Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Нашата мумия" експериментира с "Моето слабо място" - най-големият й хит в последната петилетка.

И това на Галена и Фики не е никакъв експеримент. Първо песента не е тяхна, второ клипа се оказа заимстван, трето - звученето е поредното копие на "Зоопарк", "Феноменален", "Гъзарка" и други от този калибър, а текстът даже не заслужава коментар.

Не може ли просто да приемете, че се изложиха и да спрете да я защитавате? Преса като изпя "Аматьорка" нейните фенове (вкл. и аз) не бяхме във възторг. На вас и лайно да ви предложат ще го изядете.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

И аз се вълнувам! Дано да е напуснала! Надявам се да не е болна, защото наистина се покри напоследък. Бяха я обявили като участник в концерта, пусна силни клипове и песни тази година и изведнъж изчезна. 

Време беше! Да ходи да се чекне в обора, за друго не я бива!

Новината на деня: Въпреки слабата си година, Емануела ще закрива концерта в Пловдив. 

  • Thanks 2
  • Wow 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахха ама вие сериозно ли?! Окей признавам издържаните негативни коментари, ама да се пише че Галена издишала или залязала е повече от смешно. Да ви напомня че тази година има 4 тотално различни един от друг проекти. 

Сърце - качествена умерена песен. 

Добре ли си - типичен комерс от Ганев който се търси и върви в момента.

Паника - Песен с по-модерно звучене и звучене което напомня на това от преди 4-5 години.

Ламборгини - Мазна чалгарска песен за празниците.

Всичките са поднесени с супер яките видеоклипове в които е вложено много старание. Признавам(е) Преслава като най-успешна певица за тази година, но ако погледнем клипираните й песни, при нея положението не е розово откъм разнообразие. Въпрос на време е и това звучене да омръзне(точно като оцковите 2016) и ще трябва да търсят ново. Паснаха си с Ганев, не е за отричане. Искам да кажа че като цялостен артис трудно някоя да догони Галена. Хубав ден ви желая!🤗

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Амброжка. каза:

Време беше! Да ходи да се чекне в обора, за друго не я бива!

Новината на деня: Въпреки слабата си година, Емануела ще закрива концерта в Пловдив. 

Еее, Тоти е супер! 

Сигурно ли е за Емецето? ❤️ 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Еее, Тоти е супер! 

Сигурно ли е за Емецето? ❤️ 

Сигурно е, ще промотира и нова песен. Днес май снима клипа към нея. 
На концерта ще грейне и сотаджийката Ася в комплект с Умрях. Очаквам хит! 

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Сигурно е, ще промотира и нова песен. Днес май снима клипа към нея. 
На концерта ще грейне и сотаджийката Ася в комплект с Умрях. Очаквам хит! 

 

❤️

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Чакаме Лори с Порнхуб хита да ни излекува ушите след мазнотията на дружката си!  :sick: :be:

Докато я чакаме да загреем с този хит

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

50K+ гледания! :heart:Силата на налагането в Рама :D

Просто е жестока песента,жалко че сигурно няма да се оцени.😥 Сега Слави пак ще ми се кара,че слушам певици,които приличат на травестити.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , GSA каза:

Седнали да плюят и омаловажат най-голямата в чалгата евър. Разберете го - дори към 2019 да я няма никаква, за тези 25 години на сцена, Глория е оставила толкова качествена музика след себе си, че другите т.нар. актуални и топ имена, дори и срещу нея да тръгнат пак няма да могат да я догонят. 

Доживях да прочета че "Ако те няма" била някаква си там популярна песен. Моля? Та тая песен срина държавата през 2007 година и си стана залужено "Хит на годината". То бива подценяване бива, ама поне малко обективност покажете.

За последните 15 години била в девета глуха и албумите и били провал? В световен мащаб успехът на един албум се измерва по броя продажби. Уви, в това отношение Глория винаги ще е най-продаваната - с или без хит. 

В последното десетилетие е оставила толкова много стойностни песни. Да - някои са еднотипни до болка - факт - критикувал съм я яката за което и към днешна дата е далеч от това, което е била някога. Обаче да се омаловажава и плюе по този жалък начин само показва колко са запознати с нейната биография, успехи и творчество въпросните.

Сега ако успее да пусне книгата + албум и клип и да ги представи из страната паралелно, смятам, че ще и се получи доста добре. Дай Боже скоро да напълни и Арена Армеец за следващия си юбилеен концерт, където отново ще остави много критици с пръст в уста, защото е единствената, която има смелост да пълни най-големите зали в страната. Нека актуалните моми, с многомилионните (купени) гледания да се изявяват пред пияндури в пропаднали дупки на плейбек и да си мислят, че са върха.

Жалко е, че в България не показваме никакво уважение към успелите ни личности и обичаме да ги плюем и в същото време да възхваляваме разни певачки от Сърбия, Гърция и т.н. Срам!  

Няма как да пропусна да отговоря на този пост, защото е отправен към мен. Със сигурност до 2005, особено средата на 2004, Глория е била най - голямата, хитовата, модерната, двигателя на поп - фолка и т.н. Но от там насетне са минали 15 години в които тя е насрала първите 10 с доста евтина, скучна, посредствена, еднаква музика. Имала е единични попадения, но като цяло е търкала дъното. 

По втория казус, наистина "Ако те няма" по едно време беше най - големия хит на лятото в Пайнер, но дори тогава "Моят номер" на Тодора я мачкаше по всеки критерий. И както много други големи хитове на Преслава, Галена, Азис, така и този на Глория нямаше голям живот. Нали го изпя на един концерт и хората започнаха да се изнасят. 

