Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преди нямаше ли още една певица с "Дж" в името? Джоанна ли,Джона ли..нещо такова беше май. Само си спомням,че имаше скандален трак с името "Афродизиак" и кючек посветен на актуалната тогава тема- Млад меринджей

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Cally-Pressyfan' каза:

 

+ това той я нарича "най-голямата в чалгата евър" - ако историята на чалгата започваше през 2005, въпросната госпожа и в топ 20 нямаше да се впише. Та, мерси от такива "големи".

Ама чалгата не започва 2005 г. То и ако поп музиката започваше 2005, Мадона нямаше да е в кралицата на световната музика, но не може да се пренаписва историята. Дай като сега не са актуални дадени имена, да се затрият от историята на музиката, защото ни се иска музиката да започва с нашите любимки и да ги обявяваме за най-големите евър. 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Преди нямаше ли още една певица с "Дж" в името? Джоанна ли,Джона ли..нещо такова беше май. Само си спомням,че имаше скандален трак с името "Афродизиак" и кючек посветен на актуалната тогава тема- Млад меринджей

 

Много с Дж има: Джена, Джордан, Джемиле, Джорджия, Джоанна, Джунет (Дженан), Джаго, Джони, Джина Стоева, имаше и други. 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

Ама чалгата не започва 2005 г. То и ако поп музиката започнаше 2005, Мадона нямаше да е в кралицата на световната музика, но не може да се пренаписва историята. Дай като сега де са актуални дадени имена, да се затрият от историята на музиката, защото ни се иска музиката да започва с нашите любимки и да ги обявяваме за най-големите евър. 

Никой не иска да ги затриваме, но просто няма как да бъдеш "най-големият евър" след като в последните 15 години си в девета глуха с два хита на кръст.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petya1 каза:

Ама чалгата не започва 2005 г. То и ако поп музиката започнаше 2005, Мадона нямаше да е в кралицата на световната музика, но не може да се пренаписва историята. Дай като сега де са актуални дадени имена, да се затрият от историята на музиката, защото ни се иска музиката да започва с нашите любимки и да ги обявяваме за най-големите евър. 

Проблема с Глория поне за мен е, че тя не прави големи неща. Не прави гигантски промоции и турнета, дори по - клубовете на албумите си. Мирише на евтино и нафталин, не се старае и винаги претупва. Та тя 2003/4 е предлагала продукция на по - високо ниво. Една Феникс, Лабиринт и Присъда са като модерен шедьовър сравнени с последните й боклуци. Отделно не е голяма дори като образ последните 15 години, с нищо не предполага, че това е била най - голямата звезда. Надявам се ме разбираш накъде бия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не иска да ги затриваме, но просто няма как да бъдеш "най-големият евър" след като в последните 15 години си в девета глуха с два хита на кръст.

Каква девета глуха? В девета глуха са някогашни актуални имена като Петра, Кати,Радо Шишарката и т.н 

Глория и да не е същата хит терминаторка, продължава да пуска продукция, да улучи някой и друг хит, да прави най-големите продажби на албуми, да пълни зали, да пеят песните и в музикални формати, да има уважението на цялата музикална гилдия. Глория е канена на места, в които друга чалгарка не е стъпвала. Участията сама си е решила да се отраничат до минимум. Все пак жената си е преценила,че за здравето и е по-добре да не обикаля клубовете по нощите. Малко са ни уважаваните артисти в жанра и нека не се омаловажава това. 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Каква девета глуха? В девета глуха са някогашни актуални имена като Петра, Кати,Радо Шишарката и т.н 

Глория и да не е същата хит терминаторка, продължава да пуска продукция, да улучи някой и друг хит, да прави най-големите продажби на албуми, да пълни зали, да пеят песните и в музикални формати, да има уважението на цялата музикална гилдия. Глория е канена на места, в които друга чалгарка не е стъпвала. Участията сама си е решила да се отраничат до минимум. Все пак жената си е преценила,че за здравето и е по-добре да не обикаля клубовете по нощите. Малко са ни уважаваните артисти в жанра и нека не се омаловажава това. 

Ти си един от хората с които е удоволствие да водиш дискусия. Винаги имаш точни аргументи и няма как да не се съглася с част от тях. Да, тя е канена регулярно по места дето чалгаджийките не са, казах и за концертите, но е много непостоянна. Погледни една Шер, една Тина Търнър. На по 70 правят турнета, правят уважение. При Глория това е само частично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Донатела не говори за песни отпреди 10+ години. Последните 5 Преса си пее за пиячка и пребиване, мачкане. Преди всички експериментираха. Сега - малцина. Преса не е сред тях. 

