Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Милата... затова не може да направи 1 милион толкова време.

Къде бъркаш гледаемост и качество? Колко хубави песни имат егати мизерните гледания? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Означава, че самата Емануела има много по-тъпи песни, дето като теглим чертата ще бъдат с двойно и тройно повече гледания.

Остави другите с двойно или тройно повече. Тя няма да мине и другите й песни от тази година, дето нямат и 5М. 6 поредни песни - 16 месеца да нямаш огромен хит...ми не й е лесно!😀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Къде бъркаш гледаемост и качество? Колко хубави песни имат егати мизерните гледания? 

И обратно. Колко шитни минават 5-10 милиона. То дори при една Галена се вижда тази тенденция. По качествените и песни са с много по малко гледания от кючеците. Говоря за последните 2 години особено. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Къде бъркаш гледаемост и качество? Колко хубави песни имат егати мизерните гледания? 

Малко.

Джена, когато изкара хубава песен, публиката го оценява и я прави хит. Голям хит.

Джена се пъне да изкара хит. Публиката й дава своето "Не". Толкова е просто.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И обратно. Колко шитни минават 5-10 милиона. То дори при една Галена се вижда тази тенденция. По качествените и песни са с много по малко гледания от кючеците. Говоря за последните 2 години особено. 

Това показва каква е аудиторията и на какви песни се радва, за съжаление.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Остави другите с двойно или тройно повече. Тя няма да мине и другите й песни от тази година, дето нямат и 5М. 6 поредни песни - 16 месеца да нямаш огромен хит...ми не й е лесно!😀

Това поне направи 8 милиона. И по клубовете се въртя. Така че не е към баш флоповете и. 

Дуета с Илиян също се котираше на средно ниво. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Къде бъркаш гледаемост и качество? Колко хубави песни имат егати мизерните гледания? 

Джен доволна ли е от успеха на песента? Или тя не се вълнува от това дали песента й е хит или флоп.😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела се преекспонира. Това си е причината за спада. А като се замисли човек, че по едно време направо си беше номер 1 с точно такъв тип песни...

За Джена ми е по-трудно обяснимо. Може би и тя не предлага нищо ново и затова хората не й правят песните хитове. Яко ми е и Хулиган, например, бяха някак открояващи се като за нея, затова публиката ги награби. Тази последната е приятна, но too much изтърканата Джена дето сме я слушали и преслушвали.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Малко.

Джена, когато изкара хубава песен, публиката го оценява и я прави хит. Голям хит.

Джена се пъне да изкара хит. Публиката й дава своето "Не". Толкова е просто.

"Горкото момиче" - ок. Обаче за "Вижте го, жени" 90% от хората в коментарите под клипа и дадоха "Да". Но за съжаление, тия 90% са в пълен разрез с мизерните гледания. За мен необяснимо, но факт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Това поне направи 8 милиона. И по клубовете се въртя. Така че не е към баш флоповете и. 

Дуета с Илиян също се котираше на средно ниво. 

 

Това беше среден хит да, но далеч от последният й истински огромен хит - "Купих ти сърце". Това намаза и от другите хитове от есента и натрупа милионите. Ако беше сега сигурно щеше да е с 3М.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Джен доволна ли е от успеха на песента? Или тя не се вълнува от това дали песента й е хит или флоп.😁

Не знам. Изобщо не сме коментирали това и нищо друго като цяло. Комуникацията ни е на ниво 0 напоследък. Днес ми писа, че е в Лондон и като се върне, ще ми звънне да говорим за концерта. 

"В Лондон телефони няма ли"? е казала Преси.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Това показва каква е аудиторията и на какви песни се радва, за съжаление.

На певици като Десислава, Джена дори Емилия ще им става все по трудно. От една страна ако правят прекалено музикантски и стойностни песни, няма да успеят да влязат в клубовете. От друга страна ако залагат на прекалено големи комерси, аудиторията не остава впепатлена и очаква повече. Далеч по лесно е да си несретница без особено големи музикални заложби, а вече ако имаш и мъж с пари, съвсем си гарантираш позиция в челните места. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Не знам. Изобщо не сме коментирали това и нищо друго като цяло. Комуникацията ни е на ниво 0 напоследък. Днес ми писа, че е в Лондон и като се върне, ще ми звънне да говорим за концерта. 

"В Лондон телефони няма ли"? е казала Преси.

Зашеметяващо! Ето това е истинска наслада за душата-да станеш някоя сутрин и да ти е писала Джен!

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Това показва каква е аудиторията и на какви песни се радва, за съжаление.

