Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Моята информация за Тотя е, че проституира задоволявайки богаташи в Дубай.

А моята е, че се е зарекла да стигне Преслава и Галена. Имай предвид, че Тоти стигна Гергана, Ивана, Глория, Андреа, Фики. Сега се е запътила към Деси Слава и Камелия. Накрая ще останем само с Тоти на 70 ще е над всички останали лидерки. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми към днешна дата си е бая посредствена да. В смисъл, Глория е била двигател на чалгата и клиповете й 2003 са насравними и невиждани за тогава. Но то е като при Андреа и Галена. Имала е пари, много добър екип от професионалисти и резултатите са били феноменални. Бтв, ако Галош остане без екип като Преслава и Анелия, според мен бързо ще отиде при Глория и Андреа. За мен това, че се подценяват екипите и се дава тежест само на медийното лице на продукта е много грешно. 

Една "Неблагодарен" е феноменална песен, която се пуска и до днес, но... Анда не може да направи нещо подобно сега защото няма екип. Ако го имаше щеше да мачка още, както апропо го прави наща Цуцка - Гуцка ("Ангела"). 

Андра сама си е виновна. Можеше да оформи следващото ТОП 3 на чалгата след ГИК,но тя искаше хем да е актуална в чалгата,хем да пробие и извън/на Балканите и накрая от двата стола падна на земята. Вече дори и клипове не прави на песните си,а не е като да няма шанс за хит или да няма жажда за нейни песни. Най-добре ще е да си вземе почивка,да си оправи здравословните проблеми и да се завърне с нов хъс и идеи вместо да става за смях пред цяла България с неадекватност и обработени снимки.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Лично майка ми щеше да звънне. Още не му е простила, че киселото мляко все не излизаше на ревизии. 

😂😂😂

Я разкажи по-надълго и нашироко. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Андра сама си е виновна. Можеше да оформи следващото ТОП 3 на чалгата след ГИК,но тя искаше хем да е актуална в чалгата,хем да пробие и извън/на Балканите и накрая от двата стола падна на земята. Вече дори и клипове не прави на песните си,а не е като да няма шанс за хит или да няма жажда за нейни песни. Най-добре ще е да си вземе почивка,да си оправи здравословните проблеми и да се завърне с нов хъс и идеи вместо да става за смях пред цяла България с неадекватност и обработени снимки.

Не може да съдим хората и да мислим за тях нали знаеш. Има една поговорка: ако баба беше мъжка, щеше до един да ги натръшка. Андреа прави това, защото от нейната камбанария е най - доброто. Глория по същия начин, аз и ти :) Хора сме, имаме си перспективи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не може да съдим хората и да мислим за тях нали знаеш. Има една поговорка: ако баба беше мъжка, щеше до един да ги натръшка. Андреа прави това, защото от нейната камбанария е най - доброто. Глория по същия начин, аз и ти :) Хора сме, имаме си перспективи. 

Така е,не я съдя,даже не съм и очаквал,че ще дойде ден,в който Андреа ще ме дразни толкова много,но факт. Пълно посмешище е тази жена вече. От сигурно последното толкова добре наложено име в чалгата да пропаднеш толкова много..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ламборгини ВСЕ ОЩЕ няма 400,000 гледания? Флопа на годината ли ще е това? Не си обяснявам защо, наистина. Не очаквах такова нещо и кое й е чак пък толкова зле на песента, че масово недоволство. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Ламборгини ВСЕ ОЩЕ няма 400,000 гледания? Флопа на годината ли ще е това? Не си обяснявам защо, наистина. Не очаквах такова нещо и кое й е чак пък толкова зле на песента, че масово недоволство. 

Боли ме да призная,но флопа на годината е "Вижте го,жени"😥

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Боли ме да призная,но флопа на годината е "Вижте го,жени"😥

Джен няма флопове! Тя има песни посветени само на феновете си, ако е искала терахит - да го е образувала. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората се стреснаха от заглавието на песента на Джен, това е риска да имаш толкова силна власт и да използваш възклицателно като наименование на сингъл.

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена с АморАЛНА в 19:30, разтреперих се!