Третото нещо е, че никой не казва Глория не е продавана. Напротив, тя е най - продавания женски изпълнител на всички време, чалга изпълнителя с най - много самостоятелни и големи изяви тук и извън страната, но с това като цяло се изчерпват успехите и за 15 години, както и с 5 хитови песни, нито 1 от които мегахит. 

За претенциите които имате за нея, това не е никак много. Издала е сигурно 100 песни, от които едва 5 (максимум) са добили каквато и да е популярност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Просто е жестока песента,жалко че сигурно няма да се оцени.😥 Сега Слави пак ще ми се кара,че слушам певици,които приличат на травестити.

Не е топ красавица, така си е. Но пък е истински творец и пише по-добри текстове от една Петя Радева, която се води поетеса!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Не е топ красавица, така си е. Но пък е истински творец и пише по-добри текстове от една Петя Радева, която се води поетеса!

Разбира се,но всички знаем,че най-добрия тестописец в този жанр е ДЖЕН!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма как да пропусна да отговоря на този пост, защото е отправен към мен. Със сигурност до 2005, особено средата на 2004, Глория е била най - голямата, хитовата, модерната, двигателя на поп - фолка и т.н. Но от там насетне са минали 15 години в които тя е насрала първите 10 с доста евтина, скучна, посредствена, еднаква музика. Имала е единични попадения, но като цяло е търкала дъното. 

По втория казус, наистина "Ако те няма" по едно време беше най - големия хит на лятото в Пайнер, но дори тогава "Моят номер" на Тодора я мачкаше по всеки критерий. И както много други големи хитове на Преслава, Галена, Азис, така и този на Глория нямаше голям живот. Нали го изпя на един концерт и хората започнаха да се изнасят. 

Третото нещо е, че никой не казва Глория не е продавана. Напротив, тя е най - продавания женски изпълнител на всички време, чалга изпълнителя с най - много самостоятелни и големи изяви тук и извън страната, но с това като цяло се изчерпват успехите и за 15 години, както и с 5 хитови песни, нито 1 от които мегахит. 

За претенциите които имате за нея, това не е никак много. Издала е сигурно 100 песни, от които едва 5 (максимум) са добили каквато и да е популярност. 

+ това той я нарича "най-голямата в чалгата евър" - ако историята на чалгата започваше през 2005, въпросната госпожа и в топ 20 нямаше да се впише. Та, мерси от такива "големи".

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

да експеримент  е, нека и вашата мумия да експементирА

Хъни, ти май забрави, че говориш за кралицата на поп-фолка - Преслава? Когато тя е експериментирала и е вдигала цели стадиони на крака, пеейки "Лъжа е", Галче е била в девета глуха. 

Преслава през годините е триумфирала с достатъчно разнообразни песни - Финални думи, Нямам право, Не съм ангел, Моят нов любовник, Заклевам те, От добрите момичета, Феномен, Пази се от приятелки, Ако утре ме губиш, Моето слабо място и др ... Какво се пениш? 

Плюя на разбиранията ти за експеримент щом смяташ Ламбото за такъв.  

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

 

+ това той я нарича "най-голямата в чалгата евър" - ако историята на чалгата започваше през 2005, въпросната госпожа и в топ 20 нямаше да се впише. Та, мерси от такива "големи".

Естествено. Най - голямата трябва да е наистина голяма. Т.е. да е била с мегахитове от 95 до днес. Бтв, една Камелия може да се нарече най - голямата към днешна дата, знам, че искаш да го чуеш - Преслава също. И двете имат актуални хитове, които могат да представят навсякъде и на концерт, и в клуб. 

Глория и Ивана имат пет хита от преди 20 години и тва е. Имали са успехи тогава, големи да, закривания да, Ивана (3 години), Глора 10 май, но си е в миналото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Vancho каза:

Хъни, ти май забрави, че говориш за кралицата на поп-фолка - Преслава? Когато тя е експериментирала и е вдигала цели стадиони на крака, пеейки "Лъжа е", Галче е била в девета глуха. 

Преслава през годините е триумфирала с достатъчно разнообразни песни - Финални думи, Нямам право, Не съм ангел, Моят нов любовник, Заклевам те, От добрите момичета, Феномен, Пази се от приятелки, Ако утре ме губиш, Моето слабо място и др ... Какво се пениш? 

Плюя на разбиранията ти за експеримент щом смяташ Ламбото за такъв.  

 

Донатела не говори за песни отпреди 10+ години. Последните 5 Преса си пее за пиячка и пребиване, мачкане. Преди всички експериментираха. Сега - малцина. Преса не е сред тях. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Естествено. Най - голямата трябва да е наистина голяма. Т.е. да е била с мегахитове от 95 до днес. Бтв, една Камелия може да се нарече най - голямата към днешна дата, знам, че искаш да го чуеш - Преслава също. И двете имат актуални хитове, които могат да представят навсякъде и на концерт, и в клуб. 

Глория и Ивана имат пет хита от преди 20 години и тва е. Имали са успехи тогава, големи да, закривания да, Ивана (3 години), Глора 10 май, но си е в миналото. 

Деса също не е за подценяване и е с хитове от 97-ма до преди 1-2 години. Дори ако не беше напускала Пайнер щеше да е на по-високо ниво.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum какво мислиш за Мили? Според мен ако някой й беше ударил едно рамо по време на тия скандални тракове, днес щеше да се конкурира с Яница минимум!

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

@asylum какво мислиш за Мили? Според мен ако някой й беше ударил едно рамо по време на тия скандални тракове, днес щеше да се конкурира с Яница минимум!

 

Тя тамън напипа правилната посока със Сексът продава и Уникален, и се отказа! 

Аз харесвам тези:

https://www.vbox7.com/play:1ff5900b36

и

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...