Jump to content



Преслава и Галин - Така ни се пада


Fast

Препоръчани коментари

Изключително посредствена песен с адски изтъркан текст. Направо не мога да повярвам, а очаквах толкова много. Поне първоначалните ми впечатления са такива. Цифрите със сигурност ще са внушителни и ще има успех песента заради имената, но е много слаба, мине ли първоначалнатя еуфория според мен ще изветрее супер бързо, за разлика от “Пиян”, която си остава едно от най-силните предложения за годината и не виждам как ще й мине срока скоро. 
А приликата с Галена е поразителна. Трябва да си супер необективен човек, за да го отречеш. Толкова е очевадно. Не знам какво цели.

П.С - Дано Галена и Фики са подготвили по-силна песен и да не разчитат на вече наложеното дуо за успеха на песента, както в случая са разчитали на имената си  Преслава и Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един мегахит от нея за тази година, така не е властвала от години! Първо изпяването, нейното специално, е абсолютен връх, гласът й е в най-добрата си форма, на някои места само да пее ти е достатъчно, че да ти хареса, при Галин също, той така не е пял от началото на кариерата си. Текстът е добър, особено точно преди припева тази част ми е като кулминация на песента и е супер че се повтаря 3 пъти, там направо се разтопих като слушах. Силно парче, добри визии, може би е могло да се постараят повече с видеото, но са адски красиви. Преслава е абсолютен топ, предполагам какви глупости ще прочета, но за мен и двамата изглеждат просто перфектно. Успех на проекта, въпреки че съм сигурен, че още от тази вечер ще се завърти бясно.

П: Толкова ли трудно беше да останеш?
Г: Когато ме боли ръката ми да хванеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина големи очаквания създадоха "да гърми" днес, а то едно слънчево... 

Нищо особено не е песента. В текста има някои хубави фрази, но до там. Едва ли ще мине успеха на "Няма да ми мине", която е с пъти по-хитова и запомняща се. Това е много блудкаво...

А манията на Преслава да бъде Галена е плашеща, съжалявам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средна работа. Текстът прави песента, има силни фрази. Тия отсвири са ужасни обаче, по-банални не можеха да бъдат. Като цяло отново заряза албум с куп нови песни заради посредствен дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя се е направил на мумия. Пълен с хиалуронова киселина и ботокс, лицето му не мърда, мимика няма!  За "мъж" ми се струва "прекрасно".

Преслава дори няма да я коментирам, като ударена с мокър парцал през лицето.

За песента....тц, не става

Редактирано от Mira21
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект!  ❤️
Двамата са се постарали и за песента и за видеото. Таково старание се очаква от топ имената. Браво! С този проект вече наистина може да се кажа,че годината е на Преслава. Много работа и хъс от нея през тази година. Това е добре за целия жанр. Конкуренцията мотивира всички. 

Само тази мания да и копие на Галена е плашеща. Не мога да разбера по нейна или по идея на стилистите, но вече във втори клип я докарват като копие на Галена. Опирацията също допринася доста за тази прилика, но поне стилово можеше да избягва тези сравнения. В такива случаи коментарите,че Галена била компрексирана от нея, звучат направо смехотворно. Когато всичко друго сочи обратното. 
 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

Топ проект!  ❤️
Двамата са се постарали и за песента и за видеото. Таково старание се очаква от топ имената. Браво! С този проект вече наистина може да се кажа,че годината е на Преслава. Много работа и хъс от нея през тази година. Това е добре за целия жанр. Конкуренцията мотивира всички. 

Само тази мания да и копие на Галена е плашеща. Не мога да разбера по нейна или по идея на стилистите, но вече във втори клип я докарват като копие на Галена. Опирацията също допринася доста за тази прилика, но поне стилово можеше да избягва тези сравнения. В такива случаи коментарите,че Галена била компрексирана от нея, звучат направо смехотворно. Когато всичко друго сочи обратното. 
 

А беше толкова симпатична с кривия нос, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко,че най-интересното в песента ми беше носът на Преслава и през цялото време гледах него и дори не чух песента, но пък трябва да призная,че тук изглежда доста добре. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да науча текста, а ми е на реплей от 3 часа.Това според мен е супер, защото така или иначе ще се пуска заради имената.

Много съм доволна, grower определено. И клипът е чудесен като за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. Тексът е много хубав, мелодията е можело да я поразчупят малко. Все пак мисля че са се справили много добре, опитали са се да направят нещо качествено. Видеото е супер като за Преслава. Тя самата изглежда доста добре, даже се изненадох. Изключение правят няколко кадъра, където е странна, но като цяло си е добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева е супер и хубаво че и двамата пеят в него. Музиката на куплетите ми много прилича на „Няма да ми мине“. Преслава не мога да я възприема след операциите и това силно приличие на Галена от клип в клип. Каква красива жена беше... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mira21 каза:

А беше толкова симпатична с кривия нос, нали?

Чак крив не мисля,че й е бил, може би по-издължен и заострен. На нея й отиваше нейния си нос. Тя е с остра брадичка и остър нос отива на такъв тип. Съвсем спокойно можеше да го изпили малко, но да не му скъсава така дължината. 
Въобще не ми допада така. За мен се е обезобразила, но нея явно я кефи. 
Важното при мен е,че тази година Преслава събуди интерес в мен, какъвто не съм имала към нея от години. Чисто професионално е вдигнала нивото и не може да се каже,че пак го кара на мързел и еднообразие. Силно се надявам,че този й период ще продължи дълго и се е амбицирала да предлага интересни неща.  

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Не е на нивото на очакванията ми и това което обещаваха, но ми харесва. С всяко слушане ме зарибява повече. Текста е добър, има доста яки фрази. Евала на Галин за участието в създаването му и това на музиката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата са толкова изкуствени, че някак си не могат да предадат и чувство в песента.

Галин се е напомпал във фейса, Преслава с тези предни зъби и несъразмерно лице... жалко за успешен изпълнител да иска да прилича на някой друг, уж не толкова успешен. Галена направо намаза, има си двойничка, всички дивиденти вече й ходят в джоба. :D

Леко повърхностна е песента. Имам чувстото, че е същата като дуетът с Лидия. Няма WOW. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

И двамата са толкова изкуствени, че някак си не могат да предадат и чувство в песента.

Галин се е напомпал във фейса, Преслава с тези предни зъби и несъразмерно лице... жалко за успешен изпълнител да иска да прилича на някой друг, уж не толкова успешен. Галена направо намаза, има си двойничка, всички дивиденти вече й ходят в джоба. :D

Леко повърхностна е песента. Имам чувстото, че е същата като дуетът с Лидия. Няма WOW. 

Няма как да е по-добре казано, относно този дует.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче този Галин в куплетите е 1:1 с припева на "Няма да ми мине". Да беше променил малко постановката на пеене, а не да уеднаквява така. Преслава тук прави песента, в текста също има големи попадения. Още един актив за поп-фолка тази година. Спрете с това делене и съпоставяне. Тази година в поп-фолка се създадоха супер добри проекти. Браво на всички! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...