Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Slavi каза:

Тони Стораро разправя в сутршния блок по Бтв за гладните години в Шумен, когато е карал на картофи и кисело мляко 😂

Жалко, че няма телефонна линия да се обадиш да потвърдиш :D

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

https://www.vbox7.com/play:d7c68cde3b?p=playlist&id=1897161

Любимо представяне и любима визия. Повече от това не е лъхала на травестит.

Дали ще се завърне някой ден със Секси Хит?

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Тази компания на Галин да не е някаква дъщерна на Пайнер, като Про мюзик преди? Какви са тея трансфери на изпълнители, които Митака си е взел за неговата фирма?:1000(29):

Независими са уж. Имат собствена регистрация в ТР. Но Пайнер им движат импресарската дейност, и им ротират клиповете. Според мен Галин плаща % от хонорара си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Независими са уж. Имат собствена регистрация в ТР. Но Пайнер им движат импресарската дейност, и им ротират клиповете. Според мен Галин плаща % от хонорара си.

Не знам, ще ми е много странно ако наистина Данна отиде в Алфа. Обещаваща изпълнителка, която Митака лично е искал да вземе в Пайнер... а след няколко месеца да я даде в отделна компания. Няма много логика, освен ако отношенията на двете фирми не са по-стабилни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са феновете на Галена да коментират “Ламборгини” или пък мисля,че това е експеримент за Галена или пък е песен на Фики в която Галена се включва , чакам ви! 🤣🤣🤣🤣

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, asylum каза:

Жалко, че няма телефонна линия да се обадиш да потвърдиш :D

Дали ще се завърне някой ден със Секси Хит?

Лично майка ми щеше да звънне. Още не му е простила, че киселото мляко все не излизаше на ревизии. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

Къде са феновете на Галена да коментират “Ламборгини” или пък мисля,че това е експеримент за Галена или пък е песен на Фики в която Галена се включва , чакам ви! 🤣🤣🤣🤣

Какво да коментират... Че за 24 часа няма да минат 400ка и с фен клиповете, а се подиграваха на Галин и Преслава, че не подновили рекорда на Тръгвай си. 

Пак позорно ще са в паника и ще мълчат. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, presi_fen! каза:

Къде са феновете на Галена да коментират “Ламборгини” или пък мисля,че това е експеримент за Галена или пък е песен на Фики в която Галена се включва , чакам ви! 🤣🤣🤣🤣

Е, коментираме, където трябва. Има си тема, там се води основното обсъждане.

преди 53 минути, Амброжка. каза:

Кажете какво става с любимата ни Тоти тяло, че ще полудея. Защо я няма в списъка с хонорари? Да не е избягала от курника? :girl_cry2:

И аз се вълнувам! Дано да е напуснала! Надявам се да не е болна, защото наистина се покри напоследък. Бяха я обявили като участник в концерта, пусна силни клипове и песни тази година и изведнъж изчезна. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, presi_fen! каза:

Къде са феновете на Галена да коментират “Ламборгини” или пък мисля,че това е експеримент за Галена или пък е песен на Фики в която Галена се включва , чакам ви! 🤣🤣🤣🤣

да експеримент  е, нека и вашата мумия да експементирА

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

да експеримент  е, нека и вашата мумия да експементирА

Хахах да ви имам циганските експерименти , Галоша издиша няма какво вече да предложи хахаха. Много ми е яко да ви дразня , защото хвърчите много на високо 😬😬🥳🥳🍌🍌

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Като цяло май напоследък не се получават такива мазнотии. Нито Гъзарка стана хит, нито Магистралата, въпреки че са яки песни

Или когато дори и кючеците вече на помагат.

Да, напоследък доста по-трудно се възприемат прекалено мазните предложения на изпълнители, които са свързвани с много по-високи ниво- Галена, Анелия, Десислава... То бива един път да изненадаш с такава песен, два пъти... но когато ти стане навик с цел хит вече става прозрачно и жалко. И публиката постепенно се отдръпва. Затова втората и третата са в някакво критично положение напоследък, дано и първата да не им влезе в клуба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...