Донатела искаше да каже, че Преслава винаги се е движила по комерс линията, а това не е така. Не й адвокатствай. Няма значение дали песните са от преди 5, 10 или 15години.

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Много ме кефеше този кючек. Някой знае ли защо се отказа след него?

Вероятно не е могла да го надскочи и е решила, че няма да смъква летвата!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Много ме кефеше този кючек. Някой знае ли защо се отказа след него?

Защото постигна върха в чалгата, нагуши се с пари и се оттегли достойно, бидейки на върха. 

преди 14 минути, Vancho каза:

Донатела искаше да каже, че Преслава винаги се е движила по комерс линията, а това не е така. Не й адвокатствай. Няма значение дали песните са от преди 5, 10 или 15години.

Адвокатствам на Донатела, защото е богата и щедра. Ако ти беше такъв, щях на теб да адвокатствам!

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти си един от хората с които е удоволствие да водиш дискусия. Винаги имаш точни аргументи и няма как да не се съглася с част от тях. Да, тя е канена регулярно по места дето чалгаджийките не са, казах и за концертите, но е много непостоянна. Погледни една Шер, една Тина Търнър. На по 70 правят турнета, правят уважение. При Глория това е само частично.

Не всяка може да е Шер, Тина Търнър и т.н. Те заради това са такива световни величия. Но и Преслава и Галена не са Адел и Бионсе , за да ги водим нещо повече. За нашите ширини Глория е постигнала неща, които другите не са успяли. Защото ако например Преслава е актуална вече 15 години, то не е само тя така. Галена, Емилия,Анелия и др. също са така актуални, хитове всяка година, ротация и т.н Обаче тук е разликата. Тези имена имат сходни успехи , докато успехите на Глория се наблюдават само при нея. Няма други със сходни успехи за толкова години. Друга е нишата при нея. Там е разликата между нея и останалите. Аз също искам да спре с еднаквите и Калинови песни и текстове, но това ще стане при смяна на екипа. И все пак между тези песни се появи и уникалната “Пясъчни кули” , която до ден днешен настръхвам като чуя. Куца и продукцията, но успехите и не зависят от нея и нека не я пращаме в девета глуха заради това. Тя е стигнала нивото, в което актуалната продукция да не влия на тежестта на името и. Жената е мислила, когато е трябвало и е натрупала репертоар, с който може да се изхранва винаги. Другите да му мислят, които трупат само дискотечен репертоар и треперят всеки сезон дали ще изкарат хит. 

  • Like 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шулевна сънувах дъртата гарга баба Гло. Говорехме нещо и каза, че записала нова песен. Викам само да не е от Петя Радева, а тя ме изгледа злобно и ми вика коя е тая простакела в Раманиа, която ме плюе(визираше теб). И аз се събудих! :D

@WindWalkerMonk

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод кой е най-голямата звезда в чалгата..

Нито Глория,нито дори Азис могат да му се опрат. Василка поне има хитове,но концертната му дейност в България куца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

По повод кой е най-голямата звезда в чалгата..

Нито Глория,нито дори Азис могат да му се опрат. Василка поне има хитове,но концертната му дейност в България куца.

Е той е над тях. В смисъл той не е чалга звезда. По - скоро е българската Опра с привкус на пеене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, petya1 каза:

Не всяка може да е Шер, Тина Търнър и т.н. Те заради това са такива световни величия. Но и Преслава и Галена не са Адел и Бионсе , за да ги водим нещо повече. За нашите ширини Глория е постигнала неща, които другите не са успяли. Защото ако например Преслава е актуална вече 15 години, то не е само тя така. Галена, Емилия,Анелия и др. също са така актуални, хитове всяка година, ротация и т.н Обаче тук е разликата. Тези имена имат сходни успехи , докато успехите на Глория се наблюдават само при нея. Няма други със сходни успехи за толкова години. Друга е нишата при нея. Там е разликата между нея и останалите. Аз също искам да спре с еднаквите и Калинови песни и текстове, но това ще стане при смяна на екипа. И все пак между тези песни се появи и уникалната “Пясъчни кули” , която до ден днешен настръхвам като чуя. Куца и продукцията, но успехите и не зависят от нея и нека не я пращаме в девета глуха заради това. Тя е стигнала нивото, в което актуалната продукция да не влия на тежестта на името и. Жената е мислила, когато е трябвало и е натрупала репертоар, с който може да се изхранва винаги. Другите да му мислят, които трупат само дискотечен репертоар и треперят всеки сезон дали ще изкарат хит. 

