Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Stela каза:

Обясних вече няколко пъти. Или не можеш да схванеш, или не искаш. С това мислене не очаквай нищо яко от любивката си. 

 

Ами сама казваш,че вече всеки си обработва снимките и е нещо нормално,а в същото време постоянно се ровиш за кофти снимки на Андреа и Преса.Не виждам какво те вълнува Андреа с колко кг се прави по-слаба и тн като дори не си й фенка. Нали не ти е в къщата,всяка жаба да си знае гьола.:1000(29)::1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Няма двойни стандарти. Всички попадат под ножа, рано или късно! Не плачи за Андреа, оплюй някоя друга да ти олекне! 

Не мога. ДЖЕН ме учи само на позитивизъм.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ами сама казваш,че вече всеки си обработва снимките и е нещо нормално,а в същото време постоянно се ровиш за кофти снимки на Андреа и Преса.Не виждам какво те вълнува Андреа с колко кг се прави по-слаба и тн като дори не си й фенка. Нали не ти е в къщата,всяка жаба да си знае гьола.:1000(29)::1000(29):

Не мисля, че се е ровила. Мен тия снимки ме шляпнаха като мокър парцал през лицето, отваряйки Сигнал точка беге, понечих да ги пльосна тука, но Стела вече се бе погрижила. 

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не мога. ДЖЕН ме учи само на позитивизъм.

Днес, докато говорех с клиенти, наум чувах 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не мога. ДЖЕН ме учи само на позитивизъм.

Съдбата ти е да харесваш потъващи кораби. Андреа натежа и потъна, Джена с тия флопове и тя не е далеч от това. :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Съдбата ти е да харесваш потъващи кораби. Андреа натежа и потъна, Джена с тия флопове и тя не е далеч от това. :1000(29):

Джена винаги има години само с флопове и такива само с мегахитове. Музикант като нея няма как да залезе. Андреа също е залязла само в Рамания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Джена винаги има години само с флопове и такива само с мегахитове. Музикант като нея няма как да залезе. Андреа също е залязла само в Рамания.

Яко ми е > Феноменален

Хулиган > Маракеш

Да видя какво е > Спри ме

Да те бях ранила > целия албум Аз

Моли се да не почна > Хавана Тропикана

:clap:

И това, че Феноменален е с повече гледания нищо не значи. Яко ми е още е актуална! 

tenor.gif

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

 

:clap:

И това, че Феноменален е с повече гледания нищо не значи. Яко ми е още е актуална! 

Ааа, чакай, нали за теб гледанията бЕха критерий номер ено!

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Яко ми е > Феноменален

Хулиган > Маракеш

Да видя какво е > Спри ме

Да те бях ранила > целия албум Аз

Моли се да не почна > Хавана Тропикана

:clap:

И това, че Феноменален е с повече гледания нищо не значи. Яко ми е още е актуална! 

tenor.gif

 

Рече и отсече!😘

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Stela каза:

Галена не се прави с 20 килограма по-слаба. На снимките си изглажда лицето, нещо което абсолютно всички правят. Всеки човек вече си обработва снимките и без да е известна личност. 

Не, Галена не си пипа бутовете и паласките, само лицето бара 😂

845651.jpg

Ето това е да приличаш на 50годишен бит хероинов наркоман:

galena-ft.jpg

Далеч по отвратителна от Андрюш. 

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналният баджак на Галена е сто пъти по-готин, само че краката й изглеждат много къси. Снимката е заснета от много гаден ъгъл. 

  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

received_2531245076941463.jpeg.608e4296ee741ef3b486753ccf654258.jpeg

received_2595308987373034.jpeg.e12798f28d3f03bf1d706332b3be3b26.jpeg

Андреа става все по-зле... 

Започнала е да прилича на майката на Цветелина Янева - Пепя Янева. :1000(29): Каква ирония - преди Цвета и Андра се мразеха, подливаха си вода, а сега Цуца може да й каже "Прости ми, мамо, бях млада, бях непослушна".

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Не ви следя взаимоотношенията, не ме интересува дали и кога сте си играли контра. Коментирам снимката на Андреа, ще продължа да го правя с останалите форумци. Изчезвай ти. 

