Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Избирателното и дискриминационно отношение на Fast спрямо потребителите е пословично. И аз бях правил анкета, в която да се гласува дали да му бъдат отнети модераторските права по тази причина, но набързо я затвориха. В интерес на истината преди да я затворят повечето май бяха в негова подкрепа, което мен лично не ме изненада, предвид един от най-големите недъзи в манталитета на българина - двойният аршин.

Няма смисъл да се мъчите да правите каквото и да било спрямо Fast. Първо, защото очевидно началството го подкрепя безусловно, въпреки многобройните му гафове. И второ, гледайте от забавната страна на излагациите му - не знам има ли форумец с повече негативни реакции на коментарите му. 

И за да е по темата, поздрав с хита на зимата: 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , presi_fen! каза:

Хора сега разбирам защо Фики пропадна. Вчера бях на негово участие имам чувството ,че бях на участие на Джамайката. Няма никакъв контакт с публиката , дебел и огромен като орангутан и не изпя  нито една песен на живо, а и от всичкото нагоре не изпя едни от най-хубавите си песни като “Горе-долу”, “Аз измръзнах”, “С теб или с никой” , “Стига” и още мн др хубави песни , но за сметка на това изпя всичките кючеци с баща си и 3 пъти “Ламборгини” да живее циганията!

Ужас! Ето за това говорим. Тотална свинщина във всеки един аспект. Не само на Фики, а и на всичко друго. И поздравления между другото, че ги казваш точно ти. Личи си, че не си от типичните представители на твоя етнос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pechenko каза:

Питат я за корона вирус, а тя си говори за злобата

080960D6-7263-4D02-9C97-6AF5C864EA2D.jpeg
 

И като я питат какво закусва слага емотикон 😂 явно се срамува да напише, че яде яйца и кафе

 

FE47B179-D609-432C-9167-798F75F5217E.jpeg

Всъщност в първия й отговор има голяма истина. Какво да коментира за Корона Вирус? Използва въпроса, за да покаже от какво се вълнува. Те като нейни фенове би трябвало да се радват.

Между другото използвам, че тази тема е най-посещавана. И искам само да ви накарам да се замислите:

Мислите ли, че през 2020 година ненадейно от някъде ще се появи чисто нов вирус, невиждан никога досега и неизследван (УЖ) от науката.....?

Точно, както и подозирах в началото, преди 1-2 дни са почнали да се произнасят лица на високи етажи в Русия и Китай, обвинявайки САЩ в разработването на този вирус. По много неща личи, че това е генно-инжерен вирус.

Замислите се, че продължават да измислят чисто нови чуми... В последните години се повявиха невиждани досега болести като Хашимото (много често срещана), паник атаки, безпокойство, депресии, проблеми с теглото., алергии, непоносимост към храни, multi-chemical sensitivity, астми. Нямам думи за това, което се случва в България, а вече и на много други места. Но тук е много осезаемо.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

Чакам скрийншоти на лично :D Иначе излъчва big dick energy много

Ето го брат му

Резултат с изображение за „сабатин гогов“

Ма мани ги тея Медита! М(п)еди човек, лакът брада! :roll1:

Мади Доган бактур муунду!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, plambata каза:

Избирателното и дискриминационно отношение на Fast спрямо потребителите е пословично. И аз бях правил анкета, в която да се гласува дали да му бъдат отнети модераторските права по тази причина, но набързо я затвориха. В интерес на истината преди да я затворят повечето май бяха в негова подкрепа, което мен лично не ме изненада, предвид един от най-големите недъзи в манталитета на българина - двойният аршин.

Няма смисъл да се мъчите да правите каквото и да било спрямо Fast. Първо, защото очевидно началството го подкрепя безусловно, въпреки многобройните му гафове. И второ, гледайте от забавната страна на излагациите му - не знам има ли форумец с повече негативни реакции на коментарите му. 

И за да е по темата, поздрав с хита на зимата: 

 

Подкрепям! И не виждам защо трябва да търпим 4-5 години един и същ модератор? Кой е седял толкова дълго? Дайте малко разнообразие на нас, а и малко почивка за него. Все си мисля, че ще го видим в по-добра светлина.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Подкрепям! И не виждам защо трябва да търпим 4-5 години един и същ модератор? Кой е седял толкова дълго? Дайте малко разнообразие на нас, а и малко почивка за него. Все си мисля, че ще го видим в по-добра светлина.

На мен точно това ми е най-интересно - като му свалят правата, дали изобщо ще си покаже носа наоколо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Коя тема?

Забавната анкета за това коа е по-голяма мангалка - Галена или Преслава. Всички се забавляваха, но изведнъж Покровителя на цензурата реши да я затвори. Ти сам каза, че аз съм от ромски произход и няма лошо да коментирам, но тогава се съобрази с Фастовото становище. Моля, съобрази се с новото му такова, а именно - представителите на малцинства да могат да ги коментират свободно. При това, не съм обиждал никого. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Olay каза:

И какви са типичните представители на неговия етнос?

Какво е схващането на някои ограничени българи ли? Нима не знаеш, не си ли българин?

Плюят ги, че са прости, необразовани и занимаващи се с незаконни дейности. Лежащи на гърба на държавата и издържащи се от помощи и кражби.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

Забавната анкета за това коа е по-голяма мангалка - Галена или Преслава. Всички се забавляваха, но изведнъж Покровителя на цензурата реши да я затвори. Ти сам каза, че аз съм от ромски произход и няма лошо да коментирам, но тогава се съобрази с Фастовото становище. Моля, съобрази се с новото му такова, а именно - представителите на малцинства да могат да ги коментират свободно. При това, не съм обиждал никого. 