Намекваш, че аудиторията е малоумна? Точно тази аудитория прави песните на Преслава хитове. :)

Забелязъл съм, че на някой любимката, като зареди флопове и се почва "Хората са много тъпи, не могат да оценят качеството". Хаха, хората бяха същите, когато "Яко ми е" направи 15 милиона, но днес вече станаха тъпи. Да. Тъжно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

На певици като Десислава, Джена дори Емилия ще им става все по трудно. От една страна ако правят прекалено музикантски и стойностни песни, няма да успеят да влязат в клубовете. От друга страна ако залагат на прекалено големи комерси, аудиторията не остава впепатлена и очаква повече. Далеч по лесно е да си несретница без особено големи музикални заложби, а вече ако имаш и мъж с пари, съвсем си гарантираш позиция в челните места. 

Абсолютно е така. Това май са единствените, които могат да пуснат мега провал, дори и няколко един след друг, и след това да се изстрелят пак нагоре с някой супер хит. 

Хареса ли ти Деса в "Автограф". Много беше сладка. Аз ако съм от върлите и фенове, щях да и простя двете бози от миналата есен моментално. :D А това за концерта беше мега добро!🤣

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Емануела се преекспонира. Това си е причината за спада. А като се замисли човек, че по едно време направо си беше номер 1 с точно такъв тип песни...

За Джена ми е по-трудно обяснимо. Може би и тя не предлага нищо ново и затова хората не й правят песните хитове. Яко ми е и Хулиган, например, бяха някак открояващи се като за нея, затова публиката ги награби. Тази последната е приятна, но too much изтърканата Джена дето сме я слушали и преслушвали.

Какво лошо има да си има собствен стил. Далеч не прилича на конкретно парче. И за мен е необяснимо. Публиката демотивира можещите изпълнители и накрая, за да направят хит пускат какви ли не шитни. 

преди 2 минути, Willy каза:

Това беше среден хит да, но далеч от последният й истински огромен хит - "Купих ти сърце". Това намаза и от другите хитове от есента и натрупа милионите. Ако беше сега сигурно щеше да е с 3М.

Далеч е от Купих ти сърце или Не заслужаваш, но все пак се въртя яко в клубовете, дори още се върти, тъй като новите и не стават, дори видя и национален ефир в биг брадъра,което също удължи живота и. Например Скъпото се плаща и Предател дори небсъм ги чувал лятото никъде... За Аре, дърпай нямам впечатления, ни гледанията подсказват флоп. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес никой Галенов не пише за нея, но нейните антифенове не са спали сън да търсят снимки да ги качат тук. И чак си играли да ги изрязват и приближават за да изглеждат нещата зле. :roll1:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Днес никой Галенов не пише за нея, но нейните антифенове не са спали сън да търсят снимки да ги качат тук. И чак си играли да ги изрязват и приближават за да изглеждат нещата зле. :roll1:

 

Цял живот да е все така! :happyppl:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

На певици като Десислава, Джена дори Емилия ще им става все по трудно. От една страна ако правят прекалено музикантски и стойностни песни, няма да успеят да влязат в клубовете. От друга страна ако залагат на прекалено големи комерси, аудиторията не остава впепатлена и очаква повече. Далеч по лесно е да си несретница без особено големи музикални заложби, а вече ако имаш и мъж с пари, съвсем си гарантираш позиция в челните места. 

Конкретно за Десислава нещата са доста относителни. Мисля си, че при нея публиката би награбила всичко, стига да е поднесено равномерно с останалото и да е в подходящия момент. А не както се получава или по-скоро не се получава след раждането. Твърде чалгарска стана. Вторник беше, например, е стойностна песен, в която си я има и онази ударност за дискотеките. Но, както съм казвал и преди, не е нищо открояващо се, което другите да не могат да направят. А и новия глас гони доста фенове, според мен.

Гледай как беше с В друг живот, примерно- плюеха я, че е залязла, а тя изведнъж направи една от най-успешната балади в последните години. Защото там го имаше усещането за различната Десислава.

Иначе съм съгласен, че на изпълнители като нея и другите изброени им е по-трудно, именно по посочените от теб причини.

преди 17 минути, Slavi каза:

Какво лошо има да си има собствен стил. Далеч не прилича на конкретно парче. И за мен е необяснимо. Публиката демотивира можещите изпълнители и накрая, за да направят хит пускат какви ли не шитни. 

Далеч е от Купих ти сърце или Не заслужаваш, но все пак се въртя яко в клубовете, дори още се върти, тъй като новите и не стават, дори видя и национален ефир в биг брадъра,което също удължи живота и. Например Скъпото се плаща и Предател дори небсъм ги чувал лятото никъде... За Аре, дърпай нямам впечатления, ни гледанията подсказват флоп. 

Няма лошо да е със собствен стил. Но сме в България. Ако иска успех понякога трябва да излиза извън рамките на обичайното за себе си. Яко ми е и Хулиган са удачен пример за това. Тук тези песни доста се плюеха като излязоха, а аз ги харесах и двете, защото са различни- както видяхме и публиката ги награби.

