за тях е здравословна обществена среда.

Захарта може да е много полезна в малки количества, но може и да е пагубна в организъм, диагностициарн с диабет. Нашият диабет е демографския срив и в момента всякакво сляпо подчинение на тези американски политики, е като отрова за нацията. А тя все още ми е по-мила от административния некомфорт на шепа хора.

Не чета вицове.

Факт е че имат по-малко права от хетеросексуалните. Защо да не отстояват да бъдат равни с останалите? 

Ако не е контра парад, защо го организират в деня на София Прайд? Отделено е на чисто религиозна основа, и е финансиран от евангелистки откачалки, които треперят за страшния съд всеки ден.
https://www.dnevnik.bg/analizi/2019/04/30/3426158_zalojnici_na_20_000_nechetiashti_i_uplasheni_bulgari/

Източните сладкиши като локум и лимонени резанки също са наблъскни със захар. Your point is?

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Не чета вицове.

Време ти е да почнеш, иначе рискуваш ти самият да се превърнеш във виц.

преди 28 минути, Fast каза:

Факт е че имат по-малко права от хетеросексуалните. Защо да не ги отстояват да бъдат равни с останалите? Да не би да са по-малко хора, за ги търпите, а не те вас, задето сте ги дискриминирали безпричинно и погрешно диагностирали като психично болни?

Повтарям, потретвам и ще почетвъртя, ако трябва. Никой не ги дискриминира - свободни са да си лягат, с когото поискат без да бъдат санкционирани за това, като единственото нещо, което смятам за полезно да се направи още е да могат да се наследяват и да могат да си ходят на свиждане в болници. Всичко оттам нататък е наглост.

"Ние" ги дискриминираме, "те" си отстояват правата, а ти къде си в тази картинка, ако не е тайна? Защото това ми звучи малко като "За един приятел питам".

преди 28 минути, Fast каза:

Ако не е контра парад, защо го организират в деня на София Прайд? Отделено е на чисто религиозна основа, и е финансиран от евангелистки откачалки, които треперят за страшния съд всеки ден.
https://www.dnevnik.bg/analizi/2019/04/30/3426158_zalojnici_na_20_000_nechetiashti_i_uplasheni_bulgari/

Няма лошо, че е на религиозна основа - в падащ самолет атеисти няма. Евангелските църкви по начало са еретични и доста отклонени от автентичността на вярата, но пък за някои неща са доста по-дисциплинирани и будни от православните. Аз лично съм ок да легна под критиките за поведението им спрямо стратегията на детето (не че не съм съгласен с тях, просто мисля че го правят недостатъчно интелигентно). 

 

преди 28 минути, Fast каза:

Източните сладкиши като локум и лимонени резанки също са наблъскни със захар. Your point is?

И за финал наградата за неадекватност отива приииии...... :D

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast 

И нека все пак ти разкажа вица за крокодилите....

Един човек върви и си ръси трохи по улицата. Минава полицай и го пита:
- К'во правиш, бе?
- Ми, ръся!
- Е, що ръсиш? - пита пак полицаят.
- Против крокодили...
- То няма крокодили...
- Няма, щото ръсим.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на разборачите тука Галена я харесвам от самото й начало още като си беше и без силикон естествена и с първите песни. Галена е много по-яка от Ваня Великова и в началото на кариерата си и сега. Ваня Великова може да си мечтае да бъде като нея. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...