@meletoАз мога само да добавя да бъдат обновени форумните правила своевременно, за да си знаем и да няма кво да те занимаваме. 

Правило коетотампоред - Фаст може да модерира както си иска, доката спре да му изнася, след което може да модерира спрямо точно обратното становище. Оттам нататък Океания винаги е била във война с Евразия, а мира винаги е бил с Източноазия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Какво е схващането на някои ограничени българи ли? Нима не знаеш, не си ли българин?

Плюят ги, че са прости, необразовани и занимаващи се с незаконни дейности. Лежащи на гърба на държавата и издържащи се от помощи и кражби.

То е така, в смисъл това Е така. Проблема е, че не са виновни те, а политическата "класа" на България. Те ги държат там и на това ниво, един циганин ще ти вземе портфейла, един български политик ти взима бъдещето, парите и т.н.

Отделно нямаме (за да е по темата разбира се) културен елит, който да им помогне. Има много успели българи от ромски произход, но те са толкова долни, колкото е и един политик. Нека вземем Азис и Стораро. Азис дружи с мутри, дето се вика лиже им гъза. Краде (без да има нужда), не плаща данъци, не декларира официална заетост.

Колко апартаменти конфискуваха и на него, и на Стораро. Всъщност той си е типичен представил, вместо да им даде пример като един успял човек, да помога на други хора, да ги инспирира да се учат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Забавната анкета за това коа е по-голяма мангалка - Галена или Преслава. Всички се забавляваха, но изведнъж Покровителя на цензурата реши да я затвори. Ти сам каза, че аз съм от ромски произход и няма лошо да коментирам, но тогава се съобрази с Фастовото становище. Моля, съобрази се с новото му такова, а именно - представителите на малцинства да могат да ги коментират свободно. При това, не съм обиждал никого. 

Чакай сега... има разлика между това да направиш тема, за да натъртиш ксенофобия и друго да изразиш мнение в тема от 200 страници. Но основното, заради което темата беше затворена - какво точно значи коя е по-голяма мангалка??? ДА направим тема коя е с по-големи гърди, кой евентуално пръцка повече и така нататък. Абсолютно нищо свързано с музиката. 

Може да си правите тези теми в 18+ или в затворен раздел (ако искате ще направя) и там да се забавлявате. Само, че и тримата знаем, че искате целият свят да види словоблудствата ви и това не ви устройва.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че познавам добре изглеждащи и с добро сърце циганки от народа с по 1000 лв заплата в Пловдив. Трудят се жените и се борят с живота. И, разбира се, ще се намерят мръсни, злобни българки, които вместо да се радват, че човек от малцинството се е интегрирал, те завиждат и злобеят: "Таа циганка и тя къде се навря при нас!?"

Простаци.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Чакай сега... има разлика между това да направиш тема, за да натъртиш ксенофобия и друго да изразиш мнение в тема от 200 страници. Но основното, заради което темата беше затворена - какво точно значи коя е по-голяма мангалка??? ДА направим тема коя е с по-големи гърди, кой евентуално пръцка повече и така нататък. Абсолютно нищо свързано с музиката. 

Може да си правите тези теми в 18+ или в затворен раздел (ако искате ще направя) и там да се забавлявате. Само, че и тримата знаем, че искате целият свят да види словоблудствата ви и това не ви устройва.

 

С риск да посоча очевидното - ако темата не беше преждевременно затворена, може би щяхме да сме установили вече. 

И кое не е свързано с музиката? Обсъждахме две "музикантки" и отношенията на двете спрямо музиката, феновете, изобщо. 

преди 39 минути, presi_fen! каза:

Недей така миличка пръщиш от злоба! 

Да питаме @Fast и @meleto - Причисляването на потребител към женкия пол въпреки липсата на афиширане наказуемо ли е още, или и тоя път ша му измислите някво оправдание? Не, не държа точно този потребител да получава наказание, просто питам и си правя изводите докъде стига размера на двойния стандарт при модерирането. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

С риск да посоча очевидното - ако темата не беше преждевременно затворена, може би щяхме да сме установили вече. 

И кое не е свързано с музиката? Обсъждахме две "музикантки" и отношенията на двете спрямо музиката, феновете, изобщо. 

Да питаме @Fast и @meleto - Причисляването на потребител към женкия пол въпреки липсата на афиширане наказуемо ли е още, или и тоя път ша му измислите някво оправдание? Не, не държа точно този потребител да получава наказание, просто питам и си правя изводите докъде стига размера на двойния стандарт при модерирането. 

С целия тоя филм ще постигнеш едно - силна модерация и наказания за всяко нещо. Само че с това и ти ще пострадаш, защото имаш пиперлив език. Ако си сложиш в профила какъв ти е полът, това ще се покаже отстрани на всеки твой коментар и тогава ще има причина да се наказваме, ако е умишлено.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

С целия тоя филм ще постигнеш едно - силна модерация и наказания за всяко нещо. Само че с това и ти ще пострадаш, защото имаш пиперлив език. Ако си сложиш в профила какъв ти е полът, това ще се покаже отстрани на всеки твой коментар и тогава ще има причина да се наказваме, ако е умишлено.

Сложи тогава и графа да си определим и малцинствената принадлежност  - нека се знае какви сме, за да знам кой какви обиди на такава принадлежност може и не може да използва в постовете. 

С целия тоя филм целя едно единствено нещо, но ти разбира се за пореден път много остро отказваш да признаеш как един определен модератор продължава да упражнява правата си, прилагайки двоен стандарт, съобразен единствено според собствените му пристрастия. Интересно колко бързо забрави за обективността, която уж ти беше основен критерий .... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...