Tук е проблема, че според мен репертоара й не може да я храни така както храни една Камелия, ДесиСлава, Галена или Преслава. Песните й са масово незапомнени. Големите й хитове се знаят основно от 30+, за разлика от на всички останали големи чалга звезди. Изключение са само "Не сме безгрешни" и може би "Феникс". Останалите й големи хитове "По навик", "Крепост", "Носталгия" и "Откраднат миг" са по - малко популярни от "Луда по тебе", "Шампанско и сълзи", "Лъжа е" и т.н.

А и тя не е като да има авторитет и желание да ги налага. Дори не ги пее редовно. Хайде към вечните й хитове може да сложим и "Ледена кралица", но там заслужаха е 101% на Азис и тя само ще намаже ако подсети хората, че е нейна. 

Истината е, че минава вяло на концертите, има празни участия и не е канена по най - вървежните клубове. Тя дори не е била в този на Маринела. Нали е най - голямата ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е той е над тях. В смисъл той не е чалга звезда. По - скоро е българската Опра с привкус на пеене. 

Просто ми стана смешно като прочетох,че Глора била най-голямата в чалгата. Преди 20 години като са били 5 изпълнителя е напълно нормално да е изпъкнала и да има някакви успехи,но след появата на Деса и Кама,а след това и Ивана Глорче замина в 9 глуха. Бога ми, сега като кажеш на някой за Глория веднага се сеща за надута и залязла лелка с мирис на нафталин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Просто ми стана смешно като прочетох,че Глора била най-голямата в чалгата. Преди 20 години като са били 5 изпълнителя е напълно нормално да е изпъкнала и да има някакви успехи,но след появата на Деса и Кама,а след това и Ивана Глорче замина в 9 глуха. Бога ми, сега като кажеш на някой за Глория веднага се сеща за надута и залязла лелка с мирис на нафталин.

Тя си е имала времето, аз се опитвам да има обективност във моите мнения. Глория е била голяма, била е над Петра, Тони Дачева, Стораро, Софка, дори Деса и Камелия, че й Ивана първите й години. Но към днешна дата е както казваш. Младите я приемат за тип Лили Иванова. В смисъл много често дори песен не искат да й слушат, макар да я знаят. За мен дори, тя е причината да не се слушат песните й, не толкова че не се знаят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя си е имала времето, аз се опитвам да има обективност във моите мнения. Глория е била голяма, била е над Петра, Тони Дачева, Стораро, Софка, дори Деса и Камелия, че й Ивана първите й години. Но към днешна дата е както казваш. Младите я приемат за тип Лили Иванова. В смисъл много често дори песен не искат да й слушат, макар да я знаят. За мен дори, тя е причината да не се слушат песните й, не толкова че не се знаят. 

Да,мисълта ми е че не е нищо повече от средностатистическа чалгарка,която е била актуална преди време и понеже тогава чалгата не е била така масово оплювана е една идея по-уважавана от сегашните актуални певици. Една Галена след 20 години сигурно ще е на нейното ниво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Да,мисълта ми е че не е нищо повече от средностатистическа чалгарка,която е била актуална преди време и понеже тогава чалгата не е била така масово оплювана е една идея по-уважавана от сегашните актуални певици. Една Галена след 20 години сигурно ще е на нейното ниво.

Ми към днешна дата си е бая посредствена да. В смисъл, Глория е била двигател на чалгата и клиповете й 2003 са насравними и невиждани за тогава. Но то е като при Андреа и Галена. Имала е пари, много добър екип от професионалисти и резултатите са били феноменални. Бтв, ако Галош остане без екип като Преслава и Анелия, според мен бързо ще отиде при Глория и Андреа. За мен това, че се подценяват екипите и се дава тежест само на медийното лице на продукта е много грешно. 

Една "Неблагодарен" е феноменална песен, която се пуска и до днес, но... Анда не може да направи нещо подобно сега защото няма екип. Ако го имаше щеше да мачка още, както апропо го прави наща Цуцка - Гуцка ("Ангела"). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята информация за Тотя е, че проституира задоволявайки богаташи в Дубай.

  • Haha 2
  • Wow 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...