Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Мале,гледахте ли сторитата на Андреа от снощи? Някой я беше питал защо е спряла да прави чалга песни и тя беше отговорила "защото не искам да правя еднаква музика. Не ви ли писна да слушате едно и също?" или нещо подобно и след това си качи всички песни от 2015 досега на стори.😁

Даа...

"За всички, които казват, че в последните години не правя нищо"... 

И бам! 50 сторита с песни

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърце - Клип и Балада на годината 2019

Добре ли си - Първата пайнерска песен с над милион в Spotify

Паника - един от хиответе на лятото 2019

Ламборгини - Хит на зимата 2019

 

Пресифанс: Преслава смаза всички !

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди снощи на live в инста беше много хамава!


*Открих първа Денис Теофиков*
*Най-боли ме е хита на годината*
*Трудно ще надмина Сърце мое*

*Зънгър лака беше първия ми хит, от 2013 мисля че беше*
*В последно време всичко ми е хит*

 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Теди снощи на live в инста беше много хамава!


*Открих първа Денис Теофиков*
*Най-боли ме е хита на годината*
*Трудно ще надмина Сърце мое*

*Зънгър лака беше първия ми хит, от 2013 мисля че беше*
*В последно време всичко ми е хит*

 

Права е за всичко, само не знам що прави реклама на махленски гамени като споменатия в началото! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно между другото минавам да кажа на Преслава:

- Селянке, защо откакто се обезобрази не си се показвала по интервю в някоя медия, а мина бая време от последните такива? Нещо май ударихме на камък?

Откажи се, защото вече няма смисъл, а и достатъчно ти се даде да си на върха. Рекорд постави, въпреки някои незаслужени години, заради които ти падна и имиджа сред много фенове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, pechenko каза:

Пръстите... другото е очевидно

A3697666-8B64-47B7-B5AC-44380EB26314.jpeg

Дорето, когато Пепа Инфлуензърката се опитва да се намърда в нейната лична Инстаграм ниша, създадена с толкова фотошоп, изкривяване на реалността и създаването на няколко нови фундаментални разновидни на физиката

3F8C6575-95A4-43F1-AB51-8F7F5AD28FC7.jpeg.e03e69c2dd19b8c53116f833332113bc.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Точно между другото минавам да кажа на Преслава:

- Селянке, защо откакто се обезобрази не си се показвала по интервю в някоя медия, а мина бая време от последните такива? Нещо май ударихме на камък?

Откажи се, защото вече няма смисъл, а и достатъчно ти се даде да си на върха. Рекорд постави, въпреки някои незаслужени години, заради които ти падна и имиджа сред много фенове.

Обаче Преса ако е хитра ще смени Ганев за 2020, иначе наистина ще удари на камък. Свърши му ерата!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора сега разбирам защо Фики пропадна. Вчера бях на негово участие имам чувството ,че бях на участие на Джамайката. Няма никакъв контакт с публиката , дебел и огромен като орангутан и не изпя  нито една песен на живо, а и от всичкото нагоре не изпя едни от най-хубавите си песни като “Горе-долу”, “Аз измръзнах”, “С теб или с никой” , “Стига” и още мн др хубави песни , но за сметка на това изпя всичките кючеци с баща си и 3 пъти “Ламборгини” да живее циганията!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Теди и ... за 2 дни - 710К

Галин за 3 дни - 726К

😍

Галин за певец не става вече.като изключим дуета с Лидия последният хит е от 2016 (На Егупт Фараона)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, presi_fen! каза:

Хора сега разбирам защо Фики пропадна. Вчера бях на негово участие имам чувството ,че бях на участие на Джамайката. Няма никакъв контакт с публиката , дебел и огромен като орангутан и не изпя  нито една песен на живо, а и от всичкото нагоре не изпя едни от най-хубавите си песни като “Горе-долу”, “Аз измръзнах”, “С теб или с никой” , “Стига” и още мн др хубави песни , но за сметка на това изпя всичките кючеци с баща си и 3 пъти “Ламборгини” да живее циганията!

Аз мислех, че ромите се подкрепяте! И кво викаш "Да живее циганията" като и ти си такъв?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Beat. каза:

IMG_20200215_200713.jpg.0d879bb8ed9865405df20dbc96c8345c.jpg

Питат я за корона вирус, а тя си говори за злобата

080960D6-7263-4D02-9C97-6AF5C864EA2D.jpeg
 

И като я питат какво закусва слага емотикон 😂 явно се срамува да напише, че яде яйца и кафе

 

FE47B179-D609-432C-9167-798F75F5217E.jpeg

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Ти ли си създателката на ceca.mp3?

