Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Как ще реагирате ако видите това лице в тъмното?

 

Screenshot_20200216-170421_Chrome.jpg

Ще тичам към нея и ще я прегърна! 

  • Haha 5
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Я не плюй като не знаеш , типичната черта на Ганьо. Когато не си информиран за нещо не е хубаво да плюеш , Сашка има проблем с косата отстрани и пада цялата коса затова се наложи да си постригне косата , но това не я прави по-малко певица със хубав глас. Сигурен съм ,че 95% от Пайнер Саша ще ги сложи в малкия си джоб по пеене.

Как така й пада отстрани? За първи път чувам за такова нещо. Обикновено и при мъже, и при жени косата пада отгоре. 

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Сложи тогава и графа да си определим и малцинствената принадлежност  - нека се знае какви сме, за да знам кой какви обиди на такава принадлежност може и не може да използва в постовете. 

С целия тоя филм целя едно единствено нещо, но ти разбира се за пореден път много остро отказваш да признаеш как един определен модератор продължава да упражнява правата си, прилагайки двоен стандарт, съобразен единствено според собствените му пристрастия. Интересно колко бързо забрави за обективността, която уж ти беше основен критерий .... 

Не съм ви следил цялата комуникация и дори не видях къде Фаст въобще е нарушил каквото и да е. Само че този спор не се случва за първи път, за да го приема насериозно. 

В началото държах на обективността, но се видя че не може да вирее без наказания.  

Освен това, вие избрахте модераторите си, включително Фаст. Дори и да не сте гласували за него, помня че бяхте активни при анкетата, следователно си имате модератор, на когото се доверявате.  Защо пропускате останалите? Ако Фаст не е прав, защо не искате преразглеждане от другите, които смятате че са обективни или по-обективни от него? Да, те обсъждат нещата в екип, но всеки си казва мнението и понякога има разминавания.

Както виждате, почти не се меся в модерацията, нито ви правя забележки за езика, въпреки че доста от вас простеят на моменти. Оставил съм модераторите, които ВИЕ избрахте (този път не повлиях на крайното гласуване с моите точки) да взимат решенията. Ако има спор, който не може да се реши се намесвам и аз. 

Та, моят критерий за обективност няма как да се изпълни със съдържание, докато модерацията е сведена до минимум. Но пък от друга страна, смятам че на вас ви е по-добре с по-голяма свобода на изказване - под "вас" разбирай теб, @asylum, Вълко, @DarkChild и други добре познати хейтъри :P 

Ако не е така, това винаги може да се промени.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Beat. каза:

Лидия с обилна реклама на сторита за новата песен. Десита имала ли е такава?

Да видим какво ще успее да направи, този път сама. 

За сега само Галя ми е интересна. Чакам да обявят другите!

П. С. Сезона с Толбухинския Джексън беше най- слабия от всички

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Какво е схващането на някои ограничени българи ли? Нима не знаеш, не си ли българин?

Плюят ги, че са прости, необразовани и занимаващи се с незаконни дейности. Лежащи на гърба на държавата и издържащи се от помощи и кражби.

Как само се измъкна :D По-поста ти горе изглеждаше, че и ти си от тези т.нар. 'ограничени българи' щом твърдиш, че някой не е бил от типичните представители за етноса си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Beat. каза:

Кралицата на Алфа Мюзик избухна!

 

Хаха , това нацистка униформа ли е. Клипа ще е демонетаризиран (wtf така ли се пише) и Галинчо ще вземе точно 0 лв от клипа 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Кралицата на Алфа Мюзик избухна!

 

Припевът доста ме кефи честно казано.  Със сигурност най-хубавата й песен досега. Малко ми звучи като римейк на стара песен, но коя точно не се сещам.

Изпълнението е леко странно на моменти - звучи ми като смесица между кръчмарското напоследък живо пеене на Деси Слава и някоя прегракнала ромска перла. 😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Хаха , това нацистка униформа ли е. Клипа ще е демонетаризиран (wtf така ли се пише) и Галинчо ще вземе точно 0 лв от клипа 😁

Аз чак сега го забелязах сххдхдхс крайй. Пише се демонетизиран. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнете сега песента и клипа на Лидия с тези на Данна и Десита примерно. :lol: Личи си на кого залагат и бутат.

И на мен в припева ми прилича на друга песен. Имам чувството, че е 1:1 откраднато, но не мога да се сетя от къде.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Ако почне да изкарва повече пари от това, като нищо ще се откаже от пеенето. Разрових се в инстаграма й и видях колко поста има с реклами... Памперси, четка за лице на Браун и какво ли още не. Поне има разнообразие. 😁

а някои рекламират Световни марки а не мръсни памперси !

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Какъв е смисъла на клипа? 

Ами .... френска елитна компаньнка се влюбва в нацистки войник от SS, който загива трагично след като е  заловен от съветската армия. Новината за смъртта достига героинята във френското кабаре.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Olay каза:

Как само се измъкна :D По-поста ти горе изглеждаше, че и ти си от тези т.нар. 'ограничени българи' щом твърдиш, че някой не е бил от типичните представители за етноса си.

Нямам отношение към това кое как е излгеждало. А реагираш така, защото не ме познаваш. Другите тук нямат проблем с това да ме разберат при това много добре.

По отношението ти дори нямам намерение някога да почнеш да ме разбираш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иванина Серкез Хампарцумян ви помахва от яхта в мраморно море - вързала е арменски милиардер кака Ваня. Сменя псевдонима, ще се завърне с гръм и трясък, опанъта повече от Емилия и Преслава взети заедно. :roll1:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горната песен межу другото е номер 1 сингъл от далечната и повратна за много от нас, а и за цялата държава година номер 2000.

Влезнахме в 21 век с три златни и един платинен албум, безброй мега хитове, завлядаване буквално на цялата нация. Беше ни честито! И 20 години по-късно имаме Галена и Преслава - В СЕГАШНИЯ ИМ ВИД. Оооу, не!

Забележете Ванче още 2000 година какви парцали вади и дава ясна заявка кого иска да измести от троновете.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, plambata каза:

Припевът доста ме кефи честно казано.  Със сигурност най-хубавата й песен досега. Малко ми звучи като римейк на стара песен, но коя точно не се сещам.

Ако ЕГН-то ти почва с 9-ка, сигурно ти прилича на това.

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Donatella каза:

а някои рекламират Световни марки а не мръсни памперси !

 

Така е между другото. Забележете рекламата на Галена и как изглеждаха памперсите на Преслава и някакви фитнес салони. :D :D Тя онази защо според вас заслужава да се обръщат към нея със "Селянке?"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Olay каза:

Ами .... френска елитна компаньнка се влюбва в нацистки войник от SS, който загива трагично след като е  заловен от съветската армия. Новината за смъртта достига героинята във френското кабаре.

От антифеминистки текстове стигна до глорифициране на фашизъм. Въобще мисли ли какво пее и снима? Отврат.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...