Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

Мале каква добра идея ми даваш, освен гледанията, почваме да броим и ПЕЕНИЯТА на песните! Еми вече води над всички.

8E3896EE-0C76-4292-B3BF-D028B12EBCCF.jpeg.a40e907c51e3f2f555ed1d5b8c377d46.jpeg

 

преди 4 минути, Willy каза:

@Blueberry ти си:

Умирам от тебе ма😂😂😂

 

Да, само да спре да бойкотира чата на модераторите като Дж Мърси ме издаде, че току виж някой не си продължи мандата си и бъде изхвърлен като мокро коте и тогава шансът за общуване ще стане 0.

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

8E3896EE-0C76-4292-B3BF-D028B12EBCCF.jpeg.a40e907c51e3f2f555ed1d5b8c377d46.jpeg

 

Да, само да спре да бойкотира чата на модераторите като Дж Мърси ме издаде, че току виж някой не си продължи мандата и бъде изхвърлен като мокро коте и тогава шансът за общуване ще стане 0.

Блу:

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Мале каква добра идея ми даваш, освен гледанията, почваме да броим и ПЕЕНИЯТА на песните! Еми вече води над всички.

Ние отдавна си отчитаме прозвучаване от коли и телефони на шайки :D

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Коя "С теб да бъдем пак" предпочитате? 

1. 

2.

 

Това е все едно да попиташ дали предпочиташ Нокия 3310 или новия iPhone.. 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy вече съм сигурна, че ти си вдъхновението за фразата "Каква досада" в новия вселенски хит

(брои се за постване на Емилия, щото малката й е алиекспрес версията)

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

@Starboy вече съм сигурна, че ти си вдъхновението за фразата "Каква досада" в новия вселенски хит

(брои се за постване на Емилия, щото малката й е алиекспрес версията)

Не съм чувал тази песен и изобщо не зная какво имаш предвид. Новите изпълнители само пеят глупости, липсва ми времето през 2015 когато Преслава пееше за аматьорки, това е златен попфолк. Тъжното е че сегашните деца танцуват по масите на тези гнусни текстове, но просто светът не върви в добра посока, ще поплача малко, белким ми олекне.

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Не съм чувал тази песен и изобщо не зная какво имаш предвид. Новите изпълнители само пеят глупости, липсва ми времето през 2015 когато Преслава пееше за аматьорки, това е златен попфолк. Тъжното е че сегашните деца танцуват по масите на тези гнусни текстове, но просто светът не върви в добра посока, ще поплача малко, белким ми олекне.

Кити харесва това.

 

ПП: Само на мен ли ми забива форума? Явно и на него не му се слушат песните на Емили. Спрете преди да се наложи Фаст отново да пише на собствениците на сървъра да го оправят!

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Starboy каза:

Наистина не е така, примерно аз бях наречен недоебан с извинение преди две, три нощи, но не направих нищо, разбира се, а само леко се разсмях под завивките, в които вече бях легнал.

Общо взето да си модератор не е много кул, ако не взема приза Мод на година, вече ще е подигравка и ще ревна и напусна форума, отдавайки се на плуване.

Нарочно ли поствате сега само песни на Емилия, ако е така - спрете, иначе ще има нужните наказания.

 

Кой то те е нарекал недоебан му каже, че ако му е толкова зор да дойде и да свърши работата. Аз така правя, казвам им: трябва дела, не думи! Иначе таа песен на Джена ли е, Джина ли е не е лоша.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , mitak_94 каза:

"Горкото момиче" - ок. Обаче за "Вижте го, жени" 90% от хората в коментарите под клипа и дадоха "Да". Но за съжаление, тия 90% са в пълен разрез с мизерните гледания. За мен необяснимо, но факт.

Е, то и под песните на Екстра Нина над 90 процента хубави коментари, ама това не ги прави хитове. Под Теди Александрова се лее вселенски хейт, а е на върха в чалгата Тедция. Не гледайте коментирати.е 

преди 1 час , Blueberry каза:

Вчера много се впечатлих, че "Ето ме" на Емилия, която никога не е била кой знае какъв хит, има 10 млн гледания. Ефект от тази година ли е или си ги има от много време?

Ама тя си беше чутовен хит, около две години я чувах по два пъти на вечер в дискотета, чак недоумявах защо. Обикновено втория път я пускаха след кючеци, да си починат хората, но кифли пак се вживяваха и пищяха! 

преди 1 час , DarkChild каза:

Това някакъв индийски филм ли е?

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Трябва да правя проект по Маркетинг за това как музиката влияе на пазаруването. Сещате ли се коя певица ще намеся?🤭

Джена!!! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че ад блокъра ми работи добре, но съм се лъгал щом още виждам постове на Емилия от хора на които плаща да я представят за интересна във форума. Иначе не си го обяснявам!

  • Haha 1
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я спрете със спама със Счетоводителката. И не знаех че има други песни освен Жъсуиля.

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...