Не, но съм голяма фенка! И признавам, че от тях научих за Меди.

 Имаха вчера хубаво сравнение на кариерите на Галин и Денис и си обясних защо съм фенка на втория :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос: Наистина ли ядеш абсолютно всичко без никакви ограничения? 

Отговорът на Алисия: *качва снимка как рекламира шампоана на Ивайло Колев и го тагва*

Истинска Риба, истинска кралица на неадекватността!

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Точно между другото минавам да кажа на Преслава:

- Селянке, защо откакто се обезобрази не си се показвала по интервю в някоя медия, а мина бая време от последните такива? Нещо май ударихме на камък?

Откажи се, защото вече няма смисъл, а и достатъчно ти се даде да си на върха. Рекорд постави, въпреки някои незаслужени години, заради които ти падна и имиджа сред много фенове.

От какво да се отказва? От инфлуенцърстването? Нека поне малката порасне малко и да не и трябва памперс, иначе видния инстаграм модел Пепа С новия нос не я виждам като продавачка на зарзават на селския пазар в Толбухин 

преди 1 час, presi_fen! каза:

Хора сега разбирам защо Фики пропадна. Вчера бях на негово участие имам чувството ,че бях на участие на Джамайката. Няма никакъв контакт с публиката , дебел и огромен като орангутан и не изпя  нито една песен на живо, а и от всичкото нагоре не изпя едни от най-хубавите си песни като “Горе-долу”, “Аз измръзнах”, “С теб или с никой” , “Стига” и още мн др хубави песни , но за сметка на това изпя всичките кючеци с баща си и 3 пъти “Ламборгини” да живее циганията!

Ало @Fast модератора. Дека си сега да раздадеш справедливост на тема ксенофобия и насаждане на расова омраза?

@meleto Бих искал също да изкажеш мнение по въпроса и най-специално с неадекватното и крайно произволно модериране по определени теми, от някои хора, само както, и когато, им изнася. 

 

преди 4 минути, Blueberry каза:

Въпрос: Наистина ли ядеш абсолютно всичко без никакви ограничения? 

Отговорът на Алисия: *качва снимка как рекламира шампоана на Ивайло Колев и го тагва*

Истинска Риба, истинска кралица на неадекватността!

Истинска скумрия направо, ако продължи с пластиките със сигурност го е докарала. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Не, но съм голяма фенка! И признавам, че от тях научих за Меди.

 Имаха вчера хубаво сравнение на кариерите на Галин и Денис и си обясних защо съм фенка на втория :D 

:Оо Аз си мислех,че е твоя понеже не съм чувал за втора фенка на Меди и се чудех щом Счети те е подкупила с Айфон,с какво ли те е подкупил Меди да му се кефиш🧐

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

:Оо Аз си мислех,че е твоя понеже не съм чувал за втора фенка на Меди и се чудех щом Счети те е подкупила с Айфон,с какво ли те е подкупил Меди да му се кефиш🧐

О, много има, например с една приятелка от няколко дни не сме си писали нищо друго, освен да си препращаме снимки на Меди и брат му :D

Иначе админът, който основно пише, е момче. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

От какво да се отказва? От инфлуенцърстването? Нека поне малката порасне малко и да не и трябва памперс, иначе видния инстаграм модел Пепа С новия нос не я виждам като продавачка на зарзават на селския пазар в Толбухин 

Ало @Fast модератора. Дека си сега да раздадеш справедливост на тема ксенофобия и насаждане на расова омраза?

@meleto Бих искал също да изкажеш мнение по въпроса и най-специално с неадекватното и крайно произволно модериране по определени теми, от някои хора, само както, и когато, им изнася. 

 

Истинска скумрия направо, ако продължи с пластиките със сигурност го е докарала. 

Българско законодателство


езикът на омразата е криминализиран в чл. 162 на действащия

 

 Наказателен кодекс:

Чл. 162. (1) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г., бр. 33 от 2011 г., в сила от 27.05.2011 г.) Който чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин проповядва или подбужда към дискриминация, насилие или омраза, основани на раса, народност или етническа принадлежност, се наказва с лишаване от свобода от една до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...