Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 58 минути, Kriminal каза:

Апелирам на Пайнер веднгически да турАт песните на Хабиби в Епъл мюзик! Слава Богу че Секси хитът вече е там

Аз слушам само в Deezer и липсват бая хитове на кралици Теда и Анелия. На Емануела и Ариа има всичко почти. Други българки не съм търсил все още. 

  • Like 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Пълни глупости. Галена на всички големи празници пее в тяхното заведение. Няма как да дължи процент на Пайнера за тези участия. Това беше пореден абсурд измислен от редовните хейтъри. Тя ако искаше може спокойно да отиде да пее по други заведения и да си прибере тлъстата пачка. При нея никога не е имало алчност. 

По сайтовете го пишат... Кои хейтъри го измислили. Съвсем логично е когато има участие да отчита процент на Пайнер. Все пак Калояновата крепост вдига оборота, Пайнер биха били на загуби. 1/5 от участията на Галена са там, бъди сигурна, че Вафлата плаща процента на Пайнер както всяко едно заведение. Галена да не е съдружник на Пайнера, че да се ползва с привилегии. Бъдете фенове на който искате, ама имайте малко трезва преценка... 

преди 2 часа , Stela каза:

Ти нали ме беше блокирал, защо ме кометираш и четеш? 

Вчера коментираш кой стоял тук на Коледа, сега кой и какви мисли имал... Самия ти не се махаш от форума денонощно. При това си прекарваш времето тук предимно за да се занимаваш с хора които не можеш да понасяш... 

А ти имаш страхотни мисли на Коледа, свързани с това как изглеждам аз и как Галена не можела да го вдигне. 😂 На теб Коледа не ти пречи да си негативен и да ръсиш редовния си хейт по Галена. 

Може да си спистиш километричния пост в който опитваш да ме засегнеш, няма да ти отговарям.

 

Мила, та нали лично съм се погрижил да отсъствате двамата с Къци със седмици от тук. Нямя как да си прекарвам времето с вас, като редовно ви пращам на луксозни почивки. Весела Коледа и на теб

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Ивана с ново парче, достойно да е златен шлагер!

 

Много яка! Дано да се оцени! Трябва поне до края на годината да не излизат нови песни, за да не я засенчат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митьо Пайнера когато види, че някой е написал "Ъ" като "U" вместо "A" в латиничната част на заглавието на новата песен на Ивана

31ECF09F-9615-43BF-BFAC-DA5F752E5861.jpeg

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много яка! Дано да се оцени! Трябва поне до края на годината да не излизат нови песни, за да не я засенчат.

И да излязат, ако на едно парче му е писано да е успешно- ще стане, независимо от конкуренцията. Това на Ивана несъмнено е с потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Айде моля ти се, сетил се изведнъж да се правиш на морален. Ма иначе

призоваваш Пришития нос да бойкотирала местата, дето си вади хляба, ма топки нямаше да призовеш или сам да я бойкотираш като правеше реклама на СИЛНО ТОКСИЧКИ ПРОДУКТИ ВОДЕЩИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА. За пореден път не вървиш, просто си копаеш сам ново дъно. 

Тия силно токсичните продукти вече му бъркат не знам къде на това момче.

 

:roll1::roll1:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Ивана с ново парче, достойно да е златен шлагер!

 

Ванче, не миличка! Не! Теби - в Айтос. Има автобус Пловдив - Айтос всеки ден. Да го хващаш!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Митьо Пайнера когато види, че някой е написал "Ъ" като "U" вместо "A" в латиничната част на заглавието на новата песен на Ивана

31ECF09F-9615-43BF-BFAC-DA5F752E5861.jpeg

Този булдог ще спрем ли да го виждаме някога? Не, че нещо, ама е много грозен и само те плаши от всяка страница. :roll1:Много булдожко стана!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво хвалите Ивана до небето? Ако ще през цялата 2020 да не излезе нещо, пак няма да се забележи. Дъртачките да се отказват вече, че са твръснали до болка! thank u, next

Пуснете си нещо класно ...

 

  • Love 1
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Какво хвалите Ивана до небето? Ако ще през цялата 2020 да не излезе нещо, пак няма да се забележи. Дъртачките да се отказват вече, че са твръснали до болка! thank u, next

Пуснете си нещо класно ...

 

След 1-2 десетилетия и Джен и прекрасната Андреа ще са дъртачки. И тях ли ще гоним??

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

След 1-2 десетилетия и Джен и прекрасната Андреа ще са дъртачки. И тях ли ще гоним??

Андреа вече е, Джен няма да остарее никога, тя е над времето и пространството и не я достигат подобни плебейски неща!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ивана, Ивана, обажда се една твоя голяма фенка - едната лесба (бел.ред)

- Да, кажи, Кинче!

- Ми Старбой каза, че си втръснала до болка и да се отказваш. Друг каза, да хванеш автобуса за Айтос.

- Мии добре, Кинче. Добре. Къде да дойда?

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ивана с ново парче, достойно да е златен шлагер!

 

На тия години дебютантка ... И много тъп избор на псевдоним - след Ивета, Ивана, по добре да беше Голямата, и без това се е докарала като Злата мащеха на младежа, дето се предполага да и е любовния интерес в клипес. Пълна липса на оригиналност.

Като плюс ще отбележа как се е докарала като Андежелина Джоли от Господарката на злото, но това не е точно комплимент, поне не към нея, а по скоро към аниматорите, щото и нашта лелка прилича вече на анимационен герой ... 

Хита на тази зима е само един 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ама Старбой до болка ли наистина каза, че съм вътръснала? В смисъл до болка?

- Ми, да, до болка.

- Еее, тогава шса откажа, Кинче. Давай сака за Айтос да си хода.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

И да излязат, ако на едно парче му е писано да е успешно- ще стане, независимо от конкуренцията. Това на Ивана несъмнено е с потенциал.

Дори да изхвърчат всики кокошки от Димитровградския монополист, и да остане там само Злата мащеха, нито това, нито някое друго нейно парче ще стане какъвто и да било хит. Стара история просто. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото някой ще отговори ли на въпроса защо новата песен на Джена за пореден път не е голям хит, а звучи като такъв? И че всъщност Джена дори не може да направи хит, каквото и да изпее. WTF?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Starboy каза:

Какво хвалите Ивана до небето? Ако ще през цялата 2020 да не излезе нещо, пак няма да се забележи. Дъртачките да се отказват вече, че са твръснали до болка! thank u, next

Пуснете си нещо класно ...

 

Щом си казал, пускаме си, ама гледам си пооплескал линковете, та го оправих. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Между другото някой ще отговори ли на въпроса защо новата песен на Джена за пореден път не е голям хит, а звучи като такъв? И че всъщност Джена дори не може да направи хит, каквото и да изпее. WTF?

Джена - тая пък коя беше? Че чак и хитове била имала, аз нещо се сещам само за Джина (Стоева) 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...