Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Между другото някой ще отговори ли на въпроса защо новата песен на Джена за пореден път не е голям хит, а звучи като такъв? И че всъщност Джена дори не може да направи хит, каквото и да изпее. WTF?

Вселенският хит "Горкото момиче" дойде ту мач на народа и не възприемат нищо след него!

Иначе и мен ме кефи "Достойната", повече от "Вижте го, Жени Маратонката".

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Джена - тая пък коя беше? Че чак и хитове била имала, аз нещо се сещам само за Джина (Стоева) 

 

Оле майко, чак сега се сетих как и Джена понастоящем е Стоева ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Вселенският хит "Горкото момиче" дойде ту мач на народа и не възприемат нищо след него!

Иначе и мен ме кефи "Достойната", повече от "Вижте го, Жени Маратонката".

 

Ще се бори за 2-3 милиона, 4 макс. А преди 2 години правеше 12-13 милиона от раз!!!! Коя Инстаграма му спря? Коя му отръфа теллефона със зъби?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли, когато Джени пусна "Спри да ми досаждаш", песента, която буквално стана хит мигом? После почна да ходи по интервюта с тийн визии - дънкови якета и шапки, говорейки как ще гази конкуренцията? Брутална! Обичам ѝ тази ера ❤️ 

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

А помните ли, когато Джени пусна "Спри да ми досаждаш", песента, която буквално стана хит мигом? После почна да ходи по интервюта с тийн визии - дънкови якета и шапки, говорейки как ще гази конкуренцията? Брутална! Обичам ѝ тази ера ❤️ 

 

Жестока. Тръпна в очакване за новата й ера. Смятам,че е време да скандализира с ковренска такава. Супер й се отдава еротиката в "Ти къде беше".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

А помните ли, когато Джени пусна "Спри да ми досаждаш", песента, която буквално стана хит мигом? После почна да ходи по интервюта с тийн визии - дънкови якета и шапки, говорейки как ще гази конкуренцията? Брутална! Обичам ѝ тази ера ❤️ 

 

Тя точно до тая песен някъде и онзи период успяваше само да градира себе си. Сякаш наистина беше готова да е лидерка.

За срива на Джена е виновна малката й сестра. След като я натирили, малката ходила да баят за провал на популярната си кака.

И той я сполетял. Но Джена била под щастлива звезда родена и за сметка на това срещнала своя принц, който бил от богато и заможно семейство.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя точно до тая песен някъде и онзи период успяваше само да градира себе си. Сякаш наистина беше готова да е лидерка.

За срива на Джена е виновна малката й сестра. След като я натирили, малката ходила да бая за провал на популярната си кака.

И той я сполетял. Но Джена била под щастлива звезда родена и за сметка на това срещнала своя принц, който бил от богато и заможно семейство.

Ей, тая сестричка вярно е възможно да е причината. Джени добре я беше изхвърлила като мокро коте на улицата, това заслужава тая! 

Вярвам, че с правилната песен пак може да заплени сърцето на малки и големи

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Между другото някой ще отговори ли на въпроса защо новата песен на Джена за пореден път не е голям хит, а звучи като такъв? И че всъщност Джена дори не може да направи хит, каквото и да изпее. WTF?

Снощи точно за тази песен чух коментар, че звучала като всички останали и вече изпълнителите са неразпознаваеми като музика и визия. Сравнено с предишните песни на Джена си е направо различна, поне според мен. Има 1-2 фрази в текста които са ми абсурдни, но харесвам песента и я слушам. Звучи ми като старата Джена.

Иначе за тази еднаквост е факт и сме го коментирали много пъти, но не съм убедена, че това е причината. Нещо подобно се забелязва и при новите на Деса и Емануела. Добри песни, но не стават хитове. Наистина странен и трудно обясним спад. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Ами да не качва снимки с Паола и няма да я коментираме. Това няма нищо общо с омраза. 

Не видях да се палиш така когато фенове на Преслава се подиграваха за починалия й баща и си пожелаваха да видят нея в ковчег. Точно ти недей да ми четеш морал. 

Това не е просто коментар, а словесна атака с расистки привкус към едногодишно дете. Та ти го сравни с маймуна. Как смееш? Не си ли се замисляла, че утре и ти може да имаш деца? Много, ама много ми падна в очите. Ако не виждаш нищо нередно, препиши го под Фейсбук или Инстаграм поста. Хайде да те видим. Впрочем, мисля че бях направил забележка на Калин за изказването му тогава.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Снощи точно за тази песен чух коментар, че звучала като всички останали и вече изпълнителите са неразпознаваеми като музика и визия. Сравнено с предишните песни на Джена си е направо различна, поне според мен. Има 1-2 фрази в текста които са ми абсурдни, но харесвам песента и я слушам. Звучи ми като старата Джена.