Що за нагло същество - да ти каже да изчезваш понеже му казваш истината.

Преди два дни на мен ми вика да не съм се бъркал в чужди разговори, когато твърдеше, че Боже прости не била никакъв хит, а Моли се да не почна се била задържала до днес. Абсурдно създание.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Не, Галена не си пипа бутовете и паласките, само лицето бара 😂

845651.jpg

Ето това е да приличаш на 50годишен бит хероинов наркоман:

galena-ft.jpg

Далеч по отвратителна от Андрюш. 

Всеки ден защитаваш различна - Преслава, Джена, Андреа... Утре коя ще е? И всичко това се върти с цел да принизяваш Галена и да дразниш феновете й. Нито едното не ти се получава обаче. 😁😁😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

24 дни са всъщност. 😀

И пак няма да има 6М общо за месец, а Добре ли си ги имаше само на официалното. Може и да е най-големият хит за есента или на еднакво ниво с на Роксана, но  не може да има сравнения с НДММ, Добре ли си, Тръгвай си, Акула, Пиян, че даже и Паника, Болка моя, Кома, Най-боли ме, Изтрезняваш ли... като теглим чертата и в топ 10 не влиза за годината.

Абсурд да е на едно ниво с Роксана. Роксана си задържа гледанията много дълго време и спадът при нея беше бавен и плавен.

Този блудкав дует излезе колко време след Рокса, а скоро ще е я изравни по гледания. Никакъв staying power.

Което мисля, че на хората с тук с набито ухо ни беше ясно още от самато начало. Песента е тотално клише.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Абсурд да е на едно ниво с Роксана. Роксана си задържа гледанията много дълго време и спадът при нея беше бавен и плавен.

Този блудкав дует излезе колко време след Рокса, а скоро ще е я изравни по гледания. Никакъв staying power.

Което мисля, че на хората с тук с набито ухо ни беше ясно още от самато начало. Песента е тотално клише.

Коментирай факта, че Пайнер не са включили единствените си хитове, Спомени и Класа, в есенната компилация!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Всеки ден защитаваш различна - Преслава, Джена, Андреа... Утре коя ще е? И всичко това се върти с цел да принизяваш Галена и да дразниш феновете й. Нито едното не ти се получава обаче. 😁😁😁

Хахаха. Всеки редовно пишещ знае, че съм от коалицията Джена или смърт. Иска ви се да сте толкова специални, но няма как да бъдете. През повечето време твоята дружка е с бан, а тогава странно защо и теб те няма. 

В случая не защитавам Андреа, а се подигравам на лъжите ти, че Галена си пипала само лицето. В лице Галош е много по състарена. Виж и изстрадалия фейс и я съжали, вместо да ми се обясняваш много. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Danger. каза:

Паника имаше 4 милиона за месец само на официалният и отделно 500/600к от фен клипчета. Което значи че е направила 5-те милиона за 36-37 дни. Като си точен, бъди точен и не лъжи.

Брат, ти сериозно ли? :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях се отказал да пиша, обаче се пишат нереални глупости.

Андреа вече не е и смешна дори, даже жалка. Супер много й се кефя на старите песни, още си ги слушам, обаче е проста като сарма и няма нищо общо между инстаграм и реалност.

Тук от друга страна се говори за Галена. Беше надебеляла лятото, обаче преди 2 седмици бях на участие, така се е стегнала, просто е брутална. В лицето също малко се е поосвежила.

Не искам да нападам никого, мнението ми не е 100% обективно, но си има хора, които си плюят по подразбиране по Галена/Преслава, каквато и да е темата, колкото и смешно да изглежда отстрани. 

П. П. Мноооооого слаба есен откъм песни, още се слушат Пиян и Паника.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Що за нагло същество - да ти каже да изчезваш понеже му казваш истината.

Преди два дни на мен ми вика да не съм се бъркал в чужди разговори, когато твърдеше, че Боже прости не била никакъв хит, а Моли се да не почна се била задържала до днес. Абсурдно създание.

А той се бърка във всеки разговор само и само да плюе Галена. И все същите неща за счупени психики, изтезания, измъчвания... 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...