Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За 1 ден дуета на Галена и Фики ще събере повече дислайквания от този на Галин и Преслава за над 1 месец .. :lol:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Засега не виждам за какви звезди можем да ги определим, като самостоятелни песни все още нямат май? Но скоро може и да им се наложи, че май не останаха комбинации за дуети, които да не са извъртяни вече. 

Дори и без да имат много самостоятелни (или изобщо да нямат) си личи интереса към тях като имена. Отдавна не бяхме имали такива като тях и Теофиков, които да вълнуват и по-малките. Може би защото от години не бяхме имали налагане на нови и свежи имена под 20. Беше си време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

За 1 ден дуета на Галена и Фики ще събере повече дислайквания от този на Галин и Преслава за над 1 месец .. :lol:

Малко са им. Докато не се научим да харесваме всяко нещо по дефолт, няма как да очакваме качествена и интересна музика. Това в нормално държава щеше д а има повече палчета надолу, отколкото нагоре.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева за мен засега е с най-силна песен за есента. Не коментирам хитовост, просто комплексно всичко за мен е отличен 6 в тоя проект! 
 

преди 1 минута, Senhor каза:

Малко са им. Докато не се научим да харесваме всяко нещо по дефолт, няма как да очакваме качествена и интересна музика. Това в нормално държава щеше д а има повече палчета надолу, отколкото нагоре.

Защо мислиш така? Хората слушащи този “жанр” имат нужда от такива песни, защо една песен трябва да омаловажава всичко останало на конкретните изпълнители и техните предишни усилия? Тони Сторароо е изпълнителя както на “Най-добрата фирма”, така и на “Ах сърце мое”, “Не заслужаваш” и т.н, но никой не го съди като пусне песен за типично балкански купони. Колкото е хубаво да се сравняваме с останалита част от света, толкова трябва да помним, че все пак сме балкански народ и такива песни са вървежни. 
Реално в “Ламборгини” нито се псува, нито за е*ане се пее, нито виждам чак толкова пошлотия, колкото се изкарва масово. 
Няма да адвокатствам на смядовка, но наистина се преувеличава. В крайна сметка се пее за пари и коли, а “жанра”е чалга. Това всеки го забравя и вече никой не се възмущава от пеене за боклуци, алкохол и изневери защото всеки е боклук, пие и изневерява явно, но е голям проблем когато се пее за пари защото не всеки има пари. Така си го обяснявам. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Venci каза:

Кака Ванче ще им покаже какво е истинска песен! Какви са тия бози дето напускаха, само на Цветелина Янева е топ. 

Кака Ванче ако мисли пак да прави едногодишни паузи и да ни пуска приспивни бози ... да ни го спести. Искаме я по сутиен с песен-чекия.

  • Haha 2
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Какво да коментирам? Ужасна е.

Тази година Деса, Анелия, Джена и Емануела са катастрофални. Галоша с такива чекии и тя натам се е запътила.

Че Фатме тази година изкара само една песен, която никак не е лоша, но я пусна в неподходящ момент и не се забеляза. Колежките и напуснаха песни за три години напред и при тях вече може да се каже, че са регресирали. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

Че Фатме тази година изкара само една песен, която никак не е лоша, но я пусна в неподходящ момент и не се забеляза. Колежките и напуснаха песни за три години напред и при тях вече може да се каже, че са регресирали. 

При Фатме има деградация в гласа и външния вид. Проблемът не е толкова в песните. Аз много харесвам "Вторник беше", но не се забеляза.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, retr0 каза:

Цветелина Янева за мен засега е с най-силна песен за есента. Не коментирам хитовост...

Е ти и да коментираш, едва ли ще сгрешиш...

Песента вече е най-пусканата от излезлите в последните два месеца поне...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Venci каза:

Кака Ванче ще им покаже какво е истинска песен! Какви са тия бози дето напускаха, само на Цветелина Янева е топ. 

Издай поне дали тая година ще излезе песента? 

Иначе за пореден път се убеждавам, колко различни като манталитет са феновете на Преслава и Галена.

Ако Преслава някога пусне толкова мангалска песен като Ламборгини- ще я срина със земята... а виждам последователите на Галче са в екстаз от нея. (слава богу само те)

За феновете на Галена най-важно е тя да гърми в клубовете и да е номер 1 там, а на мен ми се иска Преслава да излезе от клубовете и да започне активна концертна дейност... 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пиян" е някаква лудница, не мисля, че дори Преслава е очаквала чак в такова нещо да се превърне песента, "Не те забравям" пък е още по-голяма изненада. Дране, много се кефя. Има десетки хитове иначе, забива "Новата ти", "Водка с утеха", просто хората си я обичат, а и тя много ги съхрани по участията и особено след раждането програмата й е без грешка. Тя една "Кажи, здравей" си превърна в запазена марка, какво остава за другите.

  • Like 4
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти и простотията пуснаха Галя и Фикрет. Галена никога няма да може да стигне стойностните песни на Преслава , а Преслава никога няма да си позволи да пее такива песни като “Ламборгини” ... ужас. Да съм честен не го очаквах да има толко негативизъм ,но явно хората си отвориха очите, време е  и тук няколко индивида да го направят. Изпяването на Галена е под всякаква критика чак ми е смешно. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Страхотен ден. Мазния кючек се очертава флоп, а Галенините пак са унижени и ги очаква заточение от срам:laughing:

Галена го заслужава, но и Преса, и нейните песни не са кой знае какво по-различни или по-качествени, а ако не те кой друг ще променя жанра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Alter Ego каза:

Галена го заслужава, но и Преса, и нейните песни не са кой знае какво по-различни или по-качествени, а ако не те кой друг ще променя жанра...

Извинявай, но пусна 5 супер различни песни в албума и нито една не е кючек. Със сигурност са един милион пъти по-качествени.

Аз се радвам, че Преслава не избяга от нейния стил и не пя рап, мазнотии,гъзарки и пр. простотии.

  • Like 4
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Извинявай, но пусна 5 супер различни песни в албума и нито една не е кючек. Със сигурност са един милион пъти по-качествени.

Аз се радвам, че Преслава не избяга от нейния стил и не пя рап, мазнотии,гъзарки и пр. простотии.

Точно казано Преслава е единствената от топ имената ,която не избяга от себе си, затова и толкова години мачка всички дори и тийн идолите в днешно време!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Преса е едно пакетче чипс - нищо повече - една наистина силна песен като "Пиян", другото е ГМО. Но пък й свърши някаква работа при състезанието с Галена.

  • Like 2
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, omline каза:

Албумът на Преса е едно пакетче чипс - нищо повече - една наистина силна песен като "Пиян", другото е ГМО. Но пък й свърши някаква работа при състезанието с Галена.

Къде се загуби ти. 

Разцпепи с коментар. По скоро е като Лъки бой с играчка

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

Албумът на Преса е едно пакетче чипс - нищо повече - една наистина силна песен като "Пиян", другото е ГМО. Но пък й свърши някаква работа при състезанието с Галена.

Ясно е, че тва са били песни, които е записвала в годините и не е издала по различни причини. Но са хубави. "Не те забравям" е хит - вижда се от клипа по-горе.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Страхотен ден. Мазния кючек се очертава флоп, а Галенините пак са унижени и ги очаква заточение от срам:laughing:

Хе хе,чак пък 'заточение от срам' е силно преувеличено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...