  • Wow 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко от вас тук помнят или въобще са били родени във времената, в които Глория властваше, но който има и най-бегъл спомен ще знае защо на привържениците й и до ден днешен им е неприятно да признаят до къде е стигнала. И на мен ми е нелепо и необяснимо как е възможно да си чак толкова изпаднал изпълнител след като си властвал по подобен начин, дори и в световен мащаб не се сещам за сходен пример. Да направим все пак един реверанс към миналото й и да не си позволяваме да слагаме изпълнители, властвали в по-слаби ери за жанра над тези, които бяха на върха в първото десетилетие на оформянето му.

А аз още си клоня, че Камс, ако си изиграе добре картите, може някой ден да бъде възприемана масово като най-голямата. Иска ми се и с Дес да е така, защото тя до скоро имаше най-голям потенциал от всички, но с нея не знам вече какво да си мисля... С преповтарящи се веднъж на няколко години периоди като настоящия тя сама си мачка целия потенциал. Тази година дори си прецака рекорда на изпълнител с най-много поредни години с големи/сезонни хитове.

И за да кажа нещо и за новите надежди- триото скандализира!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, retr0 каза:

Джен няма флопове! Тя има песни посветени само на феновете си, ако е искала терахит - да го е образувала. 

Така е,след такъв междугалактически хит като "Горкото момиче" е нещо напълно нормално да направи песен за нас феновете й!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, retr0 каза:

Ламборгини ВСЕ ОЩЕ няма 400,000 гледания? Флопа на годината ли ще е това? Не си обяснявам защо, наистина. Не очаквах такова нещо и кое й е чак пък толкова зле на песента, че масово недоволство. 

Направи сравнение кои песни са хитове и кои имат толкоз много повече гледания от всички останали :) Мисля е повече от очевидно кое е флоп, щом има нужда от яко помпане с купени гледания 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Ламборгини ВСЕ ОЩЕ няма 400,000 гледания? Флопа на годината ли ще е това? Не си обяснявам защо, наистина. Не очаквах такова нещо и кое й е чак пък толкова зле на песента, че масово недоволство. 

Нормално е... хората не се кефят на подобни мазни и противни песни освен ако не са от някоя махала.. Преслава мачка Галена и в края на годината! 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че пак има някакъв бъг в YouTube. На триото до скоро показваше под 1000 гледания. На Лорена още ми показва No Views.

Лорена иначе отново предложи силен проект. На тази жена й липсва само канала на Планета, за да е дори още по-успешна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена смачка Галена и Фики. Давай Лора покажи на твоята приятелка как се прави и нека малко се учи от теб ,че твойте последни проекти са по-силни от нейните!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Направи сравнение кои песни са хитове и кои имат толкоз много повече гледания от всички останали :) Мисля е повече от очевидно кое е флоп, щом има нужда от яко помпане с купени гледания 

Престанете с тези конспирации за купени гледания. Вече е рядкост, и е видно от факта че по-голямата част от гледанията се генерират в България.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви купени гледания... Дуетът на Преслава и Галин сигурно има 10 отрицателни коментара, циганията от вчера ако има толкова положителни пак добре, тези гледания са много даже на фона на това какви неща се изписаха под видеото. Дори феновете й я правят луда. Преслава определено не може да мине "Пиян" с дуета, но той си прави стабилни гледания всеки ден и всичко е супер проследимо и с ежедневни натрупвания. А и след като всички пускат мазни цигании, на които очевидно хората вече се дразнят.... Няма и конкуренция. То по тази логика и Галя за "Фенонемален" яко е пазарувала, пълни глупости. Това са двете НАЙ на жанра, ако те не правят половин милион за първите 24 часа, тогава кой... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

В Чужбина е

За колко време?

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Моята информация за Тотя е, че проституира задоволявайки богаташи в Дубай.

Подробности?

преди 35 минути, SG каза:

Мисля, че пак има някакъв бъг в YouTube. На триото до скоро показваше под 1000 гледания. На Лорена още ми показва No Views.

Лорена иначе отново предложи силен проект. На тази жена й липсва само канала на Планета, за да е дори още по-успешна.

Аз като отворих триото, пишеше 1 (едно) гледане. 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...