Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Оо тази е жестока, вокалите убиват! Бях я забравил. Видеото също ми харесва и ми е classy не знам защо.😂

Живот мой достигна степен на популярност щом и топ имена и се кефят.

 

Дано Ванюш я изпее на концерта. Пък ще се изреже после за ефир. :D Миналата година се биеше в гърдите в "Автограф" как си е платила правата за "Богиня", за разлика от Криско, а пък 1 година по-късно се осра с потенциален хит... това е... живот мой.... :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Аре, дърпай" е една от най-хитово звучащите песни на Емануела, със сигурност по-хитова от редица нейни други, но ще остане с най-малко гледания.

Теорията ми е: Песента не се слуша заради скандалния текст. Заради масовото изпедерастяване на една част от населението, а от друга страна заради комплексите и страховете на друга част - хората ги е срам да слушат парчето въпреки хитовия заряд. Песента е едва с 2.5 млн. За Бога, хора, техническия напредък измисли слушалките.

 

Едно време имаше доста по-скандални текстове клонящи към простотия и сме им се радвали. Не мисля, че е заради текста точно. 

И аз я харесвам и си мислех, че ще се забележи повече именно заради нахакания текст. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Аре, дърпай" е една от най-хитово звучащите песни на Емануела, със сигурност по-хитова от редица нейни други, но ще остане с най-малко гледания.

Теорията ми е: Песента не се слуша заради скандалния текст. Заради масовото изпедерастяване на една част от населението, а от друга страна заради комплексите и страховете на друга част - хората ги е срам да слушат парчето въпреки хитовия заряд. Песента е едва с 2.5 млн. За Бога, хора, техническия напредък измисли слушалките.

 

Ти не беше ли отбор "ужас, как може да пее подобни неща" или бъркам?! И на мен ми е една от любимите песни тази година и нито ме е срам да я надувам, нито ще спра да я слушам само щото няма гледания. Всъщност тя и заслужава да няма гледания, щото преди минаваше/купуваше/показваше се и направи 15М и на среден хит като ...пуу и името не и помня..оная от края на 2016. Пък и трябва да смени стила малко.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mitak_94 каза:

То като цяло са паднали гледанията на песните. Какво да кажем Джена Фенс като горката мъчи 1 милион вече почти 3 седмици... 😪

Това с цялостния спад на гледанията е оправдание за ниско качество. Аз нямам такива проблеми. Кара кузуларес бурда!

- Роксана

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Едно време имаше доста по-скандални текстове клонящи към простотия и сме им се радвали. Не мисля, че е заради текста точно. 

И аз я харесвам и си мислех, че ще се забележи повече именно заради нахакания текст. 

Имам предвид, че като се пее за кавали, дето на кой ли не са дали и "мъжете", както и истинските, но комплескирани мъже, им е неудобно да слушат подобна песен. Мен, дето не ми пука особено, в началото ми беше неудобно да я надувам пред други хора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Оо тази е жестока, вокалите убиват! Бях я забравил. Видеото също ми харесва и ми е classy не знам защо.😂

Живот мой достигна степен на популярност щом и топ имена и се кефят.

 

Миле какво пуска ръка на баба Меца от Раднево 

преди 10 минути, Starboy каза:

#nohate, но защо въобще си е качила тая снимка? Принципно Гален е певицата с най-жесток фийд в Инстаграм и всичктие ѝ снимки са топ, обаче на тая едно че изглежда зле, друго, че толкова я е обработила, че лицето и изглежда несиметрично и изгладено до степен: обработка на едно от тия прости момичета, който дори се гримират с програми

 

Двете с Деса от много филъри са като с обърнати захапки...

Искамн Галена да качи вчерашната, която ти качи тук. Да се види каква е прелестница

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Ти не беше ли отбор "ужас, как може да пее подобни неща" или бъркам?! И на мен ми е една от любимите песни тази година и нито ме е срам да я надувам, нито ще спра да я слушам само щото няма гледания. Всъщност тя и заслужава да няма гледания, щото преди минаваше/купуваше/показваше се и направи 15М и на среден хит като ...пуу и името не и помня..оная от края на 2016. Пък и трябва да смени стила малко.

