Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче някой само това и чакаха май... Голям твън си стана напоследък в очите Емилия?! 

Неоценена била, повече заслужавала, много стойностна и всичко й било изпипано, класа, ала-бала... ама като опря до там да задминава любимките ви по хитове и вече много рязко не я харесвате. Супер жалки изглеждат някои от вас... 

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На кого му пука за тоя концерт? Всяка себеуважаваща се певица, която има правото да решава дали да е там или не би преценила да не ходи. Никакъв отзвук не получават тия концерти, само някаква безкрайна суета кой точно кога да пее, кой колко повече цигански надвиквания е получил, на кого повече са крещяли името. Някаква абсолютна чалгарщина, дори не вярвам да има повече от 3 хиляди души. Емилия ми е по-безлична от БНТ 1 и не ми дреме за нея, но в случая я подкрепям напълно. 
Надявам се кралица Джен като една доказала се звезда от истинско звездно семейство също да излезе с изявление, че няма да се появи и точка. Да не я питат защо! Всъщност може и без изявление, също както направи Гален едно време на едни награди, нека е изненада. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, retr0 каза:

На кого му пука за тоя концерт? Всяка себеуважаваща се певица, която има правото да решава дали да е там или не би преценила да не ходи. Никакъв отзвук не получават тия концерти, само някаква безкрайна суета кой точно кога да пее, кой колко повече цигански надвиквания е получил, на кого повече са крещяли името. Някаква абсолютна чалгарщина, дори не вярвам да има повече от 3 хиляди души. Емилия ми е по-безлична от БНТ 1 и не ми дреме за нея, но в случая я подкрепям напълно. 
Надявам се кралица Джен като една доказала се звезда от истинско звездно семейство също да излезе с изявление, че няма да се появи и точка. Да не я питат защо! Всъщност може и без изявление, също както направи Гален едно време на едни награди, нека е изненада. 

 

Искам Джена и Емануела да открият концерта с Аре, дърпай в дует - накрая Ема да прокълне всички за чао, а Джена да се провикне АМАН, АМАААААААААН! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галчето и Преси са направили 280 хиляди от официалния клип за третото денонощие.

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Искам Джена и Емануела да открият концерта с Аре, дърпай в дует - накрая Ема да прокълне всички за чао, а Джена да се провикне АМАН, АМАААААААААН! 

Дженчето: „Давайййй, само като ние си умеем и знаем“. :rap:

От категория Кич на десетилетието...

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

Дженчето: „Давайййй, само като ние си умеем и знаем“. :rap:

От категория Кич на десетилетието...

 

Е, паметно изпълнение на чутовен хит и във върховни одежди! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Обаче някой само това и чакаха май... Голям твън си стана напоследък в очите Емилия?! 

Неоценена била, повече заслужавала, много стойностна и всичко й било изпипано, класа, ала-бала... ама като опря до там да задминава любимките ви по хитове и вече много рязко не я харесвате. Супер жалки изглеждат някои от вас... 

Ема никога не е била масова любимка в този форум. Аз съм и' фен но последните успехи повече се дължат на дуетните и' половинки отколко на нея. Голям самостоятелен хит не е имала от „Да бях от гадните“... Да се стяга и да спре вече с тези дуети. 

От категория Клип на десетилетието...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Е, паметно изпълнение на чутовен хит и във върховни одежди! 

Некоронисаните певица и певец на 2014. 

Категория: Фичъринг на десетилетието ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Може би го е срам, че не е добър шофьор. 

Е, значи 40 хилки ли? 

 

Не ти разбирам тъпия въпрос... От този качен в Планета бяха 55ка,а от нейния канал 25 ка

 

Виж я мизерницата как пада от ден на ден. Не съм и очаквал да е чак толкова зле. Жалкарка

Screenshot_20191025_142321_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Правилно. Тя беше с купени гледания. Не сме чували и виждали реакции на нея. :g2:

