Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пиян е #45 в Епъл мюзик, а на 46-то място е Не ме наричай скъпа, излязла преди месец-два

Паника на #62, а Ламбото го няма. Излъжи ме е #5, а Полудяваш #9, единствените чалги в топ 10 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, вижте какво засякох случайно днес по телевизията!

Лидия в клип на Стефан Илчев... новата Преслава: потвърдено!

П.П. тук носът й е съвсем нормален.. не знам какво е станало.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой е тоя сайт? Две от водещите новини са против Преслава и Галена. И са култови откъм съдържание, неграмотни и лишени от всякаква логика и достоверност :D 

Като две капки вода: Преслава стана Вулева

Читателски сигнал: Това е грозната истина за Галена – евтини парцали, ужасни паласки, целулит и огромна дупара! (Снимки)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

На кой е тоя сайт? Две от водещите новини са против Преслава и Галена. И са култови откъм съдържание, неграмотни и лишени от всякаква логика и достоверност :D 

Като две капки вода: Преслава стана Вулева

Читателски сигнал: Това е грозната истина за Галена – евтини парцали, ужасни паласки, целулит и огромна дупара! (Снимки)

Твой.

 

BE118EC6-E560-4930-B8D3-B53F4C8CA554.jpeg

  • Haha 2
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава завършва годината като номер 1.

 

Между другото Ламбото в нито една от стрийминг платформите не може да се похвали с кой знае какви позиции. 

Screenshot_20191225_183156_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

И като се събуди, краката ти отвити.

Тая затапка я ползвахме в 8-ми клас. И с отвити крака виждам как Галя с едно нищо и никакво Ламбо започна пак да мачка психики. Месец след премиерата номер 1 в Popnable! На пришития нос кога ще й се случи това? Между другото на 31-вия си ден великият космически галактически хит "Пиян" е имал 106к - точно с 12к по-малко от "Ламбото". Ай наздраве 😉

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slaviалчна скрумбия !



Чалгаджийките ще заработят невиждани суми в новогодишната нощ
640_348087.jpeg

Най-печелившата певица в Новогодишната нощ ще бъде Преслава. Тя ще изкара 25 бона. Певицата ще забавлява феновете си в изискан хотел в Правец, след което ще се изяви и в софийски клуб. За двете участия пайнерката ще гушне 25 бона, за 2 часа пеене. Със сигурност с нея ще бъде и половинката й Павел, който не пропуска нейна изява. Декември месец по традиция е голямата жътва за изпълнителите от всички жанрове.

 

В София Преслава ще се види с колежката си Анелия, както и със Софи Маринова, която й е кума. Трите имат общо участие. Анелия се е спазарила за 12 бона, а Софка - за 10. Доходоносна новогодишна нощ се очертава и за Емануела и Емилия, които също са спазарили по 2 участия.

Банковата сметка на Емануела ще набъбне с малко над 20 бона за изявите й в Пловдив и София. Емилия пък е предпочела да не пътува между градовете, затова ще пее в пловдивски хотел, а след това и в дискотеката там.  Нейният сборен хонорара е 20 бона. Десислава ще посрещне 2020 във Велинград срещу "скромните" 10 бона. Галена по традиция ще пее в заведението на мъжа си в Арбанаси, като тя не прибира пари за себе си, а отчита само дела на Пайнер. 

По този начин си плаща комфорта да празнува с приятели в семейния ресторант, а в същото време излиза на далавера на съпруга си, който всяка година препълва мястото с фенове на чалгата. Глория също се е договорила за 10 хилядарки в бургаски хотел. Борис Дали ще пее в Златни пясъци срещу 8 бона. Джена ще е в Пловдив, срещу 10 хиляди.

За първи път много звезди ще си останат вкъщи за новогодишната нощ, или пък ще се разминат само с едно участие. А причината са твърде високите хонорари, които на 31 декември са двойни. Без участия на Нова година засега са Галин, Фики, Джулия, Малина, Малката, Джордан, пише в. Телеграф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е големият ден, милички!

ТРЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ НА НОВИЯ ТРАК НА ИВАНА КАЛУДОВА! ❤️

  • Like 1
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Днес е големият ден, милички!

ТРЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ НА НОВИЯ ТРАК НА ИВАНА КАЛУДОВА! ❤️

Да погледнем нагоре към небето (и зад червения чаршаф в клипа по-долу) и да повярваме, че стават чудеса и Ивана ще види пак мегахит. 

https://www.vbox7.com/play:b3c6c1e4?p=user&id=5975&order=date

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Да погледнем нагоре към небето (и зад червения чаршаф в клипа по-долу) и да повярваме, че стават чудеса и Ивана ще види пак мегахит. 

https://www.vbox7.com/play:b3c6c1e4?p=user&id=5975&order=date

Не е съвсем изключено. Например Ивана има по-голям шанс да направи хит, в сравнение с Глория например.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не е съвсем изключено. Например Ивана има по-голям шанс да направи хит, в сравнение с Глория например.

Малко, но да! Иначеи двете са си на ниво Соня Немска и Татяна.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година изненадващ интерес към чалгата по празниците. Обикновено на Бъдни вечер и Коледа гледанията спадат драстично, а този път даже са се качили на някои песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Ламбото е единствената песен тая година, която е #1 в нейбъла след цял пълен месец. 
 

Къде са сега хората, които твърдяха:

Ми тя след петият ден ще падне под 100

В никакъв случай Ламбото не е някакъв гигахит от ранга на “Пей, сърце”/“Феноменален”/“Шефката”, но за тая слаба зима и спада в гледанията на всички песни в YouTube си е добро постижение. Заедно с триото са хитовете на зимата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Малко, но да! Иначеи двете са си на ниво Соня Немска и Татяна.

С този мегахит Тоти Тяло слага цялата дискография на Ива и Гло в коша! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Днес е големият ден, милички!

ТРЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ НА НОВИЯ ТРАК НА ИВАНА КАЛУДОВА! ❤️

Тая пък коя е и защо трябва да и чакаме нов трак? 

 

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Малко, но да! Иначеи двете са си на ниво Соня Немска и Татяна.

И двете има да си мечтаят към днешна дата да предизвикват интерес колкото Сончето, а Мамасита осезаемо липсва напоследък и чакаме да изкочи отнякъде с хит! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Между другото, Ламбото е единствената песен тая година, която е #1 в нейбъла след цял пълен месец. 
 

Къде са сега хората, които твърдяха:

Ми тя след петият ден ще падне под 100

В никакъв случай Ламбото не е някакъв гигахит от ранга на “Пей, сърце”/“Феноменален”/“Шефката”, но за тая слаба зима и спада в гледанията на всички песни в YouTube си е добро постижение. Заедно с триото са хитовете на зимата.

И 4-те й песни от тази година ще са с 10М+. Жестока кралица!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

И 4-те й песни от тази година ще са с 10М+. Жестока кралица!

Клипираните Преславови тракове - също. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, plambata каза:

Тая затапка я ползвахме в 8-ми клас. И с отвити крака виждам как Галя с едно нищо и никакво Ламбо започна пак да мачка психики. Месец след премиерата номер 1 в Popnable! На пришития нос кога ще й се случи това? Между другото на 31-вия си ден великият космически галактически хит "Пиян" е имал 106к - точно с 12к по-малко от "Ламбото". Ай наздраве 😉

 

Не ме интересуват нито пришитото лице, нито пришития нос. Тия дето спите във форума и бройте гледания не сте в час(Галенови). Ако трябва да съм честен хитовете са при Преслава, а на Галош само ще кажа тоя път да снима клип как и правят фистинг в душ кабината белким стане и тоя път чудо. Видяхме я! НЕ СТАВА В ДУХАНЕТО. Целувки

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...