Бях в началото. Но после ме зариби доста. Нахакана е и звучи хитово.

Много уместно сравнение. Аре дърпай е с 5 пъти по-хитов заряд от "Почти перфектен", но ще направи 5 пъти по-малко гледания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ти не беше ли отбор "ужас, как може да пее подобни неща" или бъркам?! И на мен ми е една от любимите песни тази година и нито ме е срам да я надувам, нито ще спра да я слушам само щото няма гледания. Всъщност тя и заслужава да няма гледания, щото преди минаваше/купуваше/показваше се и направи 15М и на среден хит като ...пуу и името не и помня..оная от края на 2016. Пък и трябва да смени стила малко.

Почти перфектен извади късмета да тръгва след Дай ми още и И на всички като тебе месеци наред. Само заради това успя да натрупа гледания. Не мисля, че е купувала. Далеч по големите и хитове трудно минаха 10 милиона. 

При Емануела проблема според мен е същия като при Яница. Използват една и съща формула твърде дълго време и на хората им писна от тях. Доста трудно ше попаднат на голям хит от тук на сетне. Иначе ми се иска Емануела да пробва нещо с Оцко. Най добрите и песни си остават неговите. Като започнем от Да си плащал и Късам ти нервите и завършим на Преди употреба и Крайна мярка. Топ до топ! 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това с цялостния спад на гледанията е оправдание за ниско качество. Аз нямам такива проблеми. Кара кузуларес бурда!

- Роксана

За ниско качество може да говорим при Емануела, не и при Джена. Един Господ знае какви текстове ни очакват при следващи скандали с Диневите.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Продължавай да мислиш така, щом това кара да спиш по-добре. Само любимките ти имат успехи, другите кучета ги яли.

Това точно ти ли го казваш, бе, ти дето не си признал на никоя нищо? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Просто жестока или жестоко проста?:3fdb8960598fa63e:

 

Screenshot_20191116-134710_Instagram.jpg

Няма такъв плазмодий.. Сякаш някой и се изхвърлил в очите:laughing:

(деня ми вече е осмислен, благодаря) 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Аре, дърпай" е една от най-хитово звучащите песни на Емануела, със сигурност по-хитова от редица нейни други, но ще остане с най-малко гледания.

Теорията ми е: Песента не се слуша заради скандалния текст. Заради масовото изпедерастяване на една част от населението, а от друга страна заради комплексите и страховете на друга част - хората ги е срам да слушат парчето въпреки хитовия заряд. Песента е едва с 2.5 млн. За Бога, хора, техническия напредък измисли слушалките.

 

Какво означава едва 2.5 милиона? Гледанията са напълно нормални, като изключим тия, дето по принцип си правят мижави гледания (примерно Глория), новите (примерно Класа) и тия дето очевадно си купуват (Мумиите от Толбухин, Стораровци). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Мара ще открие концерта с тоталния хит

 

На Мара и ходят кръшните парчета 

 

 

 

 

 

Може ли някъде да гледаме гостуванията на Емили в различните румънски предавания, където гостува последните седмици

  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, mitak_94 каза:

За ниско качество може да говорим при Емануела, не и при Джена. Един Господ знае какви текстове ни очакват при следващи скандали с Диневите.

Милата... затова не може да направи 1 милион толкова време.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Какво означава едва 2.5 милиона? Гледанията са напълно нормални, като изключим тия, дето по принцип си правят мижави гледания (примерно Глория), новите (примерно Класа) и тия дето очевадно си купуват (Мумиите от Толбухин, Стораровци). 

Означава, че самата Емануела има много по-тъпи песни, дето като теглим чертата ще бъдат с двойно и тройно повече гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...