Иначе за тази еднаквост е факт и сме го коментирали много пъти, но не съм убедена, че това е причината. Нещо подобно се забелязва и при новите на Деса и Емануела. Добри песни, но не стават хитове. Наистина странен и трудно обясним спад. 

Истината ги удари по главата! Това стана.

Аз съм сигурен, че преди са купували, защото 300-450% спад е необясним, дори и катаклизъм в държавата да е станал.

Много са факторите, а един от тях е, че буквално двигателят на тази музика - най-младите са вече двойно по-малко от нас, тези които движехме жанра предното десетилетие.

Има и отлив, то едно и също не може да се толерира до безкрай. Вижда се, че ако уцелят на песен, могат да направят и национален хит, но това се случва все по-рядко, защото залагат на диско шаблони. Няма и разнообразие от автори. Младите имат и много алтернативи вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По въпроса за Галена и съмненията относно многото гледания на Ламборгини. Не подценявайте мангалите. Генерират стабилен трафик , вече се е доказало 100 пъти. Тази песен ми звучи като перфектничка за тях. Сигурно я спукват. Оттам и изненадващия по-дълъг живот на песента. Абе Галена пак изкара късмет, но на цената на качество спред мен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Това не е просто коментар, а словесна атака с расистки привкус към едногодишно дете. Та ти го сравни с маймуна. Как смееш? Не си ли се замисляла, че утре и ти може да имаш деца? Много, ама много ми падна в очите. Ако не виждаш нищо нередно, препиши го под Фейсбук или Инстаграм поста. Хайде да те видим. Впрочем, мисля че бях направил забележка на Калин за изказването му тогава.

Чакай малко, ти за някакъв съдник ли се взе? Укроти се! Коментара, мнението и последствията са си за мен. Тук съм решила, тук съм го написала. 

Прекаляваш в защитата си за Преслава, всеки има право да изкаже мнение. С този си коментар удари върха на абсурда, честно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Истината ги удари по главата! Това стана.

Аз съм сигурен, че преди са купували, защото 300-450% спад е необясним, дори и катаклизъм в държавата да е станал.

Много са факторите, а един от тях е, че буквално двигателят на тази музика - най-младите са вече двойно по-малко от нас, тези които движехме жанра предното десетилетие.

Има и отливо, то едно и също не може да се толерира до безкрай. Вижда се, че ако уцелят на песен, могат да направят и национален хит, но това се случва все по-рядко, защото залагат на диско шаблони. Няма и разнообразие от автори. Младите имат и много алтернативи вече.

Съгласна съм за купуванията, но защо според теб спряха да го правят? 

Еднаквото звучене сами си го наложиха. Изкарват хит и после в желанието си да го повторят вадят клонинги на предишните и се копират една друга. 

Автори не липсват, просто самите те си поръчват такива песни. Трябва да спрат да мислят за повтарянето на даден успешен хит на всяка цена. Как някога можеха да са разнообразни? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото аз съм сравнявал племенницата на Преслава с танзанийско маймунче. То е едно такова рунтавко. Може да раждат маймунчета техния ген, не се знае.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Съгласна съм за купуванията, но защо според теб спряха да го правят? 

Еднаквото звучене сами си го наложиха. Изкарват хит и после в желанието си да го повторят вадят клонинги на предишните и се копират една друга. 

Автори не липсват, просто самите те си поръчват такива песни. Трябва да спрат да мислят за повтарянето на даден успешен хит на всяка цена. Как някога можеха да са разнообразни? 

Да, много добър въпрос.

В корена си според мен е свързано с масово изпростяване - не само на публиката, но и на самите изпълнителки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Айде моля ти се, сетил се изведнъж да се правиш на морален. Ма иначе

призоваваш Пришития нос да бойкотирала местата, дето си вади хляба, ма топки нямаше да призовеш или сам да я бойкотираш като правеше реклама на СИЛНО ТОКСИЧКИ ПРОДУКТИ ВОДЕЩИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА. За пореден път не вървиш, просто си копаеш сам ново дъно. 

Остави силно токсичните продукти. Наистина ли заставаш зад поста на Стела, и одобряваш малки деца да бъдат сравнявани с маймуни и други животински видове? Това говори много за теб..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Да, много добър въпрос.

В корена си според мен е свързано с масово изпростяване - не само на публиката, но и на самите изпълнителки.

Има логика. Изпростял народ води до изпростяли артисти. Всичко е навързано. Странното обаче е защо като виждат, че нещата не се получават продължават по същия начин? Защо не търсят промяна? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Остави силно токсичните продукти. Наистина ли заставаш зад поста на Стела, и одобряваш малки деца да бъдат сравнявани с маймуни и други животински видове? Това говори много за теб..