Тя и Глория е със свой стил. :D Но я виждаме къде е защото инатливо си държи на него. Изобщо в България само Лили Иванова може да е успешна и към днешна дата без да изоставя себе си в новите песни. Всъщност, и тя е имала доста експерименти преди в годините, тъй че навярно също не е подходящ пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mitak_94 каза:

Абсолютно е така. Това май са единствените, които могат да пуснат мега провал, дори и няколко един след друг, и след това да се изстрелят пак нагоре с някой супер хит. 

Хареса ли ти Деса в "Автограф". Много беше сладка. Аз ако съм от върлите и фенове, щях да и простя двете бози от миналата есен моментално. :D А това за концерта беше мега добро!🤣

Да, Деса дава едни от най интересните и забавни интервюта като цяло. А и не беше давала от почти 2 години, така че го гледах с широко отворени очи и притаен дъх. Но пак не говори нищо за фолк или фолклорен албум. По принцип каже ли, че е подготвила танцувално парче, се смразявам. И за Започваме на чисто разправяше, че е подготвила танцувално парче. Но пък очаквам поне топ клип и дано се оцени, че ще се демотивира и ще пробутва отново скерлеви версийки. И баладата очаквам. Да ти кажа честно по не мога да и простя мърлявото отношение към гласа, отколкото това, че извадила Много съм добра и Да вдигнем шум. С тях поне пожъна успех за разлика от последното и, което макар и качествено не мо е да мине 4 милиона... 

 

Иначе певици като Джена и Деса дори и с флопове не могат да останат без участия и работа. Доказали са се като таланти и певици и винаги ще има хляб за тях. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Намекваш, че аудиторията е малоумна? Точно тази аудитория прави песните на Преслава хитове. :)

Забелязъл съм, че на някой любимката, като зареди флопове и се почва "Хората са много тъпи, не могат да оценят качеството". Хаха, хората бяха същите, когато "Яко ми е" направи 15 милиона, но днес вече станаха тъпи. Да. Тъжно.

Няма как да кажа, че е малоумна. Но е факт, че както винаги просташките песни надделяват над хубавите.

И какво и е на "Яко ми е"? Всичко е 6 в тая песен, супер яката резачка. Лошото е, че след нея Джена не спря с тоя тип песни и си би автогол с "Горкото момиче". В новата песен отново всичко е 6, но:

първо - излезе след "Горкото момиче", която разочарова всички след 8 месеца пауза

второ - не успя да помирише трендинг, което малко или много повлия

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Няма как да кажа, че е малоумна. Но е факт, че както винаги просташките песни надделяват над хубавите.

И какво и е на "Яко ми е"? Всичко е 6 в тая песен, супер яката резачка. Лошото е, че след нея Джена не спря с тоя тип песни и си би автогол с "Горкото момиче". В новата песен отново всичко е 6, но:

първо - излезе след "Горкото момиче", която разочарова всички след 8 месеца пауза

второ - не успя да помирише трендинг, което малко или много повлия

Нали това казвам - че когато Джена изкара яка песен, публиката го оценява и я прави голям хит. Всичко й е топ на песента. Феновете й нямате право да се оплаквате, че публиката била еди-си-каква. Публиката си е същата и сега, и миналата година, когато Джена нажули два от монстърите на годината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Да, Деса дава едни от най интересните и забавни интервюта като цяло. А и не беше давала от почти 2 години, така че го гледах с широко отворени очи и притаен дъх. Но пак не говори нищо за фолк или фолклорен албум. По принцип каже ли, че е подготвила танцувално парче, се смразявам. И за Започваме на чисто разправяше, че е подготвила танцувално парче. Но пък очаквам поне топ клип и дано се оцени, че ще се демотивира и ще пробутва отново скерлеви версийки. И баладата очаквам. Да ти кажа честно по не мога да и простя мърлявото отношение към гласа, отколкото това, че извадила Много съм добра и Да вдигнем шум. С тях поне пожъна успех за разлика от последното и, което макар и качествено не мо е да мине 4 милиона... 

 

Иначе певици като Джена и Деса дори и с флопове не могат да останат без участия и работа. Доказали са се като таланти и певици и винаги ще има хляб за тях. 

Май само аз чух момента, в който каза, че баладата ще е включена в поп фолк албума и. :D

Иначе за новата песен - да, но в същото време каза, че ще се опитат да направят клип, върху който хората да се замислят. Тоест, може да е танцувална, но да е с готин текст. :D Бих се изкефил на лигня като "Започваме на чисто", но за нея е по-добре да не пуска такова нещо, едва ли ще се получи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...