Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Donatella каза:

Преслава няма шанс срещу новите коври.

Новите коври няма да минат и Теди Александрова, а не Преслава.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Новите коври няма да минат и Теди Александрова, а не Преслава.

Не е баш така. Не знам точно какви са изискванията на новата публика, но за мен единственият верен ход за Преслава в момента е по подобие на Азис да излезе от рамките на "чалга звезда" и да спечели уважението на цялата публика, а не само на фолк феновете. С песни с по 3 месеца живот няма да я бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И някои фенове на далеч по-древни легенди се чудим дали да не сменяме бившите ангелски гласове с Лидиеви, тъй че положението е сериозно. :D

Относно т.нар скандално в клипа- независимо кой на коя страна е в една война, винаги има и такива, които не подкрепят дадени възгледи и не им се ходи на фронта да умират за тях, нито пък семействата им искат да ги пуснат, но са задължени. Тоя и Лидия бият баш на такива и точно това създава трагичния ефект.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не е баш така. Не знам точно какви са изискванията на новата публика, но за мен единственият верен ход за Преслава в момента е по подобие на Азис да излезе от рамките на "чалга звезда" и да спечели уважението на цялата публика, а не само на фолк феновете. С песни с по 3 месеца живот няма да я бъде.

Браво! Голям катарзис си преживяла. Явно останалите фенове на Джексънка не са й ходили на участие и това обяснява заблудата им.

Иначе ние, непросветените в религиозната догма "Преслава", това го говорим от години. Половината й песни вече и по 3 месеца живот нямат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

С Десита ако продължават така до няколко години я виждам като обидена и напуснала Алфата. Настроена против Лидия, Галин и другите там. Нещо като Андреа, Пайнер и Янева. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип на Джена също ми беше въздействал много точно както този на Лидия.😁 Даже смятам,че клипа имаше и доста голяма заслуга за успеха на песента.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Не е баш така. Не знам точно какви са изискванията на новата публика, но за мен единственият верен ход за Преслава в момента е по подобие на Азис да излезе от рамките на "чалга звезда" и да спечели уважението на цялата публика, а не само на фолк феновете. С песни с по 3 месеца живот няма да я бъде.

Това се постига само с песни като Мотел, Хабиби, Шушана...better not.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, plambata каза:

Гледанията на Лидия забили ли са?

Не знам, но тези със сигурност не са.

И като гледам 5 млн. в наши дни е максимум, който много парчета дори и не виждат, а тази ще ги има. Браво, Лидия! Браво Терминаторке. Само техниката на пеене в чалга песни трябва да овладееш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

Виж, че и този хит максимумът му беше 5 млн. Това вече не се влоди флоп по новите, по-реалистични стандарти, мило. Истината през цялото време е била по-скоро такава, отколкото онези надути трафици от преди 4-5 години.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Beat. каза:

С Десита ако продължават така до няколко години я виждам като обидена и напуснала Алфата. Настроена против Лидия, Галин и другите там. Нещо като Андреа, Пайнер и Янева. 

И с право! #TeamDessita #JusticeForDessita 

  • Love 1
  • Sad 1
  • Angry 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

@Blueberry

Виж, че и този хит максимумът му беше 5 млн. Това вече не се влоди флоп по новите, по-реалистични стандарти, мило. Истината през цялото време е била по-скоро такава, отколкото онези надути трафици от преди 4-5 години.

 

Абе да, май му се отпушиха гледанията. Просто не трябваше да излиза 3 седмици преди "Полудей", но заради концерта ги пуснаха и двете. 

Според мен и до 6 ще стигне без проблем. "Мило мое" има 7, "Тръгвай си" скоро е чукнала 10 на официалното видео... реално няма мъж с по-силни гледания в последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Лидия е ударила 100к на клипа, но още са в режим на проверка. Това май е мнооого силно. Кой е най-силният дебют до момента за 2020 и с колко?

Теди и Емрах 24h = 341 287 views

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Денис ще ги издуха всичките! stay tuned!

Ако знаеш нещо, кажи, че тръпна вече.

Гледам, че Преслава не се е обърнала на Меди, ся сигурно си изяжда ноктопластиката от яд.

https://glasat.btv.bg/video/otbor-miro/mehmed-gogov-proud-mary.html

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...