Айде стига и ти, разбрахме, че по принцип не е уместно. Много морален стана. Детето наистина прилича на маймунче. Много важно, ще порасне, ще стане красива жена. Ясно е за всички. И Преслава е била същия рунтавляк едно време.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Чакай малко, ти за някакъв съдник ли се взе? Укроти се! Коментара, мнението и последствията са си за мен. Тук съм решила, тук съм го написала. 

Прекаляваш в защитата си за Преслава, всеки има право да изкаже мнение. С този си коментар удари върха на абсурда, честно. 

Специално за Пришития нос явно нещо мноу яко му бъркат сравненията с мангалка. А сега явно като на малката боята се вижда още по отдалече, щото и е рано за процедури, нали, ма то нормално? И не виждам какво има расистко и ксенофобско да определим хлапето на двама мангали като циганче? 

И то междудругото е морализаторстване от човека, който одобри боя над Весо Фена , само защото бил досаждал на прясно излюпения клонинг на Албена Вулева. 

@Fast И да, който не иска децата му да бъдат обсъждани от малки, не им качва снимки по соц мрежите да си прави реклама с тях. Ама що не скачаш като прави Пришития нос, а орева света Галена като качваше снимки на нейните хлапета? Или сме пак на приципа за цигарите - ако Галена рекламира тютюневи пирони, ореваваш целия форум, и не само, а като Толбухинкста мома от боята включи в нейния клип СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ стана по нисък от тревата? 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Специално за Пришития нос явно нещо мноу яко му бъркат сравненията с мангалка. А сега явно като на малката боята се вижда още по отдалече, щото и е рано за процедури, нали, ма то нормално? И не виждам какво има расистко и ксенофобско да определим хлапето на двама мангали като циганче? 

И то междудругото е морализаторстване от човека, който одобри боя над Весо Фена , само защото бил досаждал на прясно излюпения клонинг на Албена Вулева. 

@Fast И да, който не иска децата му да бъдат обсъждани от малки, не им качва снимки по соц мрежите да си прави реклама с тях. Ама що не скачаш като прави Пришития нос, а орева света Галена като качваше снимки на нейните хлапета? Или сме пак на приципа за цигарите - ако Галена рекламира тютюневи пирони, ореваваш целия форум, и не само, а като Толбухинкста мома от боята включи в нейния клип СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ стана по нисък от тревата? 

Леле това го бях забравил, че критикуваше Галена, като си качва снимки на своите деца в Интернет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Остави силно токсичните продукти. Наистина ли заставаш зад поста на Стела, и одобряваш малки деца да бъдат сравнявани с маймуни и други животински видове? Това говори много за теб..

Аз дали одобрявам поста на Стела ли или не е нещо съвсем различно. 

Ама ти да дигаш гюрултия около въпросния пост, точно ти, дето одобряваш всичко което прави въпросната особа по подразбиране, включително побоя от тъпкача й (по онова време) над Весо Фена е повече от лицемерно и откровено смешно и жалко. И съответно говори много повече за теб. Нали, нищо ново не ни казва, но просто ни припомня вече познати неща. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какви панаири бяха за "Моро му", помните ли? Тогава като се видя, че песента става хит и Галена беше обвинена, че си прави реклами, че умишлено използва детето си за да види хит... :1000(29):

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Айде стига и ти, разбрахме, че по принцип не е уместно. Много морален стана. Детето наистина прилича на маймунче. Много важно, ще порасне, ще стане красива жена. Ясно е за всички. И Преслава е била същия рунтавляк едно време.

Детски снимки не помня да съм и виждал, ама преди 15на години като почваше гена си личеше. Паола ако не е хванала гена за красива жена, ще погледне портрета от тая снимка, ще види стария нос на майка си, алтернативно, ще и пратим една касетка на Рашия със същия, ще и светне лампичката, и ще посети някой по-добър пластичен хирург, от тоя дето орезили обонятелния орган на майка и. 

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Леле това го бях забравил, че критикуваше Галена, като си качва снимки на своите деца в Интернет.

То и аз бях позабравил, че освен сичко останало беше и най-големия защитник в подкрепа на побоя над Весо Фена. Сравнение с тая негова безумна изцепка, не виждам с кви очи ни чете морал в момента, ама явно има багер, имат и свидетелство да го управлява, и няма никакво намерение да спира докато не стигне поне Марианската падина, и не и изкопае поне още веднъж цялата дължина в същата посока. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

А какви панаири бяха за "Моро му", помните ли? Тогава като се видя, че песента става хит и Галена беше обвинена, че си прави реклами, че умишлено използва детето си за да види хит... :1000(29):

То тряя си отворим тема да събираме сичките му изцепки на едно място ... То може ли човек да ги помни сичките? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...