Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Slavi каза:

Не са ли ясни опитите им да дразнят. Самия факт, че на Коледа някой има дори подобни мисли, говори достатъчно... 

Иначе е страхотен парадокс Мис Ловеч да говори за това кой как изглежда... 🤣 

 

Няма значение дали е дразга или не. Абсолютно неприемливо е да се плюят децата и роднините на изпълнителите. Те какво са виновни? Отвратен съм. Дори в хейтърския ми период, не съм си го позволявал никога.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Абе хит си е някакъв. Нещо от ранга на Да вдигнем шум. Беше ясно, че няма да флопне, но опитите да се изкара хита на сезонанса несериозни. Много под Излъжи ме е и лично чрез последната седмица имах възможност да се убедя в това. То и във всички стрийм платформи не случайно си личи превъзходството на алфите. 

Според мен е доста под Да вдигнем шум, но как аз да знам, нали нЕ иЗлИзАм пО бЪлГаРсКи дИсКоТеКи като някоЙ дето ще ни убеждава в това че е хит докато сам не се заблуди в това което говори, съмнявам се той да е толкова заслепен...

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие знаехте ли, че Джен има песен, наречена "Мила сестро"? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Аз току-що я чух и припаднах от смях

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен: *изхвърля сестрата си на улицата*

Сестрата й: Да знаеш само какъв подарък ти бях купила за Нова година...

Джен: 

 

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

https://popnable.com/bulgaria/songs/177822-preslava-rezhim-neprilichna

30к за последната седмица. Да почне да налага ''Режим неприлична'' както прави с ''Моето слабо място''. 

И в Сърбия мисля че няма човек който да не знае кавъра на Режим неприлична (26млн)

https://youtu.be/IOt0OShfYig

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Fast каза:

Как може да говориш такива работи за дете? Осъзнай се малко. То бива омраза, но да намесваш децата минава абсолютно всякакви граници.

Е трябва да признаем, че е грозноватичка като баща си. Гена си е ген.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, -A. каза:

https://popnable.com/bulgaria/songs/177822-preslava-rezhim-neprilichna

30к за последната седмица. Да почне да налага ''Режим неприлична'' както прави с ''Моето слабо място''. 

И в ютуб е направила 10 милиона от официалния клип, коледната програма и двете лайв клипчета

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Голям майтап, ако вярно отчита процент когато се подвизава в Калоянова крепост:roll1:Все пак тя там все едно си е вкъщи.

Пълни глупости. Галена на всички големи празници пее в тяхното заведение. Няма как да дължи процент на Пайнера за тези участия. Това беше пореден абсурд измислен от редовните хейтъри. Тя ако искаше може спокойно да отиде да пее по други заведения и да си прибере тлъстата пачка. При нея никога не е имало алчност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Как може да говориш такива работи за дете? Осъзнай се малко. То бива омраза, но да намесваш децата минава абсолютно всякакви граници.

Ами да не качва снимки с Паола и няма да я коментираме. Това няма нищо общо с омраза. 

Не видях да се палиш така когато фенове на Преслава се подиграваха за починалия й баща и си пожелаваха да видят нея в ковчег. Точно ти недей да ми четеш морал. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

@Starboy как ще коментираш последния проект на прекрасната бивша хитмейкърка Ивена?

 

Ивена е царица, искаме я отново активна и скандална! Да си припомним един невероятен проект - А4: “Ако раздавах номерца на свалячи досега, номер 715 щеше да е твой!”

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, Паола прилича точно на Преслава:

 

5CD78F1B-8EA7-4B8B-B897-82E105844EA2.jpeg

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Ивена е царица, искаме я отново активна и скандална! Да си припомним един невероятен проект - А4: “Ако раздавах номерца на свалячи досега, номер 715 щеше да е твой!”

Брутална. Една от първите ми любими песни когато започнах да слушам отново чалга през 2011-2012.

Тук скандализира с визия а ла Мерилин Менсън на 2:14.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Не са ли ясни опитите им да дразнят. Самия факт, че на Коледа някой има дори подобни мисли, говори достатъчно... 

Иначе е страхотен парадокс Мис Ловеч да говори за това кой как изглежда... 🤣 

 

Ти нали ме беше блокирал, защо ме кометираш и четеш? 

Вчера коментираш кой стоял тук на Коледа, сега кой и какви мисли имал... Самия ти не се махаш от форума денонощно. При това си прекарваш времето тук предимно за да се занимаваш с хора които не можеш да понасяш... 

А ти имаш страхотни мисли на Коледа, свързани с това как изглеждам аз и как Галена не можела да го вдигне. 😂 На теб Коледа не ти пречи да си негативен и да ръсиш редовния си хейт по Галена. 

Може да си спистиш километричния пост в който опитваш да ме засегнеш, няма да ти отговарям.

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Няма значение дали е дразга или не. Абсолютно неприемливо е да се плюят децата и роднините на изпълнителите. Те какво са виновни? Отвратен съм. Дори в хейтърския ми период, не съм си го позволявал никога.

Айде моля ти се, сетил се изведнъж да се правиш на морален. Ма иначе

призоваваш Пришития нос да бойкотирала местата, дето си вади хляба, ма топки нямаше да призовеш или сам да я бойкотираш като правеше реклама на СИЛНО ТОКСИЧКИ ПРОДУКТИ ВОДЕЩИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА. За пореден път не вървиш, просто си копаеш сам ново дъно. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Вие знаехте ли, че Джен има песен, наречена "Мила сестро"? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Аз току-що я чух и припаднах от смях

Не, ама се присетих че Ивена имала песен Дъц, Тръц или както го издокарва там ... 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Ами да не качва снимки с Паола и няма да я коментираме. Това няма нищо общо с омраза. 

Не видях да се палиш така когато фенове на Преслава се подиграваха за починалия й баща и си пожелаваха да видят нея в ковчег. Точно ти недей да ми четеш морал. 

А тамън ми напомни - нашичкия много скачаше, че Галена си качвала снимки да си прави реклама с децата, с бременността и сигурно забравям разни неща, ма сега не скача Преса като качва снимки с малкото копие на мъжо й. Пардон, на мъжо на Златка от Пазарджик. И на Албена Вулева с носа :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Коледа милички! 

И да! Нека сме по добри и по щастливи, а в случая на някои деца на звезди и по - красиви. Но нека готинко за нас, на тия мутреси и метреси им  желая повече бой, унижения и дори по - хард нещинко. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kriminal каза:

Паника на #62, а Ламбото го няма. Излъжи ме е #5, а Полудяваш #9, единствените чалги в топ 10 

Ламборгини е на #12

Не е извън топ 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Апелирам на Пайнер веднгически да турАт песните на Хабиби в Епъл мюзик! Слава Богу че Секси хитът вече е там

  • Love 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...