Бърза справка показва, че "Изтрезняваш ли" има 9.8 млн от България, с 2.3 млн. повече от "Тръгвай си". И в Spotify я води, с 172к стриймове. Има и 41 хил. повече реакции във Facebook. Т.е. чисто по показателите за популярност (гледания, стриймове, social reach) е по-големият масов хит, и е абсурдно да се твърди, че трафика е фалшифициран. Да приемем че "Тръгвай си" е по-големият дискотечен хит. Не пречи двете неща да съществуват заедно. Защо трябва да се смесват?
Но всеки с поне малка представа от музикална и изобщо развлекателната индустрията знае, че цифрите владеят всичко в този бизнес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Бърза справка показва, че "Изтрезняваш ли" има 9.8 млн от България, с 2.3 млн. повече от "Тръгвай си". И в Spotify я води, с 172к стриймове. Има и 41 хил. повече реакции във Facebook. Т.е. чисто по показателите за популярност (гледания, стриймове, social reach) е по-големият масов хит, и е абсурдно да се твърди, че трафика е фалшифициран. Да приемем че "Тръгвай си" е по-големият дискотечен хит. Не пречи двете неща да съществуват заедно. Защо трябва да се смесват?
Но всеки с поне малка представа от музикална и изобщо развлекателната индустрията знае, че цифрите владеят всичко в този бизнес.

Защото Изтрещяваш ли е точно дискотечен хит и силата й трябва да е точно там, а няколко месеца след като излезе не се пускаше. Тръгваш ли се пуска до ден днешен, в началото с Акула се въртяха по два пъти. Несериозно е дори да сравняваме двете песни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Не ти разбирам тъпия въпрос... От този качен в Планета бяха 55ка,а от нейния канал 25 ка

 

Виж я мизерницата как пада от ден на ден. Не съм и очаквал да е чак толкова зле. Жалкарка

Screenshot_20191025_142321_com.android.chrome.jpg

Не признавам сборни гледания. Има 50 или 25 и точка. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Бърза справка показва, че "Изтрезняваш ли" има 9.8 млн от България, с 2.3 млн. повече от "Тръгвай си". И в Spotify я води, с 172к стриймове. Има и 41 хил. повече реакции във Facebook. Т.е. чисто по показателите за популярност (гледания, стриймове, social reach) е по-големият масов хит, и е абсурдно да се твърди, че трафика е фалшифициран. Да приемем че "Тръгвай си" е по-големият дискотечен хит. Не пречи двете неща да съществуват заедно. Защо трябва да се смесват?
Но всеки с поне малка представа от музикална и изобщо развлекателната индустрията знае, че цифрите владеят всичко в този бизнес.

Тръгвай си е с по добри цифри от Изтрезняваш ли ако се смятат и другите клипове. Във всяко отношение е по успешна и популярна. Не се излагай. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много голяма експанзия на нови имена в канала на Планета. Направо съм без коментар. :D  И вижте как Джулия а.к.а Коя? мина на заден план.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много голяма експанзия на нови имена в канала на Планета. Направо съм без коментар. :D  И вижте как Джулия а.к.а Коя? мина на заден план.

Коя? 

На нея Пашев бързо и припомни какво нищо е, че се беше помислила за Тая, но си остава само една Коя! 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

И двамата дебютанти се разхождат в клиповете, и на двамата песни им са кавъри.

Страшно разнообразие.

 

 

И на Данна Пираня е кавър. Аз съм за кавърите, че ми е писнало от баналноте бг композитори. 

 

Като цяло 2019 в година на новите имена - Денис, Емрах, Лидия, Десита, Данна, Радко и Ивета. Доволен съм. Време е за тийн чалга звезди. Аман от проскубани дъртофяги дето драпат със зъби и нокти. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И на Данна Пираня е кавър. Аз съм за кавърите, че ми е писнало от баналноте бг композитори. 

 

Като цяло 2019 в година на новите имена - Денис, Емрах, Лидия, Десита, Данна, Радко и Ивета. Доволен съм. Време е за тийн чалга звезди. Аман от проскубани дъртофяги дето драпат със зъби и нокти. 

Сега е моментът Преси да ги атакува един по един с дуети, за да се задържи актуална покрай следващата задаваща се вълна нови изпълнители.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Тръгвай си е с по добри цифри от Изтрезняваш ли ако се смятат и другите клипове. Във всяко отношение е по успешна и популярна. Не се излагай. 

Докарах 13292192 гледания от всички клипове с до 20к. Единия с двете песни го делих на две, за да бъде честно. 
Изтрезняваш ли от своя страна има 14359174 от всички клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

И на Данна Пираня е кавър. Аз съм за кавърите, че ми е писнало от баналноте бг композитори. 

 

Като цяло 2019 в година на новите имена - Денис, Емрах, Лидия, Десита, Данна, Радко и Ивета. Доволен съм. Време е за тийн чалга звезди. Аман от проскубани дъртофяги дето драпат със зъби и нокти. 

От половината нищо няма да стане,а останалите до 2-3 години ще са забравени. Трябва да се появи някой с амбицията на Андреа и харизмата на Преслава иначе няма как да се получат нещата с тези несретници.😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...