Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Beat. каза:

Не. Дано само пак не са дуети. 

Повелителката на айфоните ще пуска клип на това:

 

Клипа е нещо като тв версия, по-лоша и от на Галин.

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Мога да му стана фен само ако наистина има black mamba!!

Дали ще е като Галин, по интервюта да казва че 10 години чака точната. 😂🤭🤭

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малка си, казваш, малката Кали :ba:Първата песен на Big daddy Medi, която ме зариби

 

Току що, Beat. каза:

Андреа си е споделила ТАСМИН на стори. Писала е, че й е приятелка.

 

Това не е ли Пенка Карибското тяло?

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Дали ще е като Галин, по интервюта да казва че 10 години чака точната. 😂🤭🤭

Ние вече сме му намерили булка- @Blueberry 

Иначе от това,което виждам в последния му клип явно слуховете ще се окажат верни,но друго си е ръка да пипне и око да види все пак. А там където пушат пури е сладурче иначе.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Малка си, казваш, малката Кали :ba:Първата песен на Big daddy Medi, която ме зариби

 

Това не е ли Пенка Карибското тяло?

И аз я помислих за нея, ама не е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Напротив, пее се за невъзможна любов, не знам къде е тая позитивна светлина. Освен това действието се развива в модерни времена (лаптопът), така че не е същото SS. Да не говорим, че тези символи ги има само в началните кадри, на бойното поле не е с такава униформа, доколкото видях.

Лаптопите присъстват само заради продуктовото позициониране. Видеото кара неподозиращия зрител да симпатизира с т.нар SS войник, защото бива убит от неговите опоненти, преди да успее да се върне при жена си и излиза че те са били добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Лаптопите присъстват само заради продуктовото позициониране. Видеото кара неподозиращия зрител да симпатизира с т.нар SS войник, защото бива убит от неговите опоненти, преди да успее да се върне при жена си.

Както можем да оправдаем лаптопа заради продуктовото позициониране, така можем да оправдаем униформата със слаба наличност на друг избор в гардероба ;) Слушай песента и се наслаждавай, че от Преслава нещо такова едва ли скоро ще чуем.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Както можем да оправдаем лаптопа заради продуктовото позициониране, така можем да оправдаем униформата със слаба наличност на друг избор в гардероба ;) Слушай песента и се наслаждавай, че от Преслава нещо такова едва ли скоро ще чуем.

Нова любимка ли надушвам?!🤭🤭😱

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Нова любимка ли надушвам?!🤭🤭😱

Да, много я харесвам. 

Преслава ме разочарова безумно на едно участие и мястото на върха е свободно, за момента заето от Лидия, но има много да се доказва.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Разкажи!

Нищо, което не знаете. Не искам да я очерням публично. Не е пикантерия, просто не ми хареса участието. Седмица по-рано бях на Емилия (на същото място, да не каже някой, че от това зависи) и е просто несравнимо... 

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Омг,наистина ли Лидия е на 18? Чувството да си фен на някой по-малък от теб е странно. Одъртях.😥

Бъди фен на Меди, той е набор 94!

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Нищо, което не знаете. Не искам да я очерням публично.

Бъди фен на Меди, той е набор 94!

Тогава ми пиши на лично и ще му стана най-големия фен! Чете ми се някаква такава чернилка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Blueberry каза:

Както можем да оправдаем лаптопа заради продуктовото позициониране, така можем да оправдаем униформата със слаба наличност на друг избор в гардероба ;) Слушай песента и се наслаждавай, че от Преслава нещо такова едва ли скоро ще чуем.

Според мен е търсен ефект. Искали са да направят скандал, но това не е правилния начин. Аз лично не вярвам, че Лидия е привърженичка на тази гнусна идеология, а самата песен е приятна. Проблема е в клипа. Непременно трябва да си посипят главата с пепел, и да снимат друг.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Както можем да оправдаем лаптопа заради продуктовото позициониране, така можем да оправдаем униформата със слаба наличност на друг избор в гардероба ;) Слушай песента и се наслаждавай, че от Преслава нещо такова едва ли скоро ще чуем.

Да не мислиш, че е лесно да се намери такава униформа. Отделно свалянето на емблемата отнема 2 секунди.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...