Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Fast каза:

Обстоятелствата са такива. Преслава не е виновна, че Пайнер не искат да се отчитат на БАМП, но това не прави успеха й по-малко реален, и не е редно да се дискредитира. Не че очаквам някога да признаеш какъвто и да било неин успех. Ти не можеш да я дишаш и никога не си обективен спрямо нея.

Не намесвай и не бъркай моето мнение с това, което ти сам заяви - как серификацията за златен/платинен албум била без никаква стойност.

А аз дали мога да я дишам или не си е мой проблем, но Пепа ако имаше успехи, които да могат да бъдат обективно признати по някакъв начин нямаше да чакаш и аз да ги призная. Което, комбинирано с фактите, че само се чудиш откъде да си измислиш някви нейни успехи показват колко ефирмерни и нереални са те, нот ти си мечтай, с това виж нямам никакъв проблем. Сам се правиш да си абсолютно за смях с нелепите си и непотвърдени с нищо хвалебствени изказвания за Пепа, а после се обиждаш и правиш на ощипана госпожица като ти се посочи тоя факт. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Рядко ми идва да “счупя” реакцията за смях и ако мога да реагирам 8 милиона пъти, този коментар е такъв случай. Загивам! 

Като видях този пост си помислих: Кой ли мой пост е цитирал. Каква изненада като влезнах в темата и видях, че нито един.

 

ХИТА.

 

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

А ти си.

Чакай да видим кво ша стане като Галена пусне албум дето ще навърти тройно диамантен по стрийминг платформите. Говорим все пак за човека дето миналата година върло не признаваше бройкането фенски клипчета, но сега не пропуска да отчете и тия с по половин гледания на Пепа Извънземното. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

И аз да си призная, че тази не ме кефи, но Катастрофа ме зариби.😟

Много малоумен текст има Катастрофа. 

Разбира се не гледам клипа на "Полудяваш" или каквото е там. Агресира ме.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не намесвай и не бъркай моето мнение с това, което ти сам заяви - как серификацията за златен/платинен албум била без никаква стойност.

А аз дали мога да я дишам или не си е мой проблем, но Пепа ако имаше успехи, които да могат да бъдат обективно признати по някакъв начин нямаше да чакаш и аз да ги призная. Което, комбинирано с фактите, че само се чудиш откъде да си измислиш някви нейни успехи показват колко ефирмерни и нереални са те, нот ти си мечтай, с това виж нямам никакъв проблем. Сам се правиш да си абсолютно за смях с нелепите си и непотвърдени с нищо хвалебствени изказвания за Пепа, а после се обиждаш и правиш на ощипана госпожица като ти се посочи тоя факт. 

Нямах това в предвид. Не извъртай думите ми. Ти и най-очевидните и избождащи очите успехи не признаваш. Не знам откъде извира тази омраза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Нямах това в предвид. Не извъртай думите ми. Ти и най-очевидните и избождащи очите успехи не признаваш. Не знам откъде извира тази омраза.

Пепа очевидни успехи, които са подкрепени с факти няма. И нищо не извъртам - ти не знаеш кво искаш - хем имала бройки, непотвърдени от никъде като за платинен албум, хем подобен статут бил без никаква стойност.

А после аз съм я мразил. Не се виждаш от страни, но няма да казвам колко си смешен в момента, щото знам, че си много тънкообиден по тоя параграф и раздаваш банове за което. 

Знаеш си. Дърпай, както си е модерно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо масово ( разбирай 3 от общо 5 посетители във форума) не ви харесва новата песен на Малката и Перчема. Според мен е глътка свеж въздух сред толкова много безличие от няколко месеца насам.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Пепа очевидни успехи, които са подкрепени с факти няма.

Продължавай да мислиш така, щом това кара да спиш по-добре. Само любимките ти имат успехи, другите кучета ги яли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Не знам защо масово ( разбирай 3 от общо 5 посетители във форума) не ви харесва новата песен на Малката и Перчема. Според мен е глътка свеж въздух сред толкова много безличие от няколко месеца насам.

Ти тотално се ненормализира! :clap: Селина Гомез слушаш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Не знам защо масово ( разбирай 3 от общо 5 посетители във форума) не ви харесва новата песен на Малката и Перчема. Според мен е глътка свеж въздух сред толкова много безличие от няколко месеца насам.

Защото завиждаме на малката с големите :naked:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис Теофиков ли е първият БГ изпълнител, който едновременно окупира №1 и №2 за най-гледани песни в държавата?

@retr0 Дължа ти извинение. Аз изобщо не бях разбрал вчера, че Деньо и Ванеса са издали песен, мислех, че говориш за песента на Емрах и Малката. Никаква връзка с реалността. :1000(29): Добра е песента.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , retr0 каза:

Не знам защо масово ( разбирай 3 от общо 5 посетители във форума) не ви харесва новата песен на Малката и Перчема. Според мен е глътка свеж въздух сред толкова много безличие от няколко месеца насам.

На мен ми харесва песента, а клипа ми напомня на кичозните на Андрю от 2010, така че всичко е 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибяващата песен е на Малката и Денис. Това "Спомени, спомени" много се забива.

Само във видеото щеше да е добре да развият повече сюжета със зомбитата т.е да има сюжет. И да бъдат внесени някои промени във визията на Ванеса, която иначе си е доста секси.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Супер зарибяващата песен е на Малката и Денис. Това "Спомени, спомени" много се забива.

Само във видеото щеше да е добре да развият повече сюжета със зомбитата т.е да има сюжет. И да бъдат внесени някои промени във визията на Ванеса, която иначе си е доста секси.

Отвратителна песен. Щеше да е ОК да е само на Теофик, тая мърша разваля всичко. Да си беше останала в Ара, там правеше добри песни. На Пашев колкото и да му се иска, няма да направи нова Джулия от тази. С тоя псевдоним и с тия песни, абсурд. Най-хубавите песни ги направи за Джулка, от тук нататък не виждам какво може да сътвори за това същество.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Отвратителна песен. Щеше да е ОК да е само на Теофик, тая мърша разваля всичко. Да си беше останала в Ара, там правеше добри песни. На Пашев колкото и да му се иска, няма да направи нова Джулия от тази. С тоя псевдоним и с тия песни, абсурд. Най-хубавите песни ги направи за Джулка, от тук нататък не виждам какво може да направи за това същество.

Сори, но коя беше Джулия? Тази дето мина Анелия×2, Галена, Коцето, Теофиков и пак не успя да направи огромен хит, с изключение на "Бръмм". Пашев явно това му е метода на работа, да ги вкарва в дуети с по-успешни имена или новите идоли, но не това е начина да изгради топ име. Джулия вече замина, същото я чака и Малката(Аздисалата).

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Сори, но коя беше Джулия? Тази дето мина Анелия×2, Галена, Коцето, Теофиков и пак не успя да направи огромен хит, с изключение на "Бръмм". Пашев явно това му е метода на работа, да ги вкарва в дуети с по-успешни имена или новите идоли, но не това е начина да изгради топ име. Джулия вече замина, същото я чака и Малката(Аздисалата).

Беше Джулия с яките песни, които и прилягат повече отколкото на Мънечката! Да не говорим, че и преди Пашев трите и песни бяха хубави, особено на Ганев "Точка за мен" е жестока. За Ваня също може да кажем "тая дето минаВА", защото в момента точно така се получава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Беше Джулия с яките песни, които и прилягат повече отколкото на Мънечката! Да не говорим, че и преди Пашев трите и песни бяха хубави, особено на Ганев "Точка за мен" е жестока. За Ваня също може да кажем "тая дето минаВА", защото в момента точно така се получава.

Е факт че имаше яки песни, но също е факт и че не и се получи особено и ето я сега на дъното с "Ти си". Ваня си беше топ до "Богиня", но после взе да се излага с крадени неща и песни като последната. Тази е много яка!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Е факт че имаше яки песни, но също е факт и че не и се получи особено и ето я сега на дъното с "Ти си". Ваня си беше топ до "Богиня", но после взе да се излага с крадени неща и песни като последната. Тази е много яка!

 

Със сигурност повече и се получи. Малката не я виждам изобщо. За съжаление амбицията на Кристиян да става певец, дърпа Жула надолу и ме е супер яд. Ама кво да правиш... 

На мен Ваня много ми харесва от миналогодишния дует с Дамян до "Живот мой". Жалко, че не си оправи правата на песента, щеше да е страшен хит тая песен, макар че тя така или иначе се върти по дискотеките. Не че съм ходил много напоследък де :D , но миналата седмциа в Ботевград я пускаха.

A и тази супер много ми харесва. Частта "И ако питаш как съм аз без тебе" е страшна. Има няк'ва сръбска нотка, която адски ме кефи.

 

Edit: Под "ВАНЯ" имах предвив "Дребната". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аре, дърпай" е една от най-хитово звучащите песни на Емануела, със сигурност по-хитова от редица нейни други, но ще остане с най-малко гледания.

Теорията ми е: Песента не се слуша заради скандалния текст. Заради масовото изпедерастяване на една част от населението, а от друга страна заради комплексите и страховете на друга част - хората ги е срам да слушат парчето въпреки хитовия заряд. Песента е едва с 2.5 млн. За Бога, хора, техническия напредък измисли слушалките.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Аре, дърпай" е една от най-хитово звучащите песни на Емануела, със сигурност по-хитова от редица нейни други, но ще остане с най-малко гледания.

Теорията ми е: Песента не се слуша заради скандалния текст. Заради масовото изпедерастяване на една част от населението, а от друга страна заради комплексите и страховете на друга част - хората ги е срам да слушат парчето въпреки хитовия заряд. Песента е едва с 2.5 млн. За Бога, хора, техническия напредък измисли слушалките.

 

То като цяло са паднали гледанията на песните. Какво да кажем Джена Фенс като горката мъчи 1 милион вече почти 3 седмици... 😪

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Със сигурност повече и се получи. Малката не я виждам изобщо. За съжаление амбицията на Кристиян да става певец, дърпа Жула надолу и ме е супер яд. Ама кво да правиш... 

На мен Ваня много ми харесва от миналогодишния дует с Дамян до "Живот мой". Жалко, че не си оправи правата на песента, щеше да е страшен хит тая песен, макар че тя така или иначе се върти по дискотеките. Не че съм ходил много напоследък де :D , но миналата седмциа в Ботевград я пускаха.

A и тази супер много ми харесва. Частта "И ако питаш как съм аз без тебе" е страшна. Има няк'ва сръбска нотка, която адски ме кефи.

 

Edit: Под "ВАНЯ" имах предвив "Дребната". :D

Оо тази е жестока, вокалите убиват! Бях я забравил. Видеото също ми харесва и ми е classy не знам защо.😂

Живот мой достигна степен на популярност щом и топ имена и се кефят.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Денис Теофиков ли е първият БГ изпълнител, който едновременно окупира №1 и №2 за най-гледани песни в държавата?

Не знам, ама това момче е способно да смачка дори топ имена от години. Имаше огромна нужда от ново силно име във фолка и вече го имаме. 

Дуета с Малката е як, харесва ми, но според мен "Катастрофа" е много по-хитова. Много ме е зарибила. Страшно надъхано пее на припева "спря да ме болииии" и като го чуя ми предизвиква голям кеф. 😁

Мисля, че Галин вече е изместен от сърцето ми, или поне скоро ще бъде. :1000(29):

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

#nohate, но защо въобще си е качила тая снимка? Принципно Гален е певицата с най-жесток фийд в Инстаграм и всичктие ѝ снимки са топ, обаче на тая едно че изглежда зле, друго, че толкова я е обработила, че лицето и изглежда несиметрично и изгладено до степен: обработка на едно от тия прости момичета, който дори се гримират с програми

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...