Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

Как може да съсипва песни на Йълдъз Тилбе! Да пукне дано!

 

Е никой не очаква от една Инстаграм инфлуенцърка да може да пее добре все пак, нека си пее в колата! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Stela каза:

 

Много хубаво и приятно изпяване. Мисля че не произнася баш добре турския, но няма значение, някои дори българския не го произнсят добре. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

Как може да съсипва песни на Йълдъз Тилбе! Да пукне дано!

 

Оле, Боже, ти току-що прокле Преслава със смърт! Скандално! Ако стане нещо, знаете кой ще е отговорен. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне изглежда добре в клипа, иначе на последните снимки е зле. Особено на тази с червената блуза изглежда изпита в лицето, сякаш е болна. Комбинацията на изпито и хлътнало лице с малък нос и напомпани устни е брутална.

Screenshot_20200215-172914_Instagram.jpg.3b05c6617308e88620b60f7ce2550912.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

И поредната реклама:

Screenshot_20200215-172844_Instagram.jpg.bba7bf58429ee95c22bed2d7fd19270a.jpg

Простакела! Почна и фитнеси да рекламира. Някоя баничарница няма ли да й плати, за да я препоръча чрез Инстаграма си?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Простакела! Почна и фитнеси да рекламира. Някоя баничарница няма ли да й плати, за да я препоръча чрез Инстаграма си?

Ако почне да изкарва повече пари от това, като нищо ще се откаже от пеенето. Разрових се в инстаграма й и видях колко поста има с реклами... Памперси, четка за лице на Браун и какво ли още не. Поне има разнообразие. 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Donatella каза:

Днес - Лидия  !

20:00, най-силното й парче според нея и Диона. Текстът е основно на Лидия, но и Галин е помагал. Чакаме с нетърпение :ba:

Устните на Преслава не изглеждат зле, даже не съм сигурна дали има нещо в тях. И на Емилия са много натурални. Алисия е най-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

Сложи тогава и графа да си определим и малцинствената принадлежност  - нека се знае какви сме, за да знам кой какви обиди на такава принадлежност може и не може да използва в постовете. 

С целия тоя филм целя едно единствено нещо, но ти разбира се за пореден път много остро отказваш да признаеш как един определен модератор продължава да упражнява правата си, прилагайки двоен стандарт, съобразен единствено според собствените му пристрастия. Интересно колко бързо забрави за обективността, която уж ти беше основен критерий .... 

От години водиш битка да ме обрисуваш като лицемерен, двулик и тн. хващайки се за най-малкото, дори теми, които лично не те вълнуват, но са удобни за каузата ти. И най-смешното е, че го правиш чисто заради фенски различия. Какво целиш? Да прогониш всички фенове на неприятна за теб изпълнителка и тук да стане echo chamber?
 

 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

20:00, най-силното й парче според нея и Диона. Текстът е основно на Лидия, но и Галин е помагал. Чакаме с нетърпение :ba:

Устните на Преслава не изглеждат зле, даже не съм сигурна дали има нещо в тях. И на Емилия са много натурални. Алисия е най-зле.

Няква муска мога да забъркам за наша Лидка. Сякаш се очертава добър хит.

Надявам се само да е заложила на собствения си усет за музика, а не на наложени от някой си тенденции с мазно и твърде противно звучене.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази година Пайнер е смазан вече два пъти при директна битка срещу самопродуциращи се/малки компании:

Диона води по интерес Яница

Меди и Константин удариха в земята Галинка малка балеринка

Но пък да не съм чула, че Галин няма хит от години!!! Това изказване е меме и набира все повече популярност

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Весооу дали го е ад,че бившата му стана по-успешна от него за 1-2 години?🧐

Аз подозирам, е тази песен ще е поздрав за него. Лидия няколко пъти е казвала, че раздялата е била много болезнена за нея и индиректно си намекна, че я е зарязал. За следваща връзка не е говорила, а пък текстът на песента бил изживян... ще видим.

Между другото Лидия има най-смислените отговори на въпроси в Инстаграм, Галочка Добричлийска да се учи от протежето си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Аз подозирам, е тази песен ще е поздрав за него. Лидия няколко пъти е казвала, че раздялата е била много болезнена за нея и индиректно си намекна, че я е зарязал. За следваща връзка не е говорила, а пък текстът на песента бил изживян... ще видим.

Между другото Лидия има най-смислените отговори на въпроси в Инстаграм, Галочка Добричлийска да се учи от протежето си. 

Аз не я следвам. Веднагически поправих тази грешка.

  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

 

Диона води по интерес Яница

Меди и Константин удариха в земята Галинка малка балеринка

 

 

Screenshot-20200216-144941-Chrome.jpg

+ Яница има общо 2.4М, а Диона 2.3М

За второто съм съгласен